Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

iyiim saol nasıl olum havaların sogumasıyla donuyorum böyle giderse kesin kar yagacak buraya
Dikkat et üşütme canim sanmam İzmir'e kolay kay kar yağmaz başka yerlere yagar biz soğuğunu çekeriz iste

Dikkat et üşütme canim sanmam İzmir'e kolay kay kar yağmaz başka yerlere yagar biz soğuğunu çekeriz iste

evet izmirim için hep öyle söylerler gecen sene kırdık zincirlerii belki bu senede yagar ve inş yagar bende kar topu oynamak istiyorum
gecense hastaneden cıktıgım gün heryer beyaz dı ama ben amaliat oldugum için oynayamamıstımm(( inş bu sen kısmet olurrr

Evet ya cok guzel olmuştu ben çalışıyordum o zaman dışarı çıkıp karı elleyemedim zaten izmirde karda tutmuyo ki hemen eriyo inşallah yagar belki tadinada bakarım

zeynepim gec kaldın benim uykum geldii yavasdan elif de gelemdi gecmişden

oyyy oyyyy cinsiyeti bellimi.nerdn bakılıo hamilelik takvimine bilmiyorm bn

En son kızdı değişmezse TATLIM benim paylaşımımın hemen altında ne zaman doğacağı kac haftalık olduğu ve gelişimi yazıyor

kızlar ben geldim..dünden beri nasılsınız acaba

bende kvden geldim cok hoş bir aksamdı

evt biraz öyle oldu..akşam yemeğinden sonra mutfağı toplamamıştım onu topladım.bitirir birazdan geçmişi döner aramıza
benim de uykum geldiii azcık konusayım diorum ama zordan dayanıcam sanırsam
ayyyy elifcik geçmişlerdeyse zor gelir
ben bir girdim sizler varsınız hemen geldim gecmişe şimdi ara ara bakıp bitiririm

canım hoş geldin elif dünde yokdu ee tabi birikti sen fazla okumassın sanırım canım sabahdan pek fazla sayfa yok
gece güsel geçmişş neler yaptınız

zeynepim gec kaldın benim uykum geldii yavasdan elif de gelemdi gecmişden

Sonunda geldım canım artık yarın devam ederım gecmış okumaya 2 gun gırmedım 67 sayfa yazmıssınız yaw anca 40 taneını okudum. Dığerlerı yaın artık benım oğlan uyanmadan bırazda yazayım baı dedım

Hepinize ıyı akşamlar arkadaşlar
Iyı dıeklerınız için teşekkur ederım kızlar alıntı yapamadım çok fazla olduğu ve gecmışın tamamını okuyamadığım için sakın yanlış anlamayın.

sağolasın arkadaşım.evet çok haklısın önce yaramı tedavi ettirmeliyim ama çok korkuyorum, ilk çocuktan önce yaktırmak dondurmak kötü diyenler var kafam karıştı26:
ah öle kötüyse bilemem arkadasım.
bence 2-3 dr.a git fikir al sen..çogunluk ne diyorsa onu uygula.
ama korktugun için falan erteme tedavini..rabb im hakkımızda hayırlısını versin
ayfercim cok sevindim moralinin düzelmesine...
evet sonuclar kötü cıkıp ama sağlıklı dogan cok bebek var..

sen içini ferah tut bebegini strese sokma dualarım seninle canım
Eki Görüntüle 596952

kızlar yüce rabbim hepimize bunları ayaklarına
giydirebileceğimiz bebişler nasip etsin inşallah

ah ne cok beğendim...
inşallah arkadasım ne güzel bir dilek bu

Allah ım bizlere hayırlı sağlıklı bebişler nasip etsin

ayyyy elifcik geçmişlerdeyse zor gelir
ben bir girdim sizler varsınız hemen geldim gecmişe şimdi ara ara bakıp bitiririm

Baktım bu gece aranıza donemıcem bende okunayı buraktım. Bıde asağısının kalabalıklastığını gırunce bırazda yazayım dedım. Yoksa nerdeeeee daha 40. Sayfadaydım. Ee bıde dıkkatlı okumaya calışıyordum mlum yenı arkadaslar gelmış kım kımdır ne sorunu vardır derken anca oldu yanı

canım hoş geldin elif dünde yokdu ee tabi birikti sen fazla okumassın sanırım canım sabahdan pek fazla sayfa yok
gece güsel geçmişş neler yaptınız
evet dün çenemiz cok düştü:)
ne olsun kuzm yemege gittik güzel mamalar yapmıstı kv
sohbet muhabbet ama internet olmayınca sıkılıorum orda

gelir gelmes size geldim aklım kaldı

iyi aksamlar elifcim nasılsın bakalım?

eymencik nasıl?akıllı uslu bir bebekmi?
yoksa gazlı ve aglamaklı mı

osman ne halde..bebişinin basından ayrılabiliyormu acaba:)

canım hoş geldin yeni arkadaslar gelince gecmiş kabardı okursun canım neden yalnıs anlasılsın
oglusun uyu demek sen nasılsın var mı agrın sızın dikişlerinde oglun usllumuu

evet dün çenemiz cok düştü:)
ne olsun kuzm yemege gittik güzel mamalar yapmıstı kv
sohbet muhabbet ama internet olmayınca sıkılıorum orda

gelir gelmes size geldim aklım kaldı

afiet olsun tatlımm evet alışkanlıkmıdır nedir
insan bakmak istiyor arada bi yoklicam illaa
neler yepmıs kv masallah bana gerek böle bi tanee kv

Elifim nasılsın hosgeldin eymenimiz nasıllar cok tatli masallAh Rabbim anali babali büyütsün hayirli ömürler versin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…