Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Iyi aksamlar hanimlar! Nasilsiniz? Ben bos evde oturuyorum. Yarin yeni mobilyalarim gelecek.
Badana da yapilcak yarin, is cok yani...
Yumurtlamam bu hafta ici oldu maalesef esim sehir disindaydi. Ovulasyon testi almistim pazartesi pozitiv cikti.
Gecmistir sanirim yumurta catlamasi...

İyi akşamlar cnm mobilyalarını güle güle kullan sana kolay gelsin baya işin varmış büyük ihtimalke gecmiştir yumurtlaman ama yinede es gecme belli olmaz Rabbim istedikten sonra her türlü olur

ıyi aksamlar hanimlar! Nasilsiniz? Ben bos evde oturuyorum. Yarin yeni mobilyalarim gelecek.
Yumurtlamam bu hafta ici oldu maalesef esim sehir disindaydi. Ovulasyon testi almistim pazartesi pozitiv cikti.

hadı ya kuzum amann hepte boyle denk gelıyo kusum bu ayda bosa gıttı desene
ee esyalarmı degısıyo bakım

İyi akşamlar cnm mobilyalarını güle güle kullan sana kolay gelsin baya işin varmış büyük ihtimalke gecmiştir yumurtlaman ama yinede es gecme belli olmaz Rabbim istedikten sonra her türlü olur

Sagol canim. Bu aksam büyük ihrimalle calisma olur, gerisi Rabbime kalmis..

Iyi aksamlar hanimlar! Nasilsiniz? Ben bos evde oturuyorum. Yarin yeni mobilyalarim gelecek.

tatlım benm bildiğim dr ilşkiye gir dedi andan 5 gn içinde olo...tam büyüklüğe geldi zmn 24 saat içnde işlen bito...
ayy yaaa..neden şehir dışında hep şehr dışında bu adam sen gideydn yanına kuşş:KK70:
yeni moblyaların uğurlu olsun kuuzm

hadı ya kuzum amann hepte boyle denk gelıyo kusum bu ayda bosa gıttı desene
ee esyalarmı degısıyo bakım

Evet maalesef canim.artik bidahaki aya insallah. Haftaya da sehir disinda sonra sanirim evde olacak.
Eski esyalari attik bugün, yeniler insallah güzel yenilikler getirir.. Bebek gibi :KK16::KK16::KK16:

evet maalesef canim.artik bidahaki aya insallah. Haftaya da sehir disinda sonra sanirim evde olacak.
Eski esyalari attik bugün, yeniler insallah güzel yenilikler getirir.. Bebek gibi :KK16::KK16::KK16:

ee bakarsın kuzum ugurlu gelır yenı esyalar bıde bebek oda eklenır he

tatlım benm bildiğim dr ilşkiye gir dedi andan 5 gn içinde olo...tam büyüklüğe geldi zmn 24 saat içnde işlen bito...
ayy yaaa..neden şehir dışında hep şehr dışında bu adam sen gideydn yanına kuşş:KK70:
yeni moblyaların uğurlu olsun kuuzm

Simdi aklima geldi sali günü aldim testi, pazartesi calisma yapmistik... Tutarmi bi kac gün spermler???

Aynen öle cnm ne zamandır cocuk istiyosun cnm
Iki yildan fazla oldu. Tam karar verdik myom cikti rahimde 6 ay yasak geldi, sonra düsük yaptim. En son üc ay önce yine bebegimizi kaybettik maalesef down sendromu cikti...
ee bakarsın kuzum ugurlu gelır yenı esyalar bıde bebek oda eklenır he

Ay insallah canim ya, olsun artik..

Evet maalesef canim.artik bidahaki aya insallah. Haftaya da sehir disinda sonra sanirim evde olacak.

Simdi aklima geldi sali günü aldim testi, pazartesi calisma yapmistik... Tutarmi bi kac gün spermler???

tatlım en ii tecrübeyi sen yaşadın stres yok her şey akışına dimi kuzummm...
72 saat kadar yüroo bizim sipoplar...
o yüzden olca varsa olur cnm..mesafe uzun..katetmeleri gereken yol da uzun zamnda var..sen sıkma canını tammmı ttalım

tatlım en ii tecrübeyi sen yaşadın stres yok her şey akışına dimi kuzummm...
72 saat kadar yüroo bizim sipoplar...
o yüzden olca varsa olur cnm..mesafe uzun..katetmeleri gereken yol da uzun zamnda var..sen sıkma canını tammmı ttalım

Stres yapmamaya calisiyorum ama olmuyor kizlar. Is yerinden de sogudum, biranönce kurtulmak istiyorum ordan

Iki yildan fazla oldu. Tam karar verdik myom cikti rahimde 6 ay yasak geldi, sonra düsük yaptim. En son üc ay önce yine bebegimizi kaybettik maalesef down sendromu cikti...

Ay insallah canim ya, olsun artik..

Cnm inş. en kısa zamanda yine hamile kalırsın bu sefer sağlıklı bi hamilelik gecirirsin inş.

Stres yapmamaya calisiyorum ama olmuyor kizlar. Is yerinden de sogudum, biranönce kurtulmak istiyorum ordan

ayy cnm sen hamile kaldığında kendin demiştin istedinzi yapın aklınızdana tmayınca olmuyor diye hatrldınmı..kendi nasihatina kendin uy şimdi ttlımm..
iş yerindeki sorulrdanmı bıktın çok mu stresli yoksa cnm hayrola

ısyerınden neden sogudun cnm

Kendimi tam dogum iznine hazirlamistim. Aklimda hep bebek icin alacagim esyalar vardi. Sorunlar da var bazi is arkadaskariyla.
Sonra amcamin kizida orda calisiyor, anlatmistim konusmuyoruz artik. Simdi amcamin öbür kizida oraya basladi...
Offf offf..

ayy cnm sen hamile kaldığında kendin demiştin istedinzi yapın aklınızdana tmayınca olmuyor diye hatrldınmı..kendi nasihatina kendin uy şimdi ttlımm..
Iş yerindeki sorulrdanmı bıktın çok mu stresli yoksa cnm hayrola

ah kuzum hep oyle dıyoruzda ıs oraya gelınce farklı oluyo ıste

mustafa cecilinn gülüşüne bayılıyorum ve gamzelerineeee..çouklrımında gamzesi olmalı..iki tane..bende güleeyi sevyom eşimde..çocuklrımda gülemii..vee kocamn derin çukrları olmalıı

X