Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Anladım cnm çarşamba gelsede ögrensem yumurtalıkların durumunu
ayy gt kuuzm hissdyorum ben oldu kocmn oldu bunlr..ayy ağrııs çok pis oldu bu ay bnede yaa
Cnm niye sessizsin bugün yorgunmusun
ay salak gbiym yaaa...
yorgun gbiym
bi anda morelim bozulduuu
annmn dedesini babnesini gördüm facede resmlerini bi tuaf oldum
Kizlar ben çıkıyorum kendinize iyi bakingeceniz hayr gönlünüz huzur dolsun Rabbime emanet olun byy 54:
ii gecelr cnmmm

aa kız nerden buldun o fotoları kım koymuskıne

Cnm gidip uzansana yorgunsan bende yatakta yazıyorum heran uyuyabilirim bu gece düzgün yatamadım

aa kız nerden buldun o fotoları kım koymuskıne
annmn halası koymuş kuzuum...bende gördümm ayy ne kdrda yaşlıılr ne kdr çok zmn geçti ya dede 87 babne 85 yaşınd aöldüü
Cnm gidip uzansana yorgunsan bende yatakta yazıyorum heran uyuyabilirim bu gece düzgün yatamadım

ayy öl yapcm kuzu valla...birazdan daha tesbihlerim var

Sormayın kızlar bi arkadaşım dün kaza geçirmiş.9aylık hamileydi doğuMuna 10gün vardı.karnını çarpmı arabanın ön koltuğuna ve bebeği kaybettik.bu gün sezeryan ile aldılar çınar bebeği.hastahanedeydim işte kız perişan eşi perişan altüst oldum iyice. ;( benim meseleye gelince sonuçlar belli olmuş yani kanı bekletmemişler fakat sağlık ocağının sonuçları görmesi için onaydan geçmesi gerekiyormuş.5e kadar onaylanmadığı için maalesef sonucumu alamadım.pazartesiye kaldı.

ay ınanmıyorum tarıfı mumkun degıl ay tam yatacakken yıkıldım ya

ayy çok üzüldüm yaaa..rabbm sabır versin alla..ayy ayy maffoldu kadınn ...
ayy sennde sağlık ocana heee..gerizkelılr ya..
ay bakalım ztn o gne kdrda yoksa gelr adetn
kız sen adet olunca de baride seni ilk safyaf listesine alak..sen bizde kalıcıya benizyosun hee

Buarada bu gün giremedim gündüz hastanedeydim akşamüstü de ansızın yemekli misafir geldi daha anca oturuyorum desem yeri var yani.

Âmin kuzum âmin.teselli bile edemiyor insan.ne diceğimi bilemedim başınsağolsun diyemedim sadece sarılabildim geçmiş olsun dedim Allah beterinden korusun dedim ama zaten yarı Baygındı.sadece ağlıyor.valla kuzum aynen ya şans olsa zaten.valla hangi listeye ekliceksen eklekuzucum benim sizi bırakmaya bu sayfadan çıkmaya hiç niyetim yok

Buarada bu gün giremedim gündüz hastanedeydim akşamüstü de ansızın yemekli misafir geldi daha anca oturuyorum desem yeri var yani.
ay cnm ne olck sende işin vrdı
ama bence dinlen sen çok yorgun gbi duron..
senden hber beklodum bende cmm

ay kız nasıl tessli edilirkii...allh sabır versn vlla çok zor...
ay ilk sayfada adet regl hamillk fln lsitesi vr onn kuuzm
sen hamile kal yada adet ol lsiteye eklemk için bilgi alırım senden cnmm

Hemde nasıl odası herşeyi hazırdı yavrunun.amin kuzucum âmin.
Tamam kuzucum ama adet olcam gibi bacaklarım başladı ağrımaya.hele bi netleşsin ben sana yazarım bilgileri.ben bu gün dediğin gibi çok yoruldum hemen gireyimde size haber vereyim dedim yatıyorum şimdi.öptüm sizi hadihayırlıgeceler.

ii uykular cnmm

her şeyn hayrlısı...bende uçtumm kıslarrr....
görüşmek üzere yarın gndüz belkim giririm
sonraa güzndüz girirm
artık gece grmm için taaaaaa haftaya görüşmek üzereeee sizleri pek çok pek çokk

nartanemm hayırı haberlerini beklrumm nazımm gelsinn bana

Ohhhhem cumrtesi hem gundu kimsecikler upk.burda..ayy ebnimde neden hilmm.ama cnm pek bi sikkin..neden bilmm keyfim yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…