Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

ahh canim bi gelseler bi bilseler onlari ne kadar sevecegimizi INSALLAH ALLAH bize de nasip eder, ALLAH sabr edenleri en iyisiyle mukafatlandirir eminim bizim de mukafatimizi er ya da gec verecektir

katılıyorm kuzum vakti zamnı wrdır hayırlı zamnda gelsinler inş

kan testınde negatif cıktıgı halde hamıle olan bırıne sahıt oldunuzmu arkadaslar,ben adet olmadım adetıme 1 gun kala kan testı yaptırdım negatıf cıktı,ama hala adet olmadım,acaba hamılemıyım:44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44:

Misafir gelecek diye hazırlık yaptım temizlik falan bı de cok çabuk yoruluyorum ya ahhh nerde eski günlerim iyice hampallaştirdi bu bebek beni

kıyamam dikkat et kendine cnm. bn şimdilik çıkıyorum görüşürüz yine

Kac gün gecti canim

ranana aekadasım suan 2 gun gecti adetım

Canim idrar testi yapsaydım durum farklı olabilirdi ama kan tahlilinde muhakkak çıkardı adetin geçmesini beklemek gerekmez hakkında hayırlısı olsun bı kac gün daha bekle olmazsan tekrar yaptırırsın ama bı kez benimde olmuştu bir hafta geçindikten sonra tahlil yaptım çıkmadı sonra hasta oldum bı dahaki ayada hamile kaldım tekrar gecikti bu sefer idrar tahlili yaptım ve çıktı

meraba hanımlarr. az once bır lınk gordum kız cocugunun olması ıcıın adetın 5 ve 8.gunlerı arasnda gırersenız kız olur,dıyordu hadıs fılan vardı..arıyorum o lınkı bulamıyorum.goren varsa acaba kopyalayabılırmı buraya?

hoş geldiniz kıslarr nasılsınız elifim gecmişi okuyor sanırsam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…