Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

aa evet tatlı böyle uzayan bısey ıkı parmağına aldığında uzuyo
bence bu cok ıyıye ısaret cnm sanırım salgıların normale dondu olması gerektıgı gıbı
ay cnm eczaneden almadın dımı ph ı ölçmek ıcın
son durumu cok merak edıyorum
soğan suyunu ppek cok seye de faydası var ama dıkkatlı kullanmak gerekıyomus rahım tabasını ınceltebılıyormus

canim aldim ama ben yanlisindan aldim sanirim eczaneden aldim cokta ucuzdu bi baktim idrara batiriyorsun ama bide vajinaya sokulan cubuklar var hangisini alacagimi sasirdim
idrara baktim orta seviyede yani ph 7
öbürünü kullanmayi korkuyorum acikcasi

uykumda geldi ama cevabinida merak ediyorum
yarin okurum artik kendine iyi bak canim sagol destegin icin iyiki varsin canim Allah razi olsun iki cihandada RAbbim yüzünüzü güldürsün Insaallah öpüldün

ay cnm benım burdayım yazıyordum bu taksım olayını takıp edıyorum sanırım uyuyamıcam
ben ne zaman ıstersen burdayım cnm bana gelecegın saatı ozelden at yeter
dualarım hep senınle
zeyneple sedefle ayferle
ve tum evlat ısteyenlerle

Son düzenleme:
ah cnm benım cumlemıze ınsalla
oh tatıl süper cnm ya doya doya eğlen gecıktırıcı kullan dıcem ama b seferde dengeler sasarmıkı

yok artik akisina birakacaz mecbur napalim olsun hayirlisi buysa böyle olsun
bide dengeyle ugrasmayalim:KK66:
senin ne oldu durumun adet oldunmu

canim aldim ama ben yanlisindan aldim sanirim eczaneden aldim cokta ucuzdu bi baktim idrara batiriyorsun ama bide vajinaya sokulan cubuklar var hangisini alacagimi sasirdim
idrara baktim orta seviyede yani ph 7
öbürünü kullanmayi korkuyorum acikcasi

tatlım doğru almışsın sonuç 7 ıse cok ıyı o zman
gecen seydada baktırdı sağlık ocakta aynı skılde yapmışlar tatlım ıdrara btırmıslar
ph olculdu dedı ee oleyse süper
o kokulu akıntı devam edıyormu
fıtılı sordunmu

yok artik akisina birakacaz mecbur napalim olsun hayirlisi buysa böyle olsun
bide dengeyle ugrasmayalim:KK66:
senin ne oldu durumun adet oldunmu

ay doğru dıyosun desene bıde o çıkmasın
cm sanırım usuttum ıkı gun su gıbı akntı oldu ve bıttı
adet emzırdıgım surece olmayabılırmısın ay çokta ozlemdım tatlım ya ben cok kan kaybedıyorum

ozaman normale döndüm Insaallah cünkü kokuda yok akinti yumurta aki gibi artik önceden ahayatimda hic görmemistim ve adet kanamasi dönemleride cok kokardi oda yok sükür eskisinden daha cok kanamam oluyor ama koku olmuyor.
ameliyattan sonra daha iyi oldu sükür ama asilama olacaz diye birliktelik olmadi yumurta catladiktan sonra olmustu oda gec oldu belkide kendiliginden tutacakti. amaaaaaaaaaaaannnn yine basladim belki belkilere artik gelecege bakmaliyim
yarin ola hayrola dimi yaaa
cok uykum var busefer kactim ben :KK54::KK54::KK54::KK54:

sedefi merak ediyorum Insaallah ikizleri göbüsündedir Rabbim güzel sonuclar almasini nasip etsin Insaallah
topigimizin ilk ikizleri gelecek Inaallah

ay bıseyler okudum testmı yapcan yoksa songul ebenden habersız:KK4::KK4:
Bilmyom kuzum yapsam diyorum çok merak ediyorum:))gecmiyo zaman.progestan jel kullanıyom acaba dedim o yanıltırmı testi
hayirli geceler arkadaslar
esim hala hastanede ve 1 hafta sonra cikacak bende en gec sali günü yumurtladigima göre bu ayda asilamam kaldi
önümüzdeki ay haftasonuna denk geliyor yumurtlamam ve sanirim önümüzdeki ayda olamayacagim asilama. 3kere engel cikiyor karsima

ben haziranda esimle tatile gidiyorum bi süre burda olmayacagim

sedefcim Insaallah ben yokken güzel haber verirsin ikizlerin haberlerini ucurursun burdan

Kendinize iyi bakin
Ay inşallh tatlım tekiz ikiz hiç farketmez:)sinir oluyom kendime ya gece gerinip duruyom sürekli bebeklerime bişey olcak die korkuyom

cnm hapımı hıc ıhmal etmeden kullanıyorum ay bıde gebeyeken benım toprak kuru oluyo bılıyon hhaaahah
senn toprana tükürm emi ben...
sulu değilmişş..dikkat et annem o zmn uşutumşundur..ayaklra dikkt ett
selam kızlar nasılsınız umarım iyisinizdir yine topik boş..ben 22 mayısta doğum yaptım oğluşumu kucağıma aldım RABBİM size ve tüm isteyenlerede nasib eylesin İNŞALLAH öpüyorum hepiniizii..:KK54:
allh analı babalı bytsn kuzum...maşllhh..allh herkese nasip etsnn
Teste 1 hafta.kızlar banyo yaptım bugun ılıktı 10 dk sürmedi ama çok korkuyırum yapmasamıydım die:KK43:banyodan sona sanki adet ağrıları başladı yada yatmaktan bana öle geliyo psikolojik:KK43:off kafayı yemek üereyim rabbim benide anne yap
kızzz delii o kdr sakınma...amma düşünyonn..o yerleşcek ansını..sende dert etme artık..yazık bebeme daha tutunrken strese sokcan heee
hayirli geceler arkadaslar
esim hala hastanede ve 1 hafta sonra cikacak bende en gec sali günü yumurtladigima göre bu ayda asilamam kaldi
önümüzdeki ay haftasonuna denk geliyor yumurtlamam ve sanirim önümüzdeki ayda olamayacagim asilama. 3kere engel cikiyor karsima

ben haziranda esimle tatile gidiyorum bi süre burda olmayacagim

sedefcim Insaallah ben yokken güzel haber verirsin ikizlerin haberlerini ucurursun burdan

Kendinize iyi bakin

her şeyn hayırlısı kuzumm benmmmm...
rüyanda çok ii miş maşşlhh allh kucana göstersnn kuzummmm
ayy cnm benmm yaa
eşine de çok çok geçmşş olsunn kuzum

senn toprana tükürm emi ben...
sulu değilmişş..dikkat et annem o zmn uşutumşundur..ayaklra dikkt ett

allh analı babalı bytsn kuzum...maşllhh..allh herkese nasip etsnn

kızzz delii o kdr sakınma...amma düşünyonn..o yerleşcek ansını..sende dert etme artık..yazık bebeme daha tutunrken strese sokcan heee

her şeyn hayırlısı kuzumm benmmmm...
rüyanda çok ii miş maşşlhh allh kucana göstersnn kuzummmm
ayy cnm benmm yaa
eşine de çok çok geçmşş olsunn kuzum

Eğer tuttuysa ben doğana kadar naparım bilmiyom:KK66:)

Kızlar eymen burda kimin oğlunun ismiydi:)çok gzl isim inş oğlum olursa eymen olcak ismi.kızdada mercan ismi çok hoşuma gidiyo benim:)rabbim inş gösterir o günleri

merhaba kızlar
ben de transfer sonrası gün sayıyorum.. ALLAHIM İSTEYEN HERKESE HAYIRLI SAĞLIKLI MELEKLER VERSİİİİN AMİİİİNNN

X