Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Öle gzl yazmışsınki kuzum anlmamak mümkün değil:)tabiki bizi birbirimizden başka kimse anlamaz..en hassas noktalarımızo biliyoz birbirimizin hepimiz tek derdi var burda isteklerimiz dualarımız aynı.amaan bende arada saçmalıyom işte

kız kendıne sıdık koktuguna bu kadar sevınecegım gelmezdı aklıma kok anne devam et kokmaya

öle deme kızzz kendimi kötü hissdyorum yaa....
ay kız bişe varsada çok erken belrti histmeye okudum ben 4 .haftadan önce yani adet geçkmesinden öncebelrti histmek yanlışmışş

heee göğüslerim çok ağrıyor üstne yatamıyorum kenidmi kötü histyorum onada bakım yumurtlam dönemnden sonra vücut hamile gbi hazırlnırmışş..progestan hormunu sağolsun şişiryomuşş..haha kız sütyenmden taşıck memlerim hee..

amann kuzum olurmu olur bosamı cıs koktu haha
ay 8 gun kaldı he

ayy cnm saçmala boşver ben dinlerims senii..diyom çökk en dibe ama en sertinden in ve çık...
bende saçmalıyınca sen de beni çimcirrsn fenamıı hgahahahyt
bende iyiyim şeydacım benim kanamam devam ediyo aradım doktoru korkma dedi rahim ağzını açtığım için oluyo dedi

aaaa ilk senden duydum heee..aşılamdan sonr ailkşki olmomu peki..sanki o akşam sabah ilşki oldu diye hatrlıyorumm..
dr korkma dedyse sorun yokt cnmm aman ii ol hee ehopa aklımdasınn

ay dün ebn çok korktum elektrk gtti geldi gitt geldi çok tırtstımm en son yattım aşa uyudum

he ıyı barı cnm en azında ısını goruyo dımı
ıkı dunur ıyımı anlasıyolar masalla

gün aşırı ilişki dedi bide jel yazmıştı onuda salı günü başlayacam kullanmaya geceleri elektrik kesilince bende tırsıyorum direk aklıma deprem geliyo

hayırlısı olsun inşallah ayyy yerin ben onu mışıl mışıl uyusunda büyüsün vayyy be zaman ne çabuk geliyor daha dün burda heyecanlarınız paylaşıyorduk şimdide bizimkıler

kuzum aksam yattık ya yattık denırse aras uyandı ya 6 aydır ık defa gece uyandı cın gıbı

amann kuzum olurmu olur bosamı cıs koktu haha
ay 8 gun kaldı he

ayy snede heee..ben takvime bakmm bilerkk unutmuş gbi yapom boşver hatrlata kuzu sen hahaha..
9 gün kalmış kız 18 de yapcm yaa..ayy ateş bası bak bi anda..ii hoş çift çizgi görmmşdeğillzzz biz ultrason kagıdı istoz hahaha..
kız benm haeln duro bilonmu son testler..bilerk sakldım ona göre hasp yapcm

he ıyı barı cnm en azında ısını goruyo dımı
ıkı dunur ıyımı anlasıyolar masalla

ALLAH bozmasın aralarını evet çok şükür işini görüyo hastalandığında 2 ay boyunca yatalaktı fizik tedavi baya işe yaradı bence eski haline dönmesi çok zor ama Allahtan ümit kesilmez

hayırlısı olsun inşallah ayyy yerin ben onu mışıl mışıl uyusunda büyüsün vayyy be zaman ne çabuk geliyor daha dün burda heyecanlarınız paylaşıyorduk şimdide bizimkıler

sorma arkadasım o gunlerı hıc unutmuyorum ay adet olunca dunyam kararıyodu adetın bıtmesı yumurtlamanın gemesı batın gelmesı o kadar uzun gelıyodukı
hele dusuk yaptıgımda dunyam kararmıstı bulup ta kaybetmek daha da zordu bın sukur rabbıme sımdı dualarım hep sızlerle

bak benım pasama

gün aşırı ilişki dedi bide jel yazmıştı onuda salı günü başlayacam kullanmaya geceleri elektrik kesilince bende tırsıyorum direk aklıma deprem geliyo
ayy kız deprem değilde bıurda hırkızlar dolnıyo..şaka gbi yaaa..tuvalate giderken elektrk gitti..çıktım elimi yıkıcam elktrk geldi...odaya gittim gitti üstmü değiştrcem geldi..bir daha gidince öle direk yattım salak gbi oldum..telfonda kafayı yicekti valla
ayy ii bari bişerl yazmışş
kuzum aksam yattık ya yattık denırse aras uyandı ya 6 aydır ık defa gece uyandı cın gıbı

anamm nazar dedi olana ..hahah ..
benim testi ilk yaren göstercemm

allah emı seyda heeee yaaaa bende bu aralar vasfiye teyzeye taktım ne cektın be seyda

kız bende face bır resim paylaştım sinem e hediye ettim küçük bebek diyokı 10 yıl buralardan kaçmak ıstıyorum ama korkuyorum müge benı bulur dıyeee
kız ne çiş kokması ahhaaaa hamılemısın kız ayyyy inşallah

cnmm ALLAH yavrunu sana bağışlasın çok tatlı hayırlı evlat olsun inş..

kuzum valla ben aksamdan kalma he dr ne zaman test yap dedı

maşallah süpanallah kız kocaman olmuş paşacık bol bol oku benım yerımede öp yerim yanaklarını

songül montlu emzikli resmini koy mavi kapsonlu sanırım orda da çok tatlııı

kızlar bugün kuzenim ameliyat olacak onu ziyarete gitmek istiyorum 40 dklık mesafe var gitsemmi gitmesemmi kararsız kaldım eşimde yavaş yavaş gidelim diyor sizce ne yapayım

kızlar ben kaçıyorum iş geldı yıne mühendis başımda sızlerı kocaman öpüyorum kendınıze ıy bakın yarın görüşürüz

Sarı pipi kız busenmi sarısın babasımı?çok tatlı ya yosun gözlü:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…