Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Eğer tuttuysa ben doğana kadar naparım bilmiyom:KK66:)
ayy yazıkk yavruma ne olur bilmm hee..
rabbm artmasın veripte bizi azdırmasın kuzumm:KK66:)))
Kızlar eymen burda kimin oğlunun ismiydi:)çok gzl isim inş oğlum olursa eymen olcak ismi.kızdada mercan ismi çok hoşuma gidiyo benim:)rabbim inş gösterir o günleri

ayy ben dicektim ama songl iyi,vermşş ya

Nasilsiniz kizlar? Sedef noldu ya? Belli oldumu tuttumu kiz? Cok merak ediyorum hani dün belli olcakti ya. Kocis geldi dün, mesguldük :KK17::KK17::KK17:
Ne var ne yok anlatin bakiim

merhaba arkadaşlar ne güzel bir topik böyle, bebek aşkıyla yanıp tutuşmuş biri olarak selam vermek aranıza katılmak istedim... Allah yar ve yardımcımız olsun inşallah...

kizlar selam nasilsiniz??? kizlar ya ben lamisi merak ettim 40. haftasindaymis acaba dogurdumu ki?:26: niye hic ugramiyor topige? faceden msj attim ama geri donmedi:26::26::26: haberi olan var mi...

kizlar selam nasilsiniz??? kizlar ya ben lamisi merak ettim 40. haftasindaymis acaba dogurdumu ki?:26: niye hic ugramiyor topige? faceden msj attim ama geri donmedi:26::26::26: haberi olan var mi...

Lamiş:26:kullanıcı adı neydi kız onun ben hatırlayanadım

Bugün çok kasık ağrım var yatarken bile ağrıyo sancıyo daha doğrusu.göbeğimin altları.pıtışıma doğru özellikle:KK17:akıntımda var

esim bademcik ameliyati gecirdi bugünde benim kontrolum vardi yumurta takibi ama gitmedim tel actim anlattim durumu esin iyi olunca dinlenince yapariz dedi. sanirim narkozdan antibiotukten yani kullandigi ilaclardan dolayi spermler kaliteli olmayabilir.
zaten yumurtlama döneminde hastanede oluyor kendisi
burda 1hafta takip altina aliyorlar birakmiyorlar malesef
Eşine çok geçmiş olsun canım. Rabbım dermansız dert vermesin.
evet hayirdir Insaallah Rabbimin var bu bildigi Onun istedigi gibi oluyor.
songülüm inan normalde esim gectigimiz hafta ameliyat olcakti ben bi hafta erteledim gec olsun dedim cünkü asilama tarihini yanlis hesapladim iste neticede Allahin dedigi oldu.
tatile ihtiyacim var evet artik düsünmek istemiyorum cünkü inan canim adetime yakin rüyamda hayirdir Insaallah yeni dogmus bebegimi kizdi emzirmeye calisiyorum ebe vardi bana dediki ilk memeyi almasi cok önemli alamazsa emmez dedi emzirdim sonra bi baktim hamile misim bu sefer karnimdaki bebegime bisey olurmu acaba diye endiseleniyorum oda kiz cocugu idi.
esime dedimki uyandigimda iki kiz cocugumuz olcak galiba gözün aydin:::))

adetim bitti yumurtlama dönemindeyim iste esimde hastanede bende dün yine bi rüya gördüm hayirdir Insaallah ikiz bebeklerim olmus yeni dogmuslar ikiside erkek. uyandim icimden dedimki ahanda iki kizimiz iki oglumuz olcak herhalde tipki hayal ettigim gibi. ikizlerimde vardi ooohh ne güzel:::))

neyse böyle iste napalim rüyasi bile güüzel. o degilde asilama olmayacak bari esim yanimda olsydida normal deneyebilseydik

Hayirlisi. Hayi sandiklarimiz ser Ser sandiklarimizda Hayirli olabilir
Ohhh sefann olsun git tatile benım yerime de git eylen. Rüyaların hayırlara vesile olsun işallah. Canım moralini bozmak gibi olmasın ama rüyada kuz çocuğu görmek iyi değildir. Kotü haber denır. Benım anlafığım kdaıyla. Önce köü haber üzükeceksin ama sonra güzel haberle herşey rayına oturacak. Rüyada erkek bebek görme k iyiye yorulur.

Kızlar eymen burda kimin oğlunun ismiydi:)çok gzl isim inş oğlum olursa eymen olcak ismi.kızdada mercan ismi çok hoşuma gidiyo benim:)rabbim inş gösterir o günleri
ben ben ben :KK1:

merhaba kızlar
ben de transfer sonrası gün sayıyorum.. ALLAHIM İSTEYEN HERKESE HAYIRLI SAĞLIKLI MELEKLER VERSİİİİN AMİİİİNNN
ayy çok heyecanlı hakkında hayırlısı olsun allahın iznıyle yavrunu kucağına almayı nasıp etsin

Nasilsiniz kizlar? Sedef noldu ya? Belli oldumu tuttumu kiz? Cok merak ediyorum hani dün belli olcakti ya. Kocis geldi dün, mesguldük :KK17::KK17::KK17:
Ne var ne yok anlatin bakiim
hemen anlatayım dicem ama anlatacak biley yokki :KK1: aynı geçiyo bütün günlerim. Ee sen nasılsın

merhaba arkadaşlar ne güzel bir topik böyle, bebek aşkıyla yanıp tutuşmuş biri olarak selam vermek aranıza katılmak istedim... Allah yar ve yardımcımız olsun inşallah...
hoş geldin canım aramıza. Bıraz kendınden bahsetsene

Yaa evet ne yaptı acaba. Kızlarda laişin numarası vardı yanlış hatırlamıyorsam

Eşine çok geçmiş olsun canım. Rabbım dermansız dert vermesin.

Ohhh sefann olsun git tatile benım yerime de git eylen. Rüyaların hayırlara vesile olsun işallah. Canım moralini bozmak gibi olmasın ama rüyada kuz çocuğu görmek iyi değildir. Kotü haber denır. Benım anlafığım kdaıyla. Önce köü haber üzükeceksin ama sonra güzel haberle herşey rayına oturacak. Rüyada erkek bebek görme k iyiye yorulur.

ben ben ben :KK1:

ayy çok heyecanlı hakkında hayırlısı olsun allahın iznıyle yavrunu kucağına almayı nasıp etsin

hemen anlatayım dicem ama anlatacak biley yokki :KK1: aynı geçiyo bütün günlerim. Ee sen nasılsın

hoş geldin canım aramıza. Bıraz kendınden bahsetsene

Yaa evet ne yaptı acaba. Kızlarda laişin numarası vardı yanlış hatırlamıyorsam

teşekkür ederim canım,
ben 26 yaşındayım 2,5 yıllık evliyim geçtiğimiz 16 aydır bebek aşkıyla yanıp tutuşmuş bir kader ortağıyım :)
geçen sene nisan ayında 6 haftalık bebeğimi kaybettim ama tekrar hamile kalamadım malesef.. 2 ay üst
üste yumurtlama takibi tedavisi gördüm ama sonuç alamadım 3 aydır herşeyi bıraktım zamanı var demekki.
bu ayda 37. günümdeyim normalde 30 en geç 32 de regli olurdum ama hala olmadım. heyecanlandım test
yaptım negatif çıktı :KK43: gerçi 37. günü bulan bir kaç reglim olmuştu daha önce, sanırım yine öyle bir gecikme.
karnım ağrımaya başladı hafif hafif heralde bugün gelir o kırmızı :KK43: artık önümüzde ki aya bakıcaz..

teşekkür ederim canım,
ben 26 yaşındayım 2,5 yıllık evliyim geçtiğimiz 16 aydır bebek aşkıyla yanıp tutuşmuş bir kader ortağıyım :)
geçen sene nisan ayında 6 haftalık bebeğimi kaybettim ama tekrar hamile kalamadım malesef.. 2 ay üst
üste yumurtlama takibi tedavisi gördüm ama sonuç alamadım 3 aydır herşeyi bıraktım zamanı var demekki.
bu ayda 37. günümdeyim normalde 30 en geç 32 de regli olurdum ama hala olmadım. heyecanlandım test
yaptım negatif çıktı :KK43: gerçi 37. günü bulan bir kaç reglim olmuştu daha önce, sanırım yine öyle bir gecikme.
karnım ağrımaya başladı hafif hafif heralde bugün gelir o kırmızı :KK43: artık önümüzde ki aya bakıcaz..

tatlım bende bu sekılde bı gecıkme yasamıstım testler hep negatıftı ve 42.gunde kanda yapılan testte gebe oldugmu ogrendım kımyasal gebelik oldu orası ayrı sonra bı kere adet oldum yıne gebe kaldım
çörekotu bal tarçın karışımı denedınmı hıc benım vesılem o oldu burdada pek cok arkadasımza vesıle oldu

tatlım bende bu sekılde bı gecıkme yasamıstım testler hep negatıftı ve 42.gunde kanda yapılan testte gebe oldugmu ogrendım kımyasal gebelik oldu orası ayrı sonra bı kere adet oldum yıne gebe kaldım
çörekotu bal tarçın karışımı denedınmı hıc benım vesılem o oldu burdada pek cok arkadasımza vesıle oldu

canım bugün sabah regli oldum. ama üzülmedim elh, bu günlerde psikolojim iyi bir ara baya kötü durumdaydım. ağlamadığım hıçkırıklara boğulmadığım gün yoktu :KK43: bende bu ay bal tarçın çörekotu üçlüsünü denemeyi düşünüyorum, bide havuç incir var onuda yapayım diyorum. bunları pek yapmadım ben daha önce. soğan kürü yapmıştım hamile kaldım ama düşük oldu, sonrasında gene yaptım ama hamile kalamadım..
bu arada 1.5 yıldır bebeği olmayan bir arkadaşım var 4 ay önce düşük yapmıştı o bahsetti, ilk hamile kaldığı ay nasıl olsa hamile kalamıyorum diye mekik çekmeye başlamış, şu alt karın hareketleri varya, kasıkları çalıştıran işte onu adetine 5 gün kalana kadar hergün düzenli yapmış tabi zayıflamak için ama o ay hamile kalmış sonra düşük olunca bir daha bırakmış hareketleri 3 ay sonra bakmış gene bebek olmuyor demiş gene yapayım tekrar yapmış veee yine hamile :) bana bahsetti, kesinlikle bir etkisi var bence denemelisin diye, ve benim 4 yıldır bebeği olmayan bir arkadaşım var oda daha önce malatyada bir ebeye gitmişti, ebe mekik çekmesini söylemiş. sanırım kasıkların çalışması yumurtlamaya yardımcı oluyor. ben bu ay deniyeceğim, denemek isteyen olursa bişey kaybetmez..
ve en önemlisi tabikide DUA....

X