Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Bugün buraya kimse ugramamış bende fırsat buldum girmeye ama kimsecikler yok akşamda misafirim var büyük ihtimalle geç girerim eger yorgun degilsem

$529348_620086678005988_1915203220_n[2].jpg

şeyda teysee hadi bana bi kız kardeşş yaptaa oynayalım yaa kardeşş kardeşş:KK1:

Bugün buraya kimse ugramamış bende fırsat buldum girmeye ama kimsecikler yok akşamda misafirim var büyük ihtimalle geç girerim eger yorgun degilsem
ayy off misafirr....
14 gn gelşmesin kmse sen dinlen yatt kuzumm...
ay ne dicem eşinn kardeşi yokmu kv hep sen bakon kuzum
Eki Görüntüle 683347

şeyda teysee hadi bana bi kız kardeşş yaptaa oynayalım yaa kardeşş kardeşş:KK1:

ayy yerim ben bunu ...tipee bakk ..keltoşumm benm yaaaa...yumuk yumukkk....
ayy kız onu demek neren çıktıı...
hem kardeş hem de kız hahah:)))

Erken gireyim dedim ama kimsecikler yok ya burda .bu gün doktora gittim kızlar 3090 olmuş hcg bebişimi göremedik ama kesesini gördük.kese 6.7mm daha küçücük.2hafta sonraya gün verdi herşey yolundaymış çok şükür.

Ben geldim seydam nasılsın

Nisabebek cnm takviminde bebeğinde Hayirli uğurlu oldun tebrik ederim Rabbim kucağına almayida nasip kısmet etsin insallah senin vezninde bütün isteyenlerede nasip etsin

Nisabebek cnm takviminde bebeğinde Hayirli uğurlu oldun tebrik ederim Rabbim kucağına almayida nasip kısmet etsin insallah senin vezninde bütün isteyenlerede nasip etsin

Canım çok teşekkür ederim.amin Rabbim isteyen herkeze hayırlısıyla nasip etsin inşallah.

Canım Rabbim seninde bebeğini sana bağışlasın sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin.sana bişey danışmak istiyorum. Benim bu gün 5 hafta 2 gün olmuş.biz sadece keseyi gördük.sen hangi hafta görmüştün bebeği ve kalp atışını

HOŞGELDİNNNNNNNNNNNN
Erken gireyim dedim ama kimsecikler yok ya burda .bu gün doktora gittim kızlar 3090 olmuş hcg bebişimi göremedik ama kesesini gördük.kese 6.7mm daha küçücük.2hafta sonraya gün verdi herşey yolundaymış çok şükür.

ay cnmm benmm ben burdayım aşkk olll sen de hee..
ayy maşşlh değer güzl bir şekilde yüklseliyor cnm..allh nzardan sakınsın cnm benm...
bi yerde okudum...
kese çapına 30 ekleyip 7 ye bölünce kaç haftalık olduğun çıkomuşş..8. haftaya kadr ama ..yani sen 5+2 gözüküyor kuzum ...her şey normal yaniii

hoşgeldin cnm nasılsınn baklım kç gndr yoktunnnn

Canım Rabbim seninde bebeğini sana bağışlasın sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin.sana bişey danışmak istiyorum. Benim bu gün 5 hafta 2 gün olmuş.biz sadece keseyi gördük.sen hangi hafta görmüştün bebeği ve kalp atışını

şiştt kız sabırlı ol azcık bakalım sennn..bekle...
herşeyi sindire sinide yaşa...elinde kese kağıdı vr onla ilgiln uuzn süre

Amin cnm cok tesekkur ederim cnm ben yeni öğrendiğimde 4 haftalikti kese gözükmemişti 2 hafta sonra tekrar gel dedi doktor bende bir hafta sonra baska bı doktora gittim oda daha küçük kese gozukmeyebilir dedi sanırım bir buçuk aylikti kesemiz gözüktü yani 5.5 6 haftalikken Gördük bide bildigim kadarı ile 2-3 binlerde olursa degerin gözüküyor

kizlarrr bugun benim dogum gunummm INSALLAH 2014de yavrum kucagimda olur dogum gunumde dusuncesi bile mutlu ediyor beni ALLAHIMMM her kese nasip et boyle mutluluk AMINNNNNNNNN:nazar::nazar::nazar: ay ben kendimi hala cocuk biliyorum ama 26 oldum:KK53::KK53::KK53:
bu arada burda saat 00:48 yani 12 nisan oldu artik ondan erken kutladim kendi dogum gunumu )))))

Son düzenleme:
Hoş bulduk saol seydam iyiyim cok şükür sen nasılsın evet ya 5 gün olmuş girmeyeli esime kızdım o yüzden girmedim kk'ya ne yAptin senin yumuslardan ne haber

aa neden kızdın kızz..ona küsüp bize niye gelmedin :)
ayy hiç haberm yok benm aşasıo ne durumda ne vr ne yopk hiç bilmm doğrusu

kizlarrr bugun benim dogum gunummm INSALLAH 2014de yavrum kucagimda olur dogum gunumde dusuncesi bile mutlu ediyor beni ALLAHIMMM her kese nasip et boyle mutluluk AMINNNNNNNNN:nazar::nazar::nazar: ay ben kendimi hala cocuk biliyorum ama 26 oldum:KK53::KK53::KK53:

iyiki doğdun kuzucukk..nice nice yıllara cnım.....:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::nazar::nazar::nazar::KK19::KK19::KK19::KK19::KK48::KK48::119::119::119::119::119::119::119::125::KK70::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

aa neden kızdın kızz..ona küsüp bize niye gelmedin :)
ayy hiç haberm yok benm aşasıo ne durumda ne vr ne yopk hiç bilmm doğrusu

Ne olsun cnm ya yersiz kıskançlıkları sınırlandırdı onu işe uğurlamak icin balkona çıkmıştım üzerimde tayt ve tunik vardı niye çıkmisim gece vakti balkona ya biri gorseymis beni taytla sancı gece gece taytli kim girecek beni bende gece uyuyanadim kızımda huzursuz oldu sanırım cok hareketliydi hic yoktan KIZIMI da strese döktü bende kızdım giremedim o yüzden haberde veremedim topikte kimse yoktu da ne bilim aman

Hayırlısı cnm insallah iyi seyler oluyordur

Dilberim amin cnm insallah Rabbim hepinize bnsıp etsin insallah bu arada dogum gununmus yeni Yasin Hayirli olsun bebisli senelere insallah:)))

HOŞGELDİNNNNNNNNNNNN

ay cnmm benmm ben burdayım aşkk olll sen de hee..
ayy maşşlh değer güzl bir şekilde yüklseliyor cnm..allh nzardan sakınsın cnm benm...
bi yerde okudum...
kese çapına 30 ekleyip 7 ye bölünce kaç haftalık olduğun çıkomuşş..8. haftaya kadr ama ..yani sen 5+2 gözüküyor kuzum ...her şey normal yaniii

Anamm kuzum görmedimki ben seni.ayi ne bileyim ya bebişimi görsem kalp atışını duysam ozaman rahat rahat sevincem.doktorumda herşey çok güzel dedi ama ben işte illa ayrıntılarda takılcam :KK66: :KK66: sen napıyosun bakalım mucizem ne durumdasın kaç gün kaldı ?

X