Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

LOWELY22 sende pcolusun benim gibi dimi arkadasım?

adetlerin düzenlimi peki?
fazla kilo yada tüylenme problemin varmı?

bende hepsi var bu sorunların ve adetlerim cok düzensiz ama bir kez kendiliginden hamile kalabildim.

iyi aksamlar elifcim nasılsın bakalım?

eymencik nasıl?akıllı uslu bir bebekmi?
yoksa gazlı ve aglamaklı mı:KK53::KK53::KK53:

osman ne halde..bebişinin basından ayrılabiliyormu acaba:)

Iyıyım allaha şukur. Eymencık de ıyı uyuyo şimdi. Benımkı azıcık tersıne gıdıyo gunduz uyuyo gece uyanık :KK1: ee gelen gıdenden gunduzde ben uyuyamıyom o yuzden bıraz uykusuzdum. Onun için gıremedım ıkı gundur. Baktım kımsecık gelmıyo hep uyudum. Ee bunye kaldırmıyo malum uykucunun tekıyım :KK1:
Eymen ağlamayı oğrenemıcek sanırım zaten beceremıyo :KK1: vık deyınce alıyoz ağlamasına fırsat vermıyoz. Gaz sorunumuz magalesef var. Bıde yedığının bı kısmını mutlaka çıkartıyo.
Osmanı hıç sorma bebışın basından ayrılmıyo :KK1:zaten nobetleşe bakıyoz desem yerı var. Osman cuma gunu ızne ayrılınca annemde gıttı. Şimdi gunduzlerı osman gecelerı ben bakıyom. Oyle anlaşıp duruyoz onun mesaisi bıttı benımkı basladı :KK1:

afiet olsun tatlımm evet alışkanlıkmıdır nedir
insan bakmak istiyor arada bi yoklicam illaa
neler yepmıs kv masallah bana gerek böle bi tanee kv:KK53::KK53:

aynen meraklıyız biz sanırım aklımız kalıor:KK9:
ama iikide kalıor..toplasıoruz işte.

kv yayla corba köfte fırın makarna ypmıstı:KK56::KK56:

çayın yanına da mısır patlattık meyve falan anca yani:KK53:

senin kv de hamarat mı?ay benmkının maasallahı var 30dk mutfaga girsin 3 cesit yemek cıkarır..

bende inşallah Allah kısmet ederse 2013 senesinde anne olmak istiyorum.. şayet korkuyorum henüz bunun için çalışmalara başlamadık ..eşim hazır istiyor,bende bu sene istiyorum,topiğe katılacağım zaman söylicem:)
birde bi sorum olacak kızlar ; ben her ayın 20sinde adet oluyorum yumurtlama günüm yani bebiş için uygun gün hangisi oluyor? tecrübesizim kusura bakmayın
20 sinde adet oldum bebiş için uygun günlerim bu ayın kaçıyla kaçı arasında ?yazarsanız sevinirim

canım hoş geldin yeni arkadaslar gelince gecmiş kabardı okursun canım neden yalnıs anlasılsın
oglusun uyu demek sen nasılsın var mı agrın sızın dikişlerinde oglun usllumuu
Iyıyım allaha sukur. Artık bı haftayıda gectı ya dıkışler konusunda bıraz daha rahatım tabı emzırırken eymen efendı tekme atmazsa:KK1:

Elifim nasılsın hosgeldin eymenimiz nasıllar cok tatli masallAh Rabbim anali babali büyütsün hayirli ömürler versin inşallah

Amın canım işallah eymen de ıyı uyuyo teyzesı gercı yakındır uyanır artık ama olsun o uyanana kadar takılayım bende

LOWELY22 sende pcolusun benim gibi dimi arkadasım?

adetlerin düzenlimi peki?
fazla kilo yada tüylenme problemin varmı?

bende hepsi var bu sorunların ve adetlerim cok düzensiz ama bir kez kendiliginden hamile kalabildim.

ewt cnm malesef pkoluyum bnde adetim ilk basladgndan beri düzensiz ewt kilomda wr ama boyum uzun olduundan göstermiyorm ama tüylnmem asırı diil drumda sölemişti pkolu hanımlarda kilo ve tüylnme olur die. ohh ne güzl sn kalabilmişsn bnde kalsam keske

Iyıyım allaha şukur. Eymencık de ıyı uyuyo şimdi. Benımkı azıcık tersıne gıdıyo gunduz uyuyo gece uyanık :KK1: ee gelen gıdenden gunduzde ben uyuyamıyom o yuzden bıraz uykusuzdum. Onun için gıremedım ıkı gundur. Baktım kımsecık gelmıyo hep uyudum. Ee bunye kaldırmıyo malum uykucunun tekıyım :KK1:
Eymen ağlamayı oğrenemıcek sanırım zaten beceremıyo :KK1: vık deyınce alıyoz ağlamasına fırsat vermıyoz. Gaz sorunumuz magalesef var. Bıde yedığının bı kısmını mutlaka çıkartıyo.
Osmanı hıç sorma bebışın basından ayrılmıyo :KK1:zaten nobetleşe bakıyoz desem yerı var. Osman cuma gunu ızne ayrılınca annemde gıttı. Şimdi gunduzlerı osman gecelerı ben bakıyom. Oyle anlaşıp duruyoz onun mesaisi bıttı benımkı basladı :KK1:
ü

:nazar::nazar::nazar::nazar:kız bizim cocuklar öle olur zaten kıme cekecek
bizde gece oturup gündüz uyuyan tipleriz:KK53:

ay sevindim demek aras abisine cekmiş...

Osmanı hayal edebiliyorum:KK1:.oh baksın ii bari sende gündüz uyur dinlenirsin.

daha demin kimse yoktu ciktim yatacaktim bide baktim dolmus burasi

bi selam verelim nasilsiniz???

Eliiiifffffffffffffff hayirli olsun gözün aydin bebegine Masaallah Allahim bagislasin cok tatli

bende bugün sinemaya gittim esimle sonra yemege ardindanda tatliciya girdik ve arabada eve giderken hesaplamaya basladim su kadar surda su kadar burda diye:KK1::KK1:

sonra amaaaan herzaman yaptigimiz birseymi sanki dedik gectik

senin kv de hamarat mı?ay benmkının maasallahı var 30dk mutfaga girsin 3 cesit yemek cıkarır..
hamarat mı diil mii görmedim onun için haksızlık yapmak istemm
kv yemek yencekse ne yapalım der ima ile biz kalkar yaparız
bi kahve içelim der veya cay aynen kalkar yaparız varsa eltim yanımda
beraber yoksa benn bi de kırk yılın basında gidiorus hee ondan hiç gidesim gelmes
bi de köy de oturuyor benim kii evde ki rahatlık yokk anla artık sen canım

annesi e babası var canım.yatacaklar birde..onlarla oturuyodur

azönce haberlestik cok slmı var sizlere:KK3::KK3::KK3:
a.s canım sende konusursan söylersin çok selam

bende inşallah Allah kısmet ederse 2013 senesinde anne olmak istiyorum.. şayet korkuyorum henüz bunun için çalışmalara başlamadık ..eşim hazır istiyor,bende bu sene istiyorum,topiğe katılacağım zaman söylicem:)
birde bi sorum olacak kızlar ; ben her ayın 20sinde adet oluyorum yumurtlama günüm yani bebiş için uygun gün hangisi oluyor? tecrübesizim kusura bakmayın
20 sinde adet oldum bebiş için uygun günlerim bu ayın kaçıyla kaçı arasında ?yazarsanız sevinirim

meraba canım hosgeldn oncelıkle...benım esımde ıstıyor artık..ıllede tutturdu kı kız cocuk doguracan gıt cın takvımıne neye bak dıyor:)) bakalım bızde obur ay balıycaz calısmaya:)

dıger konun ıcınse.20sınde adet olmussun yanı adetın ne zaman bıttı..

adet bıttıkten 15.gun ovulasyon ıcın en yuksek gun.o zaman hamıle kalma olasılgıın daha yuksek.bırde adetten oncekı 2 gun hamılelık rıskı yuksek canım bıldıgım bu.

kıs maşallahı varmış kv nin :KK1:
bizim ki çok yavaş,o dolanmaya başlayınca içim daralıyo :KK1::KK1::KK1:

olur cnm bnde uşaktan nebiye yakınız yani :KK66: bnde 22 yasndyam

daha demin kimse yoktu ciktim yatacaktim bide baktim dolmus burasi

bi selam verelim nasilsiniz???

Eliiiifffffffffffffff hayirli olsun gözün aydin bebegine Masaallah Allahim bagislasin cok tatli

bende bugün sinemaya gittim esimle sonra yemege ardindanda tatliciya girdik ve arabada eve giderken hesaplamaya basladim su kadar surda su kadar burda diye:KK1::KK1:

sonra amaaaan herzaman yaptigimiz birseymi sanki dedik gectik

Hoş geldin canim sen buralardaydin zaten ne ara finansta yemeğe gittin ki

ewt cnm malesef pkoluyum bnde adetim ilk basladgndan beri düzensiz ewt kilomda wr ama boyum uzun olduundan göstermiyorm ama tüylnmem asırı diil drumda sölemişti pkolu hanımlarda kilo ve tüylnme olur die. ohh ne güzl sn kalabilmişsn bnde kalsam keske
kaldım canım ama kucagıma alamadım..
şimdi yenideln calısmalara baslıcam sana umut olayım diye söledim ben

umutsuzluga düşme sakın.glulkofen kullan mutlaka.pcosta çok işe yarıyor

hg arkadasım bence bir an önce basla zaten ha deyince olmuyor:KK1::KK1::KK1:

adetlerin düzenli ve 30 günde bir se adetin 14.günü yumurtluyorsun diye biliyorum
14-18.günler gün asırı ilişki öneriyor doktorlar

benım kaynanayı 3 saatlıgıne mutfaga koy..sonra ıcerı gır, yemek nerde dersın .. o derece yanı...

Nebiye tanıştığımıza memnun oldum canim ne kadardır bebek istiyorsun

2 yıldır istiyorz cnm bi kez kimyasal gebelik gecirdim dahada olmadı oda kasm ayındaydı ztn bu ondan sınraki tedawimiz inş bu ay tutar =) bnde memnun oldm bu arada =)

X