Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

ayy yazık yavruma kızzz..su çiçeği olsun sne götr kızz ne olcakk kızz..
ata geçer belkii:)))
ayy geçer inşşlhh kuzumyaa.eve kapama sakın çocu heee..
ayykız kapcak vall..benm vücuduum hemen ödem toplo..ne etcem bilmm sanırım odemden ağroo resmn şişş yaaa...nere dedimi analdın demd kızz..ayak bileğimi 3 parmak yukrları ağroo kızzz

ayy kızz unutyoımm ne olcak halim bilmm..hani norlmldede göbem vr ya öle br tuaf gelo..halen hayl gbii..rabbm koruusn herkesede nasipe tsnn..kucmızda sağlıkla sıhtle göstersn..
geçen doğumlrı izledim sezryan su ve norml..kensilikle szryan yapmm yaa..kasap gbi kestiler karıyı ohhh..
her neyse..kağan kocatepenn yaptı doğum vrdı onuda izleidm ay izlerken çok ağldım anne ağldı ben ağldım bi tuaf oldumm ..pek salacık bişe oldum kız ben
Hee doğradılar bizi dii kız songül :KK1: doğumu izlerken nasıl ağladın yawww. Benn sadece iğreniyordum doğum izlerken. Ama bi daha doğurursam kamera ya çetircem kendimi nasıl kesmişler beni diye:KK1: bu seferde kameraya alıcktı yardımcı adam ama doktorum izin vermedi danamaz izlerken dedi. Dayanırım dedim ama dinletemedim. İçim dışım bır benım barı görseydim içimi :KK1:

seyda hakkında haberler

seyda lutfıyenın yerını bulmuş cıhan hastanesındeymı
ve seyda su aan domateslı makarn apısırmekte

ayy allh snei ne etmesinn..karnım aç herlde şuan bilmm kuzum ..ama öğüürp duromm..kızlrda çoğuı yapmş cnm çekti vaşşa.hee buldum..ama daha hastane tam olrk bitmemişş..

seyda kız sendemı kestane sevmıyosun benımde tarzım degıll

elıf sen bızım bulutu gordunmu

seydanın bebesının adı bulut
beım bebemın adı lili
varmı eymenın ısmısı

Kestane tam benım tarzım her türlüsünü çok seviyom yaww. Yok canım görmedim bulutu. Anlamadım ne demek istediğini eymenın ısmı derken. Kim kız bu lili. Tam fransız gibi konuştum :KK1:

Hee doğradılar bizi dii kız songül :KK1: doğumu izlerken nasıl ağladın yawww. Benn sadece iğreniyordum doğum izlerken. Ama bi daha doğurursam kamera ya çetircem kendimi nasıl kesmişler beni diye:KK1: bu seferde kameraya alıcktı yardımcı adam ama doktorum izin vermedi danamaz izlerken dedi. Dayanırım dedim ama dinletemedim. İçim dışım bır benım barı görseydim içimi :KK1:

ayy hee yqaaa sizi doğrdılr .çok iğrenççç vballa sıpatultula trzında bişele gerdii ..ayy kızzz iğrenç koyma izleme çok pis..senin için dışımn birde yazdık bpşver içini tanıma kuzum :))))

ay kız sezeryan doğuma izlim deidm ararkene ilk kaan kocatepeyi buldum onu izledim onda kestiklrini göstermdi..sadece anlatıyordu ..kadın norml istemş ama ters durum yüzünden böle olmuşş..kadın aldı beb yanına nasıl ağloo..bende ağlıyıverdimm..
o ytanii..o iğrenç şeyleri izlerkene ztn dudumı yemişim ..öhhh..allh düşürmesin eksiklinide göstermesin ama ..yok cıx..iç dikiş dışdikiş:)))
milltinkarnını 5 dakka kesti benimkini 20 dkkya kesr yağ tabaksını kensen kdr..kesrken acaba o yağlrı alma imknları yokmu hahaha:)))

yok kız amelıyatı degıl gırerken amelıyattayken kesme bıcme olayları yok
cok duygusal
amannn ıyıkı kestırdım valla gercı yaren ıcın ama arasta her sartta mecbur sezeryandı

ayy hee yqaaa sizi doğrdılr .çok iğrenççç vballa sıpatultula trzında bişele gerdii ..ayy kızzz iğrenç koyma izleme çok pis..senin için dışımn birde yazdık bpşver içini tanıma kuzum :))))

ay kız sezeryan doğuma izlim deidm ararkene ilk kaan kocatepeyi buldum onu izledim onda kestiklrini göstermdi..sadece anlatıyordu ..kadın norml istemş ama ters durum yüzünden böle olmuşş..kadın aldı beb yanına nasıl ağloo..bende ağlıyıverdimm..
o ytanii..o iğrenç şeyleri izlerkene ztn dudumı yemişim ..öhhh..allh düşürmesin eksiklinide göstermesin ama ..yok cıx..iç dikiş dışdikiş:)))
milltinkarnını 5 dakka kesti benimkini 20 dkkya kesr yağ tabaksını kensen kdr..kesrken acaba o yağlrı alma imknları yokmu hahaha:)))

a arkadssım 3 hafta once sezeryan oldu demıs açmışken yaglarıda alın demısler önceden hberımız olsaydı konuşurduk bu konuyu alıyolarmı kafamı yaptılar acaba

Sende sezeryan olursan eğer dersin içimdeki bütün fazlalıkları alın diye :KK1: yaa ben doğomdan çıktığımda karnım 8 aylık gibiydi resemn. Sanki içerde bi çocuk daha unutmuşlar gibiydi.
Bende bebek çıkarken ağladın zannettım ayy onun neyıne ağlıdın dedim :KK1: ben annemı görünce ağladım. O zamana kadar ağlamaıştım. Dışarıyı dikmiyoki yapıştırıyo içten dikiyo estetik yapıyo :KK1: incecik bi çizgim var.

Songul bu gün formundasın valla :KK1: nerde okudun onları. Kız şeyda bizi aldatıp nerelere gittin sen öyle
ayy kız o vrya çok fenaa..baksana iki dakkada dedktiflik yapoo..o vrya o :)))
altadtmdfım kızzz ben aldtmm siiz aşk olun hee
seyda kız sendemı kestane sevmıyosun benımde tarzım degıll

elıf sen bızım bulutu gordunmu

seydanın bebesının adı bulut
beım bebemın adı lili
varmı eymenın ısmısı
sevmm böle kepekimsi trzı ...
yokk..bi kere yiym dedim de böle kestane diynce bile o yumuşaklık gelo..bi tuaf olom..sevmm ..kepekli elmayıda sevmm...
bir tek kestnn pişerkenki kokusu o da çrşıdakii kokusu hoşuma gido...
ayy kız sen taktın benmm beben ult fotosuna..kıçınıı dönmşş anasına ne etsnn bebek..14. haftada görcez bebe bakalım ne ne iştir idye..
kız ılk nefesı ızlesene her hafta doğum gosterıyo hep aglıyom ben he
ama sımdı adı merhaba bbebek oldu
kız erkenden odemmı oldu ayakında yoksam
agrı cok gezmeden
kız koptum ata su cıcegı gecırme muhappetınden

ayy izlerimde nedense bana denk gelmo hee bi kç kere geldi :)))
ayaklarım gezmktende..benm babmda ayaklrı böle ödem topşlr..benmde yüzüm şişer sonra ayaklrım...
hamillkten önceside öleydii..ama ben kiraz sapı yeşlil çay maydonzo suyu içodum gidodu şimdi bişede yapamıyom yazık bana :)))kız kenik kısmına oarmak basom ..aboo çöko çoıkmoo

yok kız amelıyatı degıl gırerken amelıyattayken kesme bıcme olayları yok
cok duygusal
amannn ıyıkı kestırdım valla gercı yaren ıcın ama arasta her sartta mecbur sezeryandı

Bende memnunum sezeryandan sadece çok baş ağrısı çsektim bı o kötüydü. Ama ikinciye normal doğum yapabiliyorsun ki songül. Gerçi bizim işimize sezeryan gelir ama :KK1: olsun yınede sezeryandan sonra normal doğum yapılabılıyo

Sende sezeryan olursan eğer dersin içimdeki bütün fazlalıkları alın diye :KK1: yaa ben doğomdan çıktığımda karnım 8 aylık gibiydi resemn. Sanki içerde bi çocuk daha unutmuşlar gibiydi.
Bende bebek çıkarken ağladın zannettım ayy onun neyıne ağlıdın dedim :KK1: ben annemı görünce ağladım. O zamana kadar ağlamaıştım. Dışarıyı dikmiyoki yapıştırıyo içten dikiyo estetik yapıyo :KK1: incecik bi çizgim var.

hadı ya korkmadın mı kzı bole kalır dıye benım bebek gıttı göbek gıttı ıkı dogumdada
sımdı yok ama dımı
ay benımde sac telı gıbı bıde kırpıldığı halde bın sukur

Bende memnunum sezeryandan sadece çok baş ağrısı çsektim bı o kötüydü. Ama ikinciye normal doğum yapabiliyorsun ki songül. Gerçi bizim işimize sezeryan gelir ama :KK1: olsun yınede sezeryandan sonra normal doğum yapılabılıyo

bas ağırda sezeryandan degılde anestesıden dolayı ecen doğum yapan arkadaşımda dedı oldum bas ağrıdan dıye benım genel olduğundan olmadı bas agrı
cnm yapabılıyorsun ama turkıyede göze alıp yapan dr yok
ama benım zorunluluk ondan degıl arasın durummu bılıyon açıl sezeryandı
zaten 40 dolmasını beklesek 23 gın vardı dr 5 kg ye yakın dıyodu onu dogumevınde bıle dogurtmuyolar her sartta aras pasa zorunluyduuuu ılkını normal dogursamda

Son düzenleme:

yokk..bi kere yiym dedim de böle kestane diynce bile o yumuşaklık gelo..bi tuaf olom..sevmm ..kepekli elmayıda sevmm...
ayy kız sen taktın benmm beben ult fotosuna..kıçınıı dönmşş anasına ne etsnn bebek..14. haftada görcez bebe bakalım ne ne iştir idye..

ayaklarım gezmktende..benm babmda ayaklrı böle ödem topşlr..benmde yüzüm şişer sonra ayaklrım...
hamillkten önceside öleydii..ama ben kiraz sapı yeşlil çay maydonzo suyu içodum gidodu şimdi bişede yapamıyom yazık bana :)))kız kenik kısmına oarmak basom ..aboo çöko çoıkmoo

aynen kız kestane elma kumlu muzda sevmem oda kumlu ooo
kız sen 9 ayda cok odemm olcankıne

canım bir iki numara büyük ayakkabı al. Benımde hamılelıkte şişti şişti ayaklarım doğumdan sonra tırnak batması oldu bı ayağım iyileşti diğeri hala iyileşmedi valla kaç aydır çekiyorum. Genelde doğum yapmış ınsanlarda olurmuş. Ayak buyuyo ve sonra iniyo bu donemde oluyo zaten

a arkadssım 3 hafta once sezeryan oldu demıs açmışken yaglarıda alın demısler önceden hberımız olsaydı konuşurduk bu konuyu alıyolarmı kafamı yaptılar acaba
ayy kız kafa yapmışrdır bee..
bebek içerde beklo yazık onla sıl uğrşsınrl.hahah :)))
ayy kız dmee bütün fazlıklrı alsınlr ben 4 saate çıkrım hahah:KK70:bebkte sabırısı yetrr lann der..ye ye ye ..ben doğcam bekle yazık bana der..ne çekitm ben bea derr...
ayy kız bende bu ara salcık oldum diyom ya bişe olo hemncik ağlyıveromm..hele bu doğumbebek işlerine ..sonra..bebe diyom sen duyma görme bu alaylrı dyomm..ann salcık oldu diyom ...

canım bir iki numara büyük ayakkabı al. Benımde hamılelıkte şişti şişti ayaklarım doğumdan sonra tırnak batması oldu bı ayağım iyileşti diğeri hala iyileşmedi valla kaç aydır çekiyorum. Genelde doğum yapmış ınsanlarda olurmuş. Ayak buyuyo ve sonra iniyo bu donemde oluyo zaten

aynen cnm ablam arkadaşım bıde bızım nesrındede oldu ay sakın ıhmal etme nesrın gıtmedı sonunda temızledılermı baya ugras verıcı seyler oldu ıgne vurarak

ayy kız kafa yapmışrdır bee..
bebek içerde beklo yazık onla sıl uğrşsınrl.hahah :)))

ayy kız dmee bütün fazlıklrı alsınlr ben 4 saate çıkrım hahah:KK70:bebkte sabırısı yetrr lann der..ye ye ye ..ben doğcam bekle yazık bana der..ne çekitm ben bea derr...
ayy kız bende bu ara salcık oldum diyom ya bişe olo hemncik ağlyıveromm..hele bu doğumbebek işlerine ..sonra..bebe diyom sen duyma görme bu alaylrı dyomm..ann salcık oldu diyom ...

kuzum bebegı alıyolar sonra senın ıcabına bakıyorlar
ay kız hormınlar tavan yapms durumda ama o programda ben cok duygulanıyorum kız etten ızlesene seker candy nıyetıne faydalı bılgılerde var hem

hadı ya korkmadın mı kzı bole kalır dıye benım bebek gıttı göbek gıttı ıkı dogumdada
sımdı yok ama dımı
Gitti canım gerçi bana göre var ama mıllete gıre yok. Tabıı hamılelıkten once karnım sırtıma yapışık olduğu için şimdi bana var gibi geliyo.
bas ağırda sezeryandan degılde anesutesıden dolayı ecen doğum yapan arkadaşımda dedı oldum bas ağrıdan dıye benım genel olduğundan olmadı bas agrı
cnm yapabılıyorsun ama turkıyede göze alıp yapan dr yok
ama benım zorunluluk ondan degıl arasın durummu bılıyon açıl sezeryandı
zaten 40 dolmasını beklesek 23 gın vardı dr 5 kg ye yakın dıyodu onu dogumevınde bıle dogurtmuyolar her sartta aras pasa zorunluyduuuu ılkını normal dogursamda

Evet canım anestezıden. Ben doktorun ve osmanın sözünü dinlemedim ondan oldu dokto bana ameliyatta dedi çıkınca kahve kola iç. Osmanıda tempihlemiş. Aldı getirdi kolayı ben içmedim süte geçer diye. Ama acısı fena çıktı sonrasında.
Bilmiyorum cesaret edermıyım normal doğuma. Ama özlemcımm sezeryan derse hiçç üstelemem. Sonuçta kadını kıracak değilim dimi:KK1:
Ben yatıyorum kızlar. Eymen 9 da uyanıyo biraz uyuyayım malumm bana uyku yetmıyo :KK3:

sımdı yok ama dımı
heee yengeminde öle oldu kuss 2 doğum bi dış gebelik..inccik gökmiyo..hele güneşlendi zmnda heçç belli olo :KK70:D
aynen kız kestane elma kumlu muzda sevmem oda kumlu ooo
kız sen 9 ayda cok odemm olcankıne
hee bende sevmm..çok şey gelri..böle yedim şey katur kutur etsinn..kepekli şeyleri yaşlnnca dişlerim yokkenyerim :KK70:D
aay kızzz valla hee ne etsemkine yaa..of akrbalrda ne kdr hastlık vrsa hepsini almıım o kdr yetenk var bi tanesi bana geçmmş ..pehh..neyse tek dewrdim ödem olsun kızzz

ayy kız ayam değill backlrım..ayklalrım hep aynı 39 ...bakam sona doğru belli olur ayakbılrın içene girebilrsem ne ala..
ayy çok duydum onu..yengemde dedi tırnklrını hep küt kes dedi ayak şişip indi zmn tırnk batmsı olo dedi

X