Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

ayy kız benm ki he rişi beildiğinden her işim ekarışır inn çok zor olo...
birde gurme gbim köfte yaprım buyu fazla buyu az olmuş ayy ayy dersn ama beğendi zmnda oooo biizmki döktrmüş der
ayy kız salak gbiym kafmı kaldıramıyorummm
anzmı değdi ne bilmm
ayy kız ne blim şu ayter kürsiyi okuyanlrda ağırlık olmuş belki ondnrdr
selam hatunlarr naber nasilsiniz bakemm...
iiilk kuuzm sen sor bakm songle bilr o
ay dımı aferın sana kahvaltı hazırlıyosıun
gecen okul arkadaslarımla bulustuk cocuk olduktan sonra kahvaltı hazırlamaz olmuslar bı ayar cektım onlara haha soz verdıler
ay uyku cok sevıyorum
aaa ne olursa olsun hazırlrım ama o çoğu zmn der bana yat kalkma diye..
sabah giderken istemyor..
araba tuto..
ama gececyken eve geldimi yiyor yator.
çokk yorgnum çokk deli gbymmm
Ben geldimmmmmm kızlar nabersiniz
iidr kuşş sne nasılsın kaççn mı gene hemenckk

Yok cnm burdayım bu gece şeyda cnm benim 2gündür karnım cok agırıyo cörek otundan olabilirmi bi fikrin varmı cnm

dürüst insanlar her zaman gerçeği,akıllı insan ama yalnız gerktiğinde

Seydam cok bilmiş koca da iyi olmuyo ya her ise karışır burnunu sokar az bı becerik olsa yeterli bence:)) benim edimde tiyizdir temizlik konusunda bilmislik cok yapardı :)) ayy ondan olabilir evet agir bas iyidir tatlim ne guzel Allah kabul etsin insallah

41zeynep nasılsın insallah

Sinemkilic Hayirli olsun cnm Rabbim kucağına almayida nasip etsin sizleti korudun sağlıklı sorunsuz bir hamişlik geçirirsin insallah

İyiyim tatlım cok şükür sen nasılsın
yok tatlım bende esımde kullanmıyoruz ay cok uzuldum azmı ıkı paket cnm ya

Ne güzel cnm aslında eşime doktorlar bırak diyor o tam aksini doktor dönüşü kartonla alıyo sigarayı

hadı ya varmı rahatsuzlıgı

Eşim aileden dolayı kalp krizi riski taşıyo amcaları halaları babası hepsi kalp krizinden vefat ettiler anneden yırtarım diyodu hep kayınvalidemde kalp krizi gecirdi gecen yıl felc oldu inş. günün birinde bırakır diye dua ediyorum

ay cnm ınsalla tez zamanda bırakır aslında ornek te cokmus tuh

Kizlar ben çıkıyorum kendinize iyi bakingeceniz hayr gönlünüz huzur dolsun Rabbime emanet olun byy 54:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…