Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Amin cnm cok tesekkur ederim cnm ben yeni öğrendiğimde 4 haftalikti kese gözükmemişti 2 hafta sonra tekrar gel dedi doktor bende bir hafta sonra baska bı doktora gittim oda daha küçük kese gozukmeyebilir dedi sanırım bir buçuk aylikti kesemiz gözüktü yani 5.5 6 haftalikken Gördük bide bildigim kadarı ile 2-3 binlerde olursa degerin gözüküyor

Benim üçbinlerde şuan.kesede gözüktü bugün ama bebek nezaman gözükecek kalp atışı nezaman duyulacak meraklardayım çok.değerlerin güzel dedi doktor ama insan görmek duymak istiyo işte ne bileyim.

Benim üçbinlerde şuan.kesede gözüktü bugün ama bebek nezaman gözükecek kalp atışı nezaman duyulacak meraklardayım çok.değerlerin güzel dedi doktor ama insan görmek duymak istiyo işte ne bileyim.

Cnm ya daha cok küçük ki göremezsin hemencik düşünsene bir susam tanesi kadar dahi degil zamanla görürsün cnm hayırlısı ile bizde cok merak ediyorduk ama zaten birsey görünmüyor pit pür atan birsey vardı iki aylikken

Ne olsun cnm ya yersiz kıskançlıkları sınırlandırdı onu işe uğurlamak icin balkona çıkmıştım üzerimde tayt ve tunik vardı niye çıkmisim gece vakti balkona ya biri gorseymis beni taytla sancı gece gece taytli kim girecek beni bende gece uyuyanadim kızımda huzursuz oldu sanırım cok hareketliydi hic yoktan KIZIMI da strese döktü bende kızdım giremedim o yüzden haberde veremedim topikte kimse yoktu da ne bilim aman

Hayırlısı cnm insallah iyi seyler oluyordur

Dilberim amin cnm insallah Rabbim hepinize bnsıp etsin insallah bu arada dogum gununmus yeni Yasin Hayirli olsun bebisli senelere insallah:)))
ayy olsun kız kıskansın fenamı..sende heee..kısknamasa ayrı dert..
sende çıkma aaa niye adamı zıplatıyon hhahah...
eteni geçir kıcına öle çık ...başına başörtünü tamm :KK70:DD
sıkma canını öle basit şelere bakim
Anamm kuzum görmedimki ben seni.ayi ne bileyim ya bebişimi görsem kalp atışını duysam ozaman rahat rahat sevincem.doktorumda herşey çok güzel dedi ama ben işte illa ayrıntılarda takılcam :KK66: :KK66: sen napıyosun bakalım mucizem ne durumdasın kaç gün kaldı ?

ayy ebn gün saymıyorum cnmm yaa..
ben iki kere hanmile kaldım kimyasal gebelikoldu..
ikiisndede böle yapışkan bi akıntı geldi bunda hiç gelmedi.. ü yüzden öle pek umudum kalmadı...
ztn iki gebeliğimdede 52. günde düşük olmuşitu o yüzden pek düşünmüyorum...
kese oluşma aşasında düşük gerçkleşiyor bende

ayy olsun kız kıskansın fenamı..sende heee..kısknamasa ayrı dert..
sende çıkma aaa niye adamı zıplatıyon hhahah...
eteni geçir kıcına öle çık ...başına başörtünü tamm :KK70:DD
sıkma canını öle basit şelere bakim

ayy ebn gün saymıyorum cnmm yaa..
ben iki kere hanmile kaldım kimyasal gebelikoldu..
ikiisndede böle yapışkan bi akıntı geldi bunda hiç gelmedi.. ü yüzden öle pek umudum kalmadı...
ztn iki gebeliğimdede 52. günde düşük olmuşitu o yüzden pek düşünmüyorum...
kese oluşma aşasında düşük gerçkleşiyor bende

Aman ne bilim ki kizacagini ki hem aklıma mı geldi yok anam fazlası da zarar kıskançlığın tmm cnm takmicam Zaten sonra olan bana oluyo o hic birsey olmamış gibi davranıyor uzuldugumle kalıyorum sonra

Aman ne bilim ki kizacagini ki hem aklıma mı geldi yok anam fazlası da zarar kıskançlığın tmm cnm takmicam Zaten sonra olan bana oluyo o hic birsey olmamış gibi davranıyor uzuldugumle kalıyorum sonra
ayy cnm sıkma sen..ay benkini bilsen hiççç böle konuşmazsınn..biz yapışık ikiz ben çok nadir giderim tek .uyuzdur ama sevrim kocamı bennnn
Gitmedim kuzum burlardayım ben :KK66:

ayy burdyım diyosun ama seni bugn bi garip gördüm kızzz neden bölesinn

kizlarrr bugun benim dogum gunummm INSALLAH 2014de yavrum kucagimda olur dogum gunumde dusuncesi bile mutlu ediyor beni ALLAHIMMM her kese nasip et boyle mutluluk AMINNNNNNNNN:nazar::nazar::nazar: ay ben kendimi hala cocuk biliyorum ama 26 oldum:KK53::KK53::KK53:
bu arada burda saat 00:48 yani 12 nisan oldu artik ondan erken kutladim kendi dogum gunumu )))))

Cnm sağlıklı huzurlu nice senelere

ayy off misafirr....
14 gn gelşmesin kmse sen dinlen yatt kuzumm...
ay ne dicem eşinn kardeşi yokmu kv hep sen bakon kuzum

ayy yerim ben bunu ...tipee bakk ..keltoşumm benm yaaaa...yumuk yumukkk....
ayy kız onu demek neren çıktıı...
hem kardeş hem de kız hahah:)))

Kimseye demedigim icin cnm aşılama yaptıgımı kv bende diye geliyorlar görümcem var ama kv oraya gitmiyor o istanbulda bizde daha rahat ediyomuş o gitmeyince bende git diyememki bi defa dedim biraz dinleneyim ben diye yanlış anladı beni benden bıktın diye aglamaya başladı bende o yüzden artık bişey demiyorum kendi giderse ne git ne gitme diyorum çünkü benim hayatta en cok korktugum şey yanlış anlaşılmak

Kimseye demedigim icin cnm aşılama yaptıgımı kv bende diye geliyorlar görümcem var ama kv oraya gitmiyor o istanbulda bizde daha rahat ediyomuş o gitmeyince bende git diyememki bi defa dedim biraz dinleneyim ben diye yanlış anladı beni benden bıktın diye aglamaya başladı bende o yüzden artık bişey demiyorum kendi giderse ne git ne gitme diyorum çünkü benim hayatta en cok korktugum şey yanlış anlaşılmak

ayy cnm sen ona bakıyosun ya rabbmde sana uzansınn..her duanı kabul etsin inşlhh..el ya orası illka rahtsızdır...damdın yannda oğlunn yanndaki gbi olmo kuzum ya..aman yanlış anlaşılmak çok kötüü..sen ii niyetlisin ben höttrü leyla

kızlar benide aranıza alırmısınız 8 aylık evliyim hiç korunmadım ve hala kalamadım tık yok...çok bunaldım artık

ayy cnm dur sende 8 ay bişe değil tatlkım sabrsızlanma...
dr gidiyomusun cnmm...
benm komşumnda 1 sene uğrştı harcmadı para kalamdı dr psikoljini düzltsin diye 3 ay ara verdi ve ilk ay hamile kaldıç.stresten uzuk dur cnm...
ne sorunn var bilmmkii..
gel yanaş aramızaa

nartanemm nerlerdesn sen aklımm hepp sende heee..bu saate kdr bekledim gelmedin bişe demdin bizi merkta bırktınn ..umrım iisinmdr cnmm..

bende çıkım bari ne edimmki

"Kıyamet gününde, kulun ayakları, Rabbinin huzurundan şu beş şey soruluncaya kadar bir yere kıpırdamaz:

Ömrünü nasıl harcadığından, gençliğini nerede geçirdiğinden, malını nereden kazanıp nereye harcadığından ve bildiklerini uygulayıp uygulamadığından sorulacaktır."

RABBİM TÜM DUALRIMIZI KABUL ETSİN Hayırlı Nurlu Cumalar

cnm ruyalarıma gırıyorsun artık ne oldgunu ne kadar merak edıyorum endıselenıyorım
ruyamda soltupu almıslardı ne zor bırıne ulasamamak

X