Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

merhaba canım hoşbulduk,ben şimdi ufaktan ufaktan araştırmaya başladım ama eşimin haberi yok zaten hevesli iyice sıkıştırır beni biz daha cinsiyet belirlemedik ama erkekler kız bebeişleri daha çok sever,teyzemin kızı oldu eniştemi çaldı desem yeri teyzem kızıyor kendime rakip doğurmuşum diye:)

20 sinde oldum 5 gün sürdü,yani 25 inde bitti... 'adet bıttıkten 15.gun ovulasyon ıcın en yuksek gun' yazmışsın bu hangi güne denk geliyor, canım birtürlü anlayamadım gitti şu hesaplamaları ,sen söyler misin şimdi yüksek günlerim bu ayın kaçıyla kaçı oluyor???,nette okuyorum genel olarak yazıyor ama birtürlü hesaplayamadım biri gösterse öğrenicem bu kez
adetten önce iki gün hamilelik riski yüksek demişsin yani canım bu ayın 18 ve 19 mi oluyor :)

kıs maşallahı varmış kv nin
bizim ki çok yavaş,o dolanmaya başlayınca içim daralıyo
ahahha bizde de tam tersi onun içi daralıyordur benden..
ben daha yavasım..hiç kendimi sıkamam
söyledim bile canım:)

ay yok benm kv bişe demez bana gider kendi yapar
hatta eltimle ben varsak da eltime söler bana ses etmes

eltimi kendine daha yakın hissediyor olabilir aman cokta üzüldüm
daha demin kimse yoktu ciktim yatacaktim bide baktim dolmus burasi

bi selam verelim nasilsiniz???

ben iyiyim nartanem asıl sen nasılsın nerelerdesin
özletiyorsun kendini

ü

kız bizim cocuklar öle olur zaten kıme cekecek
bizde gece oturup gündüz uyuyan tipleriz

ay sevindim demek aras abisine cekmiş...

Osmanı hayal edebiliyorum.oh baksın ii bari sende gündüz uyur dinlenirsin.
Ohoo hayalındekınden daha fazla emın ol. Eymenın karnı acıkınca konusuyo onunla oğlum mecburuz anneye gıtmeye bende sut yokkı yoksa onuda verıcem ama yok ne yapayım dıyo
Gece oturup gunduz yatması normalde ıyı benım için ama bu aralar gelen gıdenden dolayı gunduz uyuyamıyom ben. Eee her daim evın toplu mısafıre hazır olması la zım. Bı ondan azıcık şikayetcı osman her sabah yatagımı yaparken bıraz soylenıyo. Yavv ne zamana kadar boyle olucak dıken ustunde oturmaktan sıkıldım bunun bı lımıtı yokmu mesela doğumdan sonra ilk 10 gun gormeye gelemeyenler hakkını kaybetım dırek mevlute gelse olmazmı dıyo eee adam ne anlar lohusa yatagı yapmaktan haksızda sayılmaz ben ordan soylenırım orası yamuk oldu yok dantelı kıvrıldı fılan adam duzeltıcem dıye helak oluyo

Evet canım sonunda kavustum meleğime rabbım sılerede nasıp etsın ışallah

Hoş geldin canim sen buralardaydin zaten ne ara finansta yemeğe gittin ki

Bugün saat 14den sonra gitmistik canim ve eve gelir gelmezde seninle yazistim

simdide namaz kilmam lazim abdestimide aldim ama siz kacarsiniz diye ayrilamiyorum burdan

meeeeriiiiii nasilsinnnnnn

Aman uyanma teyzesi annen biraz da bize takılsın :2::2::2::2:
benım kaynanayı 3 saatlıgıne mutfaga koy..sonra ıcerı gır, yemek nerde dersın .. o derece yanı...

Hahaha bı iyiydi valla

hg arkadasım bence bir an önce basla zaten ha deyince olmuyor

adetlerin düzenli ve 30 günde bir se adetin 14.günü yumurtluyorsun diye biliyorum
14-18.günler gün asırı ilişki öneriyor doktorlar

hb canım,3 sene oldu evleneli artık zamanı geldi gibi:) haklısın ha deyince olmuyor buradaki bayanlara bakınca,hormonlarıma baktırdım geçen gün dr. iyi dedi hatta buraya ekleyim yorumlarsanız?

14. 18 . günler dediğiniz ne oluyor canım anlamıyorum adet bitince mi sayıyoruz? adet başlayınca mı?

haha o da güselmiş napcagını mı unutuyor
meri bakarmısın en sanslı sensin sanırım aramız daa

benım kaynanayı 3 saatlıgıne mutfaga koy..sonra ıcerı gır, yemek nerde dersın .. o derece yanı...

ayy evet galiba en şanslımız meri

ayyy gece gece sesli güldüm kızlar sizler cok yaşayın
aman ne şansssss

Allah bebiş şansı da versin ama

kendimi gecenin kv şanslısı ilan edıyorum:119::119::119:

söyledim bile canım:)

ay yok benm kv bişe demez bana gider kendi yapar
hatta eltimle ben varsak da eltime söler bana ses etmes

eltimi kendine daha yakın hissediyor olabilir aman cokta üzüldüm

kıs eltin bişiy demes mi benim de genel de eltime söyler ama ben kalkmadım sallar suratı
benim eltii o zaman da ben delleniyorum işdee aman gitmiyim daaha ii o gelsinn
ayy evet galiba en şanslımız meri
kıs senin ki demi uyusuk yoksa benim ki gibi iş yaptırmayımı sevio

Bugün saat 14den sonra gitmistik canim ve eve gelir gelmezde seninle yazistim

simdide namaz kilmam lazim abdestimide aldim ama siz kacarsiniz diye ayrilamiyorum burdan

meeeeriiiiii nasilsinnnnnn

Anladım canim ohh iyi yapmissin gez toz eğlenmene bak merii beni bile duymadı inşallah seni duyar

aman sus haberı olmasın esının..basının etını yer yoksa..:)
ben doktora danısmıstım bu konuyu onun tabırıyle anlatıyorum..sen 18 ve 19unda yuksek ovulasyon tarııhin (gebe kalma) bırde 25ınde bıtıyormussun (ay kac cekerse tabı 30undan hesaplıyorum) obur ayın 10 unda en yuksek ovulasyon tarıhın oluyor.9 u ve 11 ıde normal duzeyde ovulasyonun oluyor..
bılmem acıklayıcı oldummu...
16 gunu gectıkten sonra yumurtalıklar kapanıyrmus doktorun dedıgı bu. dıger ay yıne aynı sekılde ıste devam edıyormus....

Son düzenleme:
ben buralardayim gerci gecen 2hafta topige girememistim burda resmi tatildi ve biz akraba ziyaretine gitmistik
bende özlüyorum sizleri ama gündüz karsilasamiyoruz bi bakiyorum ertesi günü anam bunlar yine kac sayfa döktürmüsler gece diyorum
bu tüylenme hormon bozuklugundan degilmi?? peki hormonbozukluguda gebelige engel diye biliyorum ama yanlismi biliyorum iste orasini bilmiyorum:26::26:

Amiiinnn
cok sekersiniz Masaallah komedi ailesi
simdi eymenimiz bi dillensin bak sen gör ozaman sirinligi ya
tuttum bunu nöbetlese olmali hmmmm aklimda bulunnsun bende gece dayanirim esimde gündüzcü olsun diyecem ama esim calisiyor:26::26::26:

tşk cnm düştümü bebeğin? önceden cok umutsuzdm ama artk öle diilim bi kez kimyasal gebelik gecirdm ve artk şükrediyorum demkki hamile kalabiliyomusum die bide glukofeni dr mu yazıck kndimizmi alıp kullanıcz?
yok canım 6aylıkken erken dogum oldu çok küçüktü yaşayamadı((

glukofeni kendinde alırsın pcolukadınlara eriyor doktorlar bir arastır istersen
ya da doktoruna gittiginde sor yumurtlamaya yardımcı oluyor kıloyu önlüyor

birde duphaston içiyorum ben adetimi düzenliyor 30günde oluyorum.
bu 2 hapı 7 ay kullandım hamile kalmıstım şimdi tekrar basladım

elif bebegini emzirirken falan aklına gelıyormuyum? dua ediyormusun bize taze anne

ay ne güzel telaşlar dimi ama Allah ım bu telaşları yasatmayı nasip etsin...osman da zaten titizdi şimdi hiç hayal edemıyorum
ay baksana nasıl tanımısım
sanırım eymen bey in 40 ı cıkana kadar gelen giden yogun olur sonra bi mevlut okutur herkesi basına toplarsın biter:)

Anladım canim ohh iyi yapmissin gez toz eğlenmene bak merii beni bile duymadı inşallah seni duyar

kizlar ben namazimi kilayim hemen geliyorum ama bakin asadakiler hepinizi saydim hicbiriniz eksilmeyin bi yere kaybolmayin.
eymende misil misil uyusun ki büyüsün dillensin

merhaba kzlar aranIza yeni katIldIm sayIlIr 1 bucuk yIlk evliyim allah nasip ederse bende bebek düsünüyorum 5 aydan beri beni de topige alIrsanz sevinirim yeni oldugum için pek anlamyorum xd

merhaba kzlar aranIza yeni katIldIm sayIlIr 1 bucuk yIlk evliyim allah nasip ederse bende bebek düsünüyorum 5 aydan beri beni de topige alIrsanz sevinirim yeni oldugum için pek anlamyorum xd

Hoş geldin aramıza Rabbim sana da hayirli evlatlar nasip etsin insallah

gecen gün hormon testine gittim onu bile eşime söylememiştim konum vardı hatta hatırlarsan

peki canım sağol,adetten 2gün önce gebeliğin yüksek olduğunu senden duydum yeni birşey daha öğrendim:)
daha önce hiç dikkatimi çekmediği için ilgilenmemiştim ama şimdi merak sardım sonumuz hayır olsun
sen ayın kaçında adet oldun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…