Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

AYY kuzu gerek yok yardımcıya eşimde yardım ettmi yetr ama ağır işte yapma..kaburgana kadr ağrı aaaa...
ayy kmseler yok gözleirm kapanıyo uykusuzluktn ztn...yazık ama geç gelonuz sonra vay anam vayyy

Aman kuzu öyle birsey dedin ki imkanı yok olmaz pisletmesinde temizlemesi ona kaldın gecengun fiyorum ku camları arkadan sen sil içerden ben silerim diyo ne geregi var bı kadın tutalım silsin bı defa yemek yapayım dedi o bir saatte yemek yaptı ben iki saat arkasından temizlik yaptım boşver ben yaparım daha iyi daha erken ya hu erken mı kalktın ki sen seydam saat 2 lere kadar sohbet edersin onceleri formdan düşmüşsün :)))

Doğmamış bebekten güldüren mektup

Müstakbel anne ve baba,

Bir anlık zevk uğ...runa beni dünyaya getirmekten siz her ne kadar mutlu gözükseniz de benim fikrimi almamış olmanız bana yaptığınız ilk terbiyesizlik.

Gelmeme az bir süre kaldı. Sürekli benim için bir şeyler alıyorsunuz. Oysa ki ben kendi kıyafetlerimi kendim seçmek isterdim. Etti ikinci bir terbiyesizlik.

Fotoğraf makinesine benzeyen birseylerle beni izlediniz beni kız olarak bekliyorsunuz. Güç bela sakladığım ppimi çıktığımda nereye koyacaksınız merak ediyorum.

Sevgili babacım, paraya kıyamayıp odamı kendin iğrenç bir şekilde boyadın. Yoruldun biliyorum ama şimdi o pembe boyayı kapatıp nasıl mavi yapacaksın onu da çok merak ediyorum. Annemin ismi koyacam diye annemle boşuna kavga ettiniz. Nasıl olsa ikinizin babasının da ismi golfettin artık onu koyarsınız bende ömür boyu sizden nefret ederim.

Annecim sana gelince, sanki benim sana bir zararım varmış gibi yalandan binbir türlü naz yaptın çıkınca bunları birbir anlatacam pedere. Ama anlaşabiliriz tabi herseyin bir karşılığı var.

Daha durun bu başlangıç. Neler yapacam size...

Not: Bebek arabasının kliması olsun bari..

ÇOK GÜLDÜM SİZ DE GÜLÜN İSTEDİM TATLIŞLAR..

ben geldımmm kızlar
seydam cok eglendım yazınla ınan olkı doğru

ozetle bakım bugun ne yaptın
ayy napim kuzum saat 8 de kalktım yemek yap evi süpr sil buşık o bu derken akşam oldu..annme geldim ohh babmda urfadan kebap getrdi...misss gbim onu yedim afiyt osun bana :)))))))))))))
başkada bişe yok offf offf..daha 313 tane aytr kürsm vr heee
Aman kuzu öyle birsey dedin ki imkanı yok olmaz pisletmesinde temizlemesi ona kaldın gecengun fiyorum ku camları arkadan sen sil içerden ben silerim diyo ne geregi var bı kadın tutalım silsin bı defa yemek yapayım dedi o bir saatte yemek yaptı ben iki saat arkasından temizlik yaptım boşver ben yaparım daha iyi daha erken ya hu erken mı kalktın ki sen seydam saat 2 lere kadar sohbet edersin onceleri formdan düşmüşsün :)))

ayy ne bilim tatlım ya 8 de kalkom sonra mafollom..çok bitkin olom bu ara neden bilmm kuuzm ..
ay ben okumuştum kzum onu iilk okuudmda pek begnmştimm...
ay benm kocm çok becerkliii
siler süprr yemek yapr .elinden he riş gelr..ben bişeym söklsn dikemm o idker valla

ayy napim kuzum saat 8 de kalktım yemek yap evi süpr sil buşık o bu derken akşam oldu..annme geldim ohh babmda urfadan kebap getrdi...misss gbim onu yedim afiyt osun bana :)))))))))))))

ayy ne bilim tatlım ya 8 de kalkom sonra mafollom..çok bitkin olom bu ara neden bilmm kuuzm ..
siler süprr yemek yapr .elinden he riş gelr..ben bişeym söklsn dikemm o idker valla

ay seydam ne zorun varda sabah 8 de kalkarsın ay uyu kusum
ben aras 09.20 de kalkıyo mecburıyetten kalkıyorum ınankı
ay supurgen geldımı babayada kavustun he oh kebaplarda mıdeye

Ohh ne guzel ya Allah bozmsın daimi olsun insallah sorma ya cok güldüm ben buna ama esime okudum aynılarını sen yapıyordun dıyı bana ya bende 7bucukta kalkıyorum bu ara esım gündüzde sonra gececi olacak artık 12-1 de kalkarım:)) hayırdır insallah niye ki dikkat et kendine daha cok yorulacaksın o günlere sakla kendini :)))

ay seydam ne zorun varda sabah 8 de kalkarsın ay uyu kusum
ben aras 09.20 de kalkıyo mecburıyetten kalkıyorum ınankı
ay supurgen geldımı babayada kavustun he oh kebaplarda mıdeye

ayy kuzm eşim gelo kalvaltı hazırlıyom ne edimm...
bid aiş güç derken olmoo yatimm
evet babişim gldi kavuştum babma
miss gbmmm miğdemde
yok kız süprgem gelmedi çalıyla süprdüm sildim toz aldım öle kuzu ne etcn

ay bugn pek sessz bura heee

ayy kuzm eşim gelo kalvaltı hazırlıyom ne edimm...
bid aiş güç derken olmoo yatimm
evet babişim gldi kavuştum babma
miss gbmmm miğdemde
yok kız süprgem gelmedi çalıyla süprdüm sildim toz aldım öle kuzu ne etcn

ay bugn pek sessz bura heee

ay dımı aferın sana kahvaltı hazırlıyosıun
gecen okul arkadaslarımla bulustuk cocuk olduktan sonra kahvaltı hazırlamaz olmuslar bı ayar cektım onlara haha soz verdıler
ay uyku cok sevıyorum

hosgeldın kuzum ay bebıs nasıl anlat hele ne ara 9.haftaya gırdın bakım

hahaha hosbulduk tatlim girdik vallahi de bu yanlis duzelticem ama 4 gun geride yavrum ya pazar gunu 8. haftamiz bitio teyzesi dogum tarihimiz 10.11.2013 insallah:nazar::nazar::emir_bebek:... bebegim gayet iyi yerini yapti yapio:))) :emir_bebek::nazar:kalp atisi masallah ama bi sesini duyurmadi cadaloz doktor daha klein diyip duruo yani kucuk diooooo off..ay biraz sanci girio arada acep buyuyomu yavru yoksa 30 u adet donemim ondan mi oluo anlamadim gitti...migde bulantim iyi suaralar sey fitil kullaniorum:KK30::KK30: iyi gelio:))):26:

hahaha hosbulduk tatlim girdik vallahi de bu yanlis duzelticem ama 4 gun geride yavrum ya pazar gunu 8. haftamiz bitio teyzesi dogum tarihimiz 10.11.2013 insallah:nazar::nazar::emir_bebek:... bebegim gayet iyi yerini yapti yapio:))) :emir_bebek::nazar:kalp atisi masallah ama bi sesini duyurmadi cadaloz doktor daha klein diyip duruo yani kucuk diooooo off..ay biraz sanci girio arada acep buyuyomu yavru yoksa 30 u adet donemim ondan mi oluo anlamadim gitti...migde bulantim iyi suaralar sey fitil kullaniorum:KK30::KK30: iyi gelio:))):26:

oh oh herseyn yolunda olmasına sevındım cnm ben takvım yapmadım ondan bılemıyorum
ne fıtılı kullanıyorsun bakalım

X