Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

evet arkadaslar benim yumos 17.5 olmus masaallah bu aksam ignemi vurulacam yarin öglen doktoru aricam eger bugün olacan derse ben yarin öglenden sonra asilama olcam yoksa cmtsei asilamam sabah. bakalim Rabbim hayirlisini versin INSAALLAH

evet arkadaslar benim yumos 17.5 olmus masaallah bu aksam ignemi vurulacam yarin öglen doktoru aricam eger bugün olacan derse ben yarin öglenden sonra asilama olcam yoksa cmtsei asilamam sabah. bakalim Rabbim hayirlisini versin INSAALLAH

Hadi hayırlısı olsun tatlım.rabbim yüzünü güldürsün artık inş..

Aminnn cnm herşeyin hayırlısını nasip etsin Rabbim ben 14 haziranda adet oldum tatlım ben seneye tüp bebek deneyecem bu sene biraz ara verecem tedaviye bakalım artık kısmette ne varsa onu yaşayacaz
neyse cnm ..erken gelsin ama geç geşlmsin inn bana dah abetr..inşşh sneye kdr beklemz kendilnden olur..çörekotu ve aytr kürsiy,i yapmışmıydın cnm senn
Rabbim kucaginiza almayi nasip etsin!!! Saglik ve sihhat ile.. Bizede bu sevinci yasatsin!
Allahim sen cocuk hasretiyle yanip tutusani sevindir... Hayirlisiyla ver Allahim.. Amin
aminn cnaım..cümlmeizin..
rabbm kimsyeia rtmasın hemöncik veriricversin.kimseyede acı göstermesin
canım dışkıdan kaynaklamnıyordur.bana çok olur isal ya da kabızkaen o..kasların bi anda gevşeyip kasılamsından bile kanaman olur..dert etme..
sağolsın kuzum darısı senn başına..gelo bebek inşllh bu ay..
ay kız bugün süt buharı yap ne olursunnn ..canım ebnimm lütfenn yapppp..... yarında aşılama ol..yarın dğil öbür gn bile olsan yetr cnmm
sonradA aşılamdan sonra başla ayter kürsiye ..7 gn boyunca ilk sayfada yazo onu oku..bak ben hepsini yaptım çörek otu ayter kürsi süt buharı yaptım cnm..bizde bol bol dua edoz..nerden nsıl olca rabmmn hangisyle kbl etce bellimii...senyap gersii rabbime kalmış kuzum

Ayy songül alemsin cnm ya e malum gelen giden oluyor birde kizimla ilgileniyorum kv de Pazartesi gittiler daha iste göğüslerin hafifledi biraz ara ara yine şişiyor gecen gece ateşim çıktı titretme tuttu kıvamda gececiydi kalktım göğüslerini sağdım yattım sabaha karsı terleme yoluyla armişim ateşi uçları hala yara emzirirken zorlanıyorum kızımın sariligida düşük çıktı 12.7 doktor düşer artık dedi kilo almışız bügünde Saglik Ocağı'na gittik devit3 verdi ebe bizden böyle teyzesi baska merak ettigin olursa sorabilirsin yeni fotosunu da eklerim sizlere
Aysem hakkında hayırlısı olsun tatlim Rabbim sana sağlıklı evlatlar nasip etsin hafi hayırlısı guzel haberlerini bekliyoruz

sağol canım benım allah razı olsun güzel dileklerin ıcın senı faceden takıp ediyorum rabbım bebişinizle yuvanızı senlendirip nurlandırsın
canim arkadasim cok tesekkur ederim bende seni takip ediyorum ALLAHIM esinle seni bir omur mutlu mesut ve bebisli etsin INSALLAH AMIN
seyda canim bebisin cok tatliiii keyfine de pek de duskun minigimiz MASALLAH ay teyzesi yesin onun nazini
Eki Görüntüle 742684
Bunlarda benim kuzularım teyzeleri:)
sedefim ALLAH bagislasin bebislerini sag salim kucagina alirsin INSALLAH AMIN
nacizane bende listeye eklenmek isteyebilirmiyim?
canim bilgilerini seydaya gonder eklesin seni
nartanem cok sevindim canim INSALLAH ALLAHIM hayirli etsin , eger asilaman yarin olursa haberdar et dua edelim ayetel kursi okuyalim sana , benim igneden 36 sonra olmustu asilamam :26:

Amin inş. cnm bende adetim bi kere gecikse diyorum hep erkenden oluyorum tedavi görmeyince neyse vardır bundada bi hayır cnm çörek otunu denedim ama ayetel kürsüyü denemedim onuda en kısa zamanda yapacam inş.

Cnm hakkında hayırlısı olsun inş. aşılaman tutar Rabbim emeklerini boşa çıkartmaz

Oh cnm ya hadi hayirlisi inslla tutar mubarek ramazanda yuzumuz guler
Esin nasil oldu

Eee hadi gecmis oksun cnm sariliginizda insakla duser isik tedavisu aldimi
Mastit ve gogus yara cok zor cnm
Yarende yara oldu resmen yss geliyodu gozumden sezeryandsn cekmedim oyle
Seninde sormk istedigin olursa burdayim.kusum

Cnm dun gece ani ciktim yazamadim iyi etmissin anneni getirerek zor olur esinden ayri herkez gozunun onunde dahs huzurku
Iki dunurde iyi anlasiyolsr oh mis

Ya Rabbi..! Her Yerde Haddini Bilen, Gönül Aynasını Silen, Mahşerde Beraat Edip Yüzü Gülen Kullarından Eyle Bizleri..!!
Amin

Hayırlı Nurlu cumalar

Kizlaaaaarrrr bugun tr saati ile 12-13de asilamam var canlar dua edin lutfeeeenn cok heyecanliyim.opuldunuz

Kizlaaaaarrrr bugun tr saati ile 12-13de asilamam var canlar dua edin lutfeeeenn cok heyecanliyim.opuldunuz

canim benim hayirli olsun duani ettim senin icin 12 tane ayetel kursi okudum INSALLAH ALLAHIM bu mubarek cuma gununde dualarimizi kabul eder ve INSALLAH ALLAHIN izniyle asilaman pozitif sonuclanir AMIN AMIN AMIN

Son düzenleme:
Cnm dogum yapmışsın Allah analı babalı büyütsün hayırlı evlat olsun inşş. adını ne koydusuz
Evet yaptık sonunda sahil CNm darısı senin ve bütün isteyenlerin basına inşallah Betûl Rana ismimiz teyzesi
Eee hadi gecmis oksun cnm sariliginizda insakla duser isik tedavisu aldimi
Mastit ve gogus yara cok zor cnm
Yarende yara oldu resmen yss geliyodu gozumden sezeryandsn cekmedim oyle
Seninde sormk istedigin olursa burdayim.kusum
teşekkür ederim kuzum ya evet çok zor Rabbim kimseye yaşatmasın benimde gözümden yas geldi oturup ağladığım zamanlar oldu sezeryani bende unuttum göğüslerinden ana geçiyor gibi arada şişiyor ama eninde hafifliyor yok ışık tedavisi yapmadılar düşük çıktığı için göbeği kanadı ağızdan K vitamini verdiler sadece 3.130kgr doğmuştu dün Saglik ocağında tarttılar 3.900kgrma çıkmış kilo almışız giderek sariligida gidiyor tmm sorarım cnha aklıma gelmişken kızımın yüzünde sivilce gibi seyler var kizariklar sıcaktan oluyor sanırım fazlada giydirmiyorum bir zinin dısında hatta bazen balkon serin diye orda yatıyorum ama gitmiyor ne yapmak lazim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…