Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

allah emı seyda heeee yaaaa bende bu aralar vasfiye teyzeye taktım ne cektın be seyda :KK9::KK9::KK9:

kız bende face bır resim paylaştım sinem e hediye ettim küçük bebek diyokı 10 yıl buralardan kaçmak ıstıyorum ama korkuyorum müge benı bulur dıyeee :KK9::KK9:
kız ne çiş kokması ahhaaaa hamılemısın kız ayyyy inşallah :KK16:

hee eet vazfiye teyzee..ne çektinn beee..
onada bayıldıydımm yaaa...
ayy 10 aylık ebbek..sanırım oda ondan duydu :KK70:DD
çok hoşş çokk

ayy kız ne bilim kokm iştee sidkli oldum ayy hamile fln dedğil daa dur kkızzz..ayy songüle ded hemen başım doönyo hamile..miğdem bulanıyo hmaile..oo oo oo o hemn hamile edoo beni

ayy kız deprem değilde bıurda hırkızlar dolnıyo..şaka gbi yaaa..tuvalate giderken elektrk gitti..çıktım elimi yıkıcam elktrk geldi...odaya gittim gitti üstmü değiştrcem geldi..bir daha gidince öle direk yattım salak gbi oldum..telfonda kafayı yicekti valla
ayy ii bari bişerl yazmışş

anamm nazar dedi olana ..hahah ..
benim testi ilk yaren göstercemm

he sorma kız ben anlarım dıyo zıllı

hee eet vazfiye teyzee..ne çektinn beee..
onada bayıldıydımm yaaa...
ayy 10 aylık ebbek..sanırım oda ondan duydu :KK70:DD
çok hoşş çokk

ayy kız ne bilim kokm iştee sidkli oldum ayy hamile fln dedğil daa dur kkızzz..ayy songüle ded hemen başım doönyo hamile..miğdem bulanıyo hmaile..oo oo oo o hemn hamile edoo beni

aa kuzum alla ben kendımıde hep gebe sanardım belırtı gormeyım pat gebe derım

kızlar bugün kuzenim ameliyat olacak onu ziyarete gitmek istiyorum 40 dklık mesafe var gitsemmi gitmesemmi kararsız kaldım eşimde yavaş yavaş gidelim diyor sizce ne yapayım
ayy git cnaım eve tıkılma yavştan gitt ..ağrın çok yoksa...
eve tıkılma valla..hem ona hem sana değişklik olur...
kızlar ben kaçıyorum iş geldı yıne mühendis başımda sızlerı kocaman öpüyorum kendınıze ıy bakın yarın görüşürüz :KK54::KK54::KK54:

görüşürzzz kuzucukkk muckksss toprammmm:KK54::KK54:

songül montlu emzikli resmini koy mavi kapsonlu sanırım orda da çok tatlııı

dur kız bı bulayım
$033.jpg

bumukuzum

he sorma kız ben anlarım dıyo zıllı
ayy senn kız biitrdi resmen benii yaaa
alllhım yaa bölebi şirnlik tatlılı yok ..
resmni yollsın ben anlrım sölerim ona dedi yaa..
yavrum olsa yanımda yanaklarını sıırdım innki heee
aa kuzum alla ben kendımıde hep gebe sanardım belırtı gormeyım pat gebe derım

hahah bende hamileeee hemn ohh nehoşş..doğum ne zmn benm hahah

Timothy greenin sıradışı yaşamı...bu filmi mutlaka izleyin kızlar:))çocuk sahibi olamayan bi çiftin yaşadıkları anlatılıyo:)ama izleyin lütfen

akşama görüşürüz ama ben geç gelirim galatasarayın maçı var o bittikten sonra görüşürüz sana kolay gelsin cnmm
aa bi yandan izle bi uyandan burda olydın ne gü
zl olurdu yaa kuzu
Timothy greenin sıradışı yaşamı...bu filmi mutlaka izleyin kızlar:))çocuk sahibi olamayan bi çiftin yaşadıkları anlatılıyo:)ama izleyin lütfen

aaa not aldım kuzum...sonunu sen söleme boşver ben ilerm onu

X