Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

al bendende okadar ınsan ıster ıstemez anlam yukluyo ben her sartta guler yuzlu olmaya bakarım sorun varsada yansıtmam
ay sen temızlıgı bıtırdın ne hos bana ne vakıt sıra gelcekkı

Ufak tefek işlerim var onlarıda yavaş yavaş yaparım artık cnm bi başlayınca gerisi geliyo biran önce bitsin diye harıl harıl temizledim

oh ne guzel cnm keske benımde totom kalksada bı hızla yapsam basladımı devamı gelıyo ınankı

Aynen öle cnm inan bazen gün geliyo 1 hafta evde hic bişey yapmıyorum özellikle kışın bazende hic durmadan temizlik yapasım var sende 2 cocuk var cnm önceligin onlar ev temizlenir her halükarda

Aynen öle cnm inan bazen gün geliyo 1 hafta evde hic bişey yapmıyorum özellikle kışın bazende hic durmadan temizlik yapasım var sende 2 cocuk var cnm önceligin onlar ev temizlenir her halükarda

sorma cnm kac kere bolunuyo ıs ama hegun sıl supur mecbur yapılıyo nanakor anam ev ısı ben soyleyım

Merhaba cnm tedavimi görüyosun cocuk icin
mrb canım çok şükür tedavi görmüyorum yaklaşık 6 ay önce minik oğlumu kaybettm yaram çok derin tekrar hamile olmayı çok istiyorum bebek ve hamile görünce içim sadece acı bir alevle yanıyor kendi kendimi teselli ederim avunurum yanan yürek birazda olsa söner

cnm bu hafta esı gunduzcu guduz gelır artık
pazara kadar yok
annesıne kalmaya gıder ınsaalla gecen hata benım mısafrım vardı sohpet edemedık

Anladım cnm bende bu hafta gündüz yogunum cumartesi günü kuzenimin dügünü var koşuşturma var yani gönüller bir olsun cnm bir araya gelemesekde

mrb canım çok şükür tedavi görmüyorum yaklaşık 6 ay önce minik oğlumu kaybettm yaram çok derin tekrar hamile olmayı çok istiyorum bebek ve hamile görünce içim sadece acı bir alevle yanıyor kendi kendimi teselli ederim avunurum yanan yürek birazda olsa söner

Cnm hatırlatmak istemezdim kusura bakma inş. en kısa zamanda hamile kalırsın hayırlısıyla Rabbim bi daha böle acılar yaşatmasın

cnm hatırlatmak istemezdim kusura bakma inş. En kısa zamanda hamile kalırsın hayırlısıyla rabbim bi daha böle acılar yaşatmasın
canım zaten hatırımdan bir sn çıkmıyorki inş.en kısa zamanda hayırlısıyla rabbim içimde bulunduğum yaşadığım bu acı acıyı adi bile olmayan bu acıyı kimseye yaşatmasın yaşayana bo l sabır versin

canım zaten hatırımdan bir sn çıkmıyorki inş.en kısa zamanda hayırlısıyla rabbim içimde bulunduğum yaşadığım bu acı acıyı adi bile olmayan bu acıyı kimseye yaşatmasın yaşayana bo l sabır versin

Cok zor bi durum gercekten Allah kimseye yaşatmasın başka cocugun varmı cnm kendini cok üzme belki böle olması sizin icin hayırlı olandır

Ewet kızlar:)tedaviye başlamış bulunmaktayım.kan tahlillerim yapıldı bugün.10 gün lucrin iğne kullancam.bu iğne yumurtanın erken çatlamasını önleyecek galiba bide kistler varsa onlarıda baskılıyomuş..adet oluncada tekrar doktora gitcem yumurta geliştirici iğnelere başlıycaz.

Bugun doktora gittim 10mayis cuma asilama olcam insaallah eger tam gelismemisse cumrtesi yani 11mayis olcakmisim hadi Bismillah
Sedef canim seninde tedavin hayirli olsun guzel sonuclar alalim insaallah

X