Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Slm kizlar!
Dün ovulasyon testi pozitif cikti, ama kocis hergün calismayalim diyo. Az önce okudum hergün iliskiye girmek spermleri azaltiyormus.
Oda zaten onu okudugu icin öyle dedi.iki günümüz kaldi, carsamba esim antalya ya ucuyor... Rabbim hayirlisiyla isteyen herkese ver...

cnm sekrcının kızı o hafta hergun calıstı bebık oldu
bızımde yumurtlamadan bı gun once yumurtlama gunu bı gun bos gectı yıen oldu
esınıns sperm sayısıda sorun yoksa calısmaya devam adamında cebıne kabak cekırdegı koy bol bol yesın cnm

kizlar selam nasilsiniz??? kizlar ya ben lamisi merak ettim 40. haftasindaymis acaba dogurdumu ki?:26: niye hic ugramiyor topige? faceden msj attim ama geri donmedi:26::26::26: haberi olan var mi...
ayy cnm yaa vefasızlık hatsafa sen hamile kalana kdr dur dur dur...
16 haftada bi git hopp b,da hiçç uğrama ...
sağlığı yerinde olsun ne edlimm valla..doğurmuştr bebnle uğrşıyordur ondan dönermiyordur inşllhh

ayy cnm çlaışın inşşlhh hayuırlıssyla bebeişimz gelcekk tatalım benmm..
sende onnla uçuver kızzz. bi antalya gel gidiver

Benzer şeyler bende yaşadım mağalesef. Burdaki çoğu bebek sahibi yarenınde dediği gibi çörek otu bal taçınla hamile kldı. Bence hiç ihml etme hemen bşla canım
ben hmile kalığım ay resmen patlma yaşamıştım. Hergün ilişki olmuştu. Ama hamile kaldım. Yani kasmamak lazım. Bide oy kendimce tatil yapıyordum hiç bebek düşünerek beraberlik yaşamamıştım. Relax olmak lazım

İyiyim canım sen naılsın. Benım bildiğin gibi. Osmanda eymeni uyutuyo bnde takılıyom işte :) sen nasılsın arasla yaren nasıl. Yaren iyileştimi

ohh ıyımıs valla tum sosyal paylası ağları senınnn
yaren cıcek açmaya devam arası sımı doyurdum uyutucam

kontrole gıttınızmı

Senin msjini okuyunca cok güldüm canim, cünkü benim herif durmadan kabak cekirdegi yiyor.
Hergün iliskiye girmek istemiyo, heralde kendi stres oluyor. Ama yarin öbür gün tam gaz

Insallah olacak canim. Sirketle gidiyor canim, ben maalesef gidemiyorum.

Evet haklisin kasmak istemiyoruz, tadini cikrarak yasamak istiyoruz. Olacak insallah

Ayfer karar çıkmıştır adamını salmıyorsun oraya buraya

Son düzenleme:

hehe kuzıum sperm kalıte arttırıyo cınsel guc anlamında degıl
ay Ayfer hevesım kaldı senın su testlerde he

ıyo yavru kıus aman düşme ıkı canlısın

aynn öle kuzum ama ne edemm yaa....bu arada ya bi tuafım hee..sanki hamile değilmişim gbi.çok ilgnç geleo bu durum bana he..nedenkii

ayferm hakket tadını çıkr:)..inşşlhh gelcek bebemizzz....
bende baktım 3 senedr evliyz ve ben bu 3 senedr hep dr dr geznmişim evlilikten bişe anlammmışım

ohh ıyımıs valla tum sosyal paylası ağları senınnn
yaren cıcek açmaya devam arası sımı doyurdum uyutucam

kontrole gıttınızmı
Yok canım cuma günü gidecez kontrole. Aynen ben sosyal bi insanım geç kalmış bu gün aras sanki

huhuuu kızzlarr nabersinizz...
ayy ben anca girebildim kaç dakkdr yaaa..nasılsınz bakem bakemm
İyiyim şeker sen nasılsın. Bende bi yazdım sonra eymen efendiyle uğraştım. Yerine yatırırken uyandı. Haydee sil baştan bidaha uyut.
Kız seninkinin isteksizliği kabak çekirdeğindir. Kabak çekirdeği erkekte isteksizlik yapıyo. Kalitesii artırdığınıda şimdi songulden öğrendim. Ne kadar tezatmış baksana. Ben hep benımkıne derdim kabak çekirdeği ye diye

kıpraşsın kuzum o vakıt anlarsın ay sen de anlayamıyom derke dogurcan he

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…