Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Yok canım cuma günü gidecez kontrole. Aynen ben sosyal bi insanım :KK1:geç kalmış bu gün aras sanki

İyiyim şeker sen nasılsın. Bende bi yazdım sonra eymen efendiyle uğraştım. Yerine yatırırken uyandı. Haydee sil baştan bidaha uyut.

Kız seninkinin isteksizliği kabak çekirdeğindir. Kabak çekirdeği erkekte isteksizlik yapıyo. Kalitesii artırdığınıda şimdi songulden öğrendim. Ne kadar tezatmış baksana. Ben hep benımkıne derdim kabak çekirdeği ye diye :KK1:

hehe sosyal kadın senı
ay aras gece kaldı aksam vaktı yaren hava alsın dıye dışarı çıksık duzenı degıstı yavrucugım karantıne altında

hehe sosyal kadın senı
ay aras gece kaldı aksam vaktı yaren hava alsın dıye dışarı çıksık duzenı degıstı yavrucugım karantıne altında
Canım benım bıran önce iyileşse bari. Azalma oldumu bari çiçeklerinizde. Okula da gitmiyo diye iyice sıkılmıştır
ayfere cok mu gaz verdııkkı gıttı ınanın kı

Cidden hee :KK1: kabak çekirdeği etkisini kaybetmiş sanırım :KK1:

Canım benım bıran önce iyileşse bari. Azalma oldumu bari çiçeklerinizde. Okula da gitmiyo diye iyice sıkılmıştır

Cidden hee :KK1: kabak çekirdeği etkisini kaybetmiş sanırım :KK1:

azama degılde artma yok okulda yok sıkıldı evlat cuma pıknıke gıtcez okulla

bulaşıcılığı 5 6 günmüş en fazla dokuntıden sonra cuma 8.gun kusum nasıp olursa gıtcez
anası ondan heveslı
ayy anası gezemedi yaaa yazıkk ne çektin beee:))))
seyda cok gezıyon ıkı sayfa ac barııı kusss
ayy aslında açık kızda bi tuafım bugn ayakalırm çok ağroo..
bilek kısmını üstü ayro..kasların oldu yerin altı heee..çok gezndim ondan herldee heee
elıf kız gıdelımmı pesınden seydanın begenelım hep

ne yazıdmda ne begencen kızz deli

hewrlde dedn gbi ben bişe anlamdan doğurcm herlde kız..bazen korkom hee:))))iimidr diye..eve ultrosn ciahzı alcamm..anlom ztnn

bulaşıcılığı 5 6 günmüş en fazla dokuntıden sonra cuma 8.gun kusum nasıp olursa gıtcez
anası ondan heveslı
aman ıyı barı valla bende var o gezme hevesınden :KK1: bi an üzülmüştüm heveslenıp gidemicek diye

elıf kız gıdelımmı pesınden seydanın begenelım hep

Kalk hadı daha ne bekliyon :KK1: kadın kendı sayfasında durmuyo bu kadar valla

bilek kısmını üstü ayro..kasların oldu yerin altı heee..çok gezndim ondan herldee heee

hewrlde dedn gbi ben bişe anlamdan doğurcm herlde kız..bazen korkom hee:))))iimidr diye..eve ultrosn ciahzı alcamm..anlom ztnn

ay sorma kuzum saka bı yana yaren yıkılır gıdemezse pıknge tesıste atlar varmış bındırırım senı yavrum benım dedım
ay sende koca gobekınle gezıyn gezıyon sonra agrıyo her yanın
kocısın kıtlıcek kapıları ustune he

Bennde aynı senın gibiydim şeyda unutuyodum hamıle olduğumu :KK1: özelliklede göbek atarken :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

aman ıyı barı valla bende var o gezme hevesınden :KK1: bi an üzülmüştüm heveslenıp gidemicek diye

Kalk hadı daha ne bekliyon :KK1: kadın kendı sayfasında durmuyo bu kadar valla

Ay anasi onu eksik birakirmi gerekirse tedise musteri olarsk gider yobe gider

Ay hadi gidelimmmm

seyda hakkında haberler

seyda lutfıyenın yerını bulmuş cıhan hastanesındeymı
ve seyda su aan domateslı makarn apısırmekte

ay sorma kuzum saka bı yana yaren yıkılır gıdemezse pıknge tesıste atlar varmış bındırırım senı yavrum benım dedım
ay sende koca gobekınle gezıyn gezıyon sonra agrıyo her yanın
kocısın kıtlıcek kapıları ustune he
ayy yazık yavruma kızzz..su çiçeği olsun sne götr kızz ne olcakk kızz..
ata geçer belkii:)))
ayy geçer inşşlhh kuzumyaa.eve kapama sakın çocu heee..
ayykız kapcak vall..benm vücuduum hemen ödem toplo..ne etcem bilmm sanırım odemden ağroo resmn şişş yaaa...nere dedimi analdın demd kızz..ayak bileğimi 3 parmak yukrları ağroo kızzz
Bennde aynı senın gibiydim şeyda unutuyodum hamıle olduğumu :KK1: özelliklede göbek atarken :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

ayy kızz unutyoımm ne olcak halim bilmm..hani norlmldede göbem vr ya öle br tuaf gelo..halen hayl gbii..rabbm koruusn herkesede nasipe tsnn..kucmızda sağlıkla sıhtle göstersn..
geçen doğumlrı izledim sezryan su ve norml..kensilikle szryan yapmm yaa..kasap gbi kestiler karıyı ohhh..
her neyse..kağan kocatepenn yaptı doğum vrdı onuda izleidm ay izlerken çok ağldım anne ağldı ben ağldım bi tuaf oldumm ..pek salacık bişe oldum kız ben

Ay anasi onu eksik birakirmi gerekirse tedise musteri olarsk gider yobe gider

Ay hadi gidelimmmm

seyda hakkında haberler

seyda lutfıyenın yerını bulmuş cıhan hastanesındeymı
ve seyda su aan domateslı makarn apısırmekte

Songul bu gün formundasın valla :KK1: nerde okudun onları. Kız şeyda bizi aldatıp nerelere gittin sen öyle

seyda kız sendemı kestane sevmıyosun benımde tarzım degıll

elıf sen bızım bulutu gordunmu

seydanın bebesının adı bulut
beım bebemın adı lili
varmı eymenın ısmısı

ayy yazık yavruma kızzz..su çiçeği olsun sne götr kızz ne olcakk kızz..
ata geçer belkii:)))
ayy geçer inşşlhh kuzumyaa.eve kapama sakın çocu heee..
ayykız kapcak vall..benm vücuduum hemen ödem toplo..ne etcem bilmm sanırım odemden ağroo resmn şişş yaaa...nere dedimi analdın demd kızz..ayak bileğimi 3 parmak yukrları ağroo kızzz

ayy kızz unutyoımm ne olcak halim bilmm..hani norlmldede göbem vr ya öle br tuaf gelo..halen hayl gbii..rabbm koruusn herkesede nasipe tsnn..kucmızda sağlıkla sıhtle göstersn..
geçen doğumlrı izledim sezryan su ve norml..kensilikle szryan yapmm yaa..kasap gbi kestiler karıyı ohhh..
her neyse..kağan kocatepenn yaptı doğum vrdı onuda izleidm ay izlerken çok ağldım anne ağldı ben ağldım bi tuaf oldumm ..pek salacık bişe oldum kız ben

kız ılk nefesı ızlesene her hafta doğum gosterıyo hep aglıyom ben he
ama sımdı adı merhaba bbebek oldu
kız erkenden odemmı oldu ayakında yoksam
agrı cok gezmeden
kız koptum ata su cıcegı gecırme muhappetınden

X