Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

ayy ne güzel örmüş hamaratmış maşşalh :) bidenede bize örüvereydi yaaa napsam acaba benim oğlana senin kızımı alsam

lamia olmaz biz beşik kerttik ya bak karışmam sözden dönülmez benim kızım nasıl da umutlandı

evet canim coookkk haklisin ayy ben seni cok seviyorum acaba bende mi kiz dogursam da sana dunur olsam

hos geldin merisim nasilsin tatliskom

ay bana noluyor bugun yaa mutluluk hormonlarim tavan yapmis sanirim
ay ne güzel canımya..seni böle görmek mutlu ediyor beni...
allah ım mutlulugunu daim etsin

inşallah güzel haberler alır bizede verirsin:)

seni umutlandırmak istemıyorum ama senle beraber gün saıyorum çaktırmadan

ay cok güzel cıkmıs canım ölçümün..ever 2.5 risk grubu senin 4ün üstünde
22 haftada da bakılsın en cok o zaman acılıyor zaten..
bence sende açılma olmayacak ama çok sinsi birsey bu 2 günde 0 lanabiliyor ölçüm

sen yat hep yorma kendini..evet canım normali bu..gerci kan pıhtılaşması eger olusursa bir tek hap yeterli olmuyor ama sende zaten yokmus tedbir amaçlıdır.
sevindim haberlerine

amin tatlım cümlesini güldürsün inşallah ya hissetmez miyim bizim ki tatlıyı çok seviyor yer yemez hareketler başlıyo bıraz sessiz kalsın babası şeker ye kızım hareketlensin diyo maşallah ben bir aydır hissediyorum doktorumda söyledi maşallah çok hareketli diye

anacım şimdi ölye walla zaten artık gelin alınmıyo damat alınıyoo ayy hayırlısıyla bi doğarda büyüyüp o günlerde gelirmi acabaaa :26::26:

ay gelir tabi kuzumya..
sen söle saglıkla vaktinde bir dogurda gerisi kolayca gelir

bu aradaölçümü karından mı yaptı?alttan minik cetvelimsi bişeylemi yaptı?

Ayy canim benim beni dusunmen bile beni mutlu ediyor bugun 8. gun bitiyor ama hic belirti yok batma, bel agrisi, yorgunluk ve uykuculuk gibi

Lamisim sende belirti falan olmus muydu???????

Yeni topikimiz hayırlı olsun..
İsteyen herkese Rabbim bu yılda bebiş nasip etsin inşallah(Amin)

Selamm benn geldimmm tatlılarım nasılsınız bakim?

hoş geldin canım nasılsın...

gecee sende hoş geldin sen nasılsın

lamia olmaz biz beşik kerttik ya bak karışmam sözden dönülmez benim kızım nasıl da umutlandı
ayy kıyaymam yavruma ama bak berrin almadı zatenn
evet canim coookkk haklisin ayy ben seni cok seviyorum acaba bende mi kiz dogursam da sana dunur olsam
yap kız seninkinide alırıkkk oğlan olursa seninkide karışmam ama bi kzı sözün varr.

ayy saol canım walla kaç gündür yüreğim ağzımdaydı bebek kasıklarıma iniyo eyvah diyorum şimdi bişiy olcakk ayy psikoljimi fena bozdum hee... korkak ne kötü bişiy... dr dedi ama sana sorunca daha bi rahat ettim... sen dilimden anlıyosun benim... inş ozamnda bişiy çıkmazda peki daha sonraki haftalardada olabiliyomu... tövbe ya Rabbim sanki pat diye doğucakmış gibi geliyo... hep paniğim bu aralar... hayırlısyla tamamına ereriz inş.. şimdilik iğne kullanıyom işte dr açılmayı önemli ölçüde engeller diyo.. ama olcak olduktan sonra diğerinde neler kullanmadım yine oldu yine oldu....

Ayy canim benim beni dusunmen bile beni mutlu ediyor bugun 8. gun bitiyor ama hic belirti yok batma, bel agrisi, yorgunluk ve uykuculuk gibi

hep mutlu ol canım hepiniz mutlu olun etrafa gülücükler atın dertler sizi değil siz dertleri korkutun
canım bende bi belirti olmadı günümün geçmesine rağmen hamile olduğumu öğrenene kadar birşey hissetmedim hayırlısı hakkında hep beraber o bebişleri buraya getireceğiz inşalah

leyla yavri bisi sorucam sana..yeminli mali musavirler ne kadar kazaniyor Turkiye'de? konu ie alakasiz ama ozelim dolmus, silcem simdi...sen cevabi istersen ozele gonder :). hatta esine sor, sen tahmin yurutme :)))

Son düzenleme:

biz talibiz yaa berrin yeter ki doğursun ona da ben iç güveysi doğururum ya hu rabbim berrinime de evlatlar versin en kısa zamanda inş...

kırk binkere maşşalh canım aman etsin hareket iyidir:):):):):) ben hiç istemiyom çikolata yemek ama benimkide bana zorla yediriyo yahuuu
ay gelir tabi kuzumya..
sen söle saglıkla vaktinde bir dogurda gerisi kolayca gelir

bu aradaölçümü karından mı yaptı?alttan minik cetvelimsi bişeylemi yaptı?
yok kuzum normal alttan baktığı ultrasonla baktı ama fazla zorlamadı....22 haftadan sonra karındanda bakılabiliyomuş çocuk başyla kapatmazsa eğer... böyle ölçülmüymuydu peki o cetvelgibi şeyle mi ölçmesi lazım :44:

canım kasık ağrım çok olmuştu benim aşılam olduğum günden hamileliğin 2 ayına kadar ama bende kistte olnuştu oda ağrı yapıodu... göğüs ağrım vardı sızlıyodu... ve sabahları çok hafif mide bulantım zaten okadarcık oldu bulantılarım başka olmadı şükür.. belli belirsizdi oda... hatırladığım bunlar kuzum ama herkesde aynı olcak diye bi şart yok tabi... ben testte gördüğüm halde inanamadım test bozuktur kesin diye...

Yeni topikimiz hayırlı olsun..
İsteyen herkese Rabbim bu yılda bebiş nasip etsin inşallah(Amin)

Selamm benn geldimmm tatlılarım nasılsınız bakim?
hoşgeldin tatlım...
insallah ugurlu gelir topişimiz
hoş geldin canım nasılsın...

gecee sende hoş geldin sen nasılsın
iyiyim canımya şükür bu halime
kızlara laf yetiştiriyorum

ah anlamam mı caım..biz bunu daha öncede yasadıgımız için o korku hiç bitmez.
evet sen progestan alıosun,pruloton vuruluyosun kasılmalarını öenmli derecede azaltır.

sana birde tahlil verecegim ben yeni ögrendim
en feksiyonda bizim için zararlıya..
bir ara doktora gittinde idrar kültürü ve tam tahlillerinide yaptır..
crp çok önemliymiş...kandakı iltihap oluyor..

işte biz önlemleri alalım da gerisini allah a bırakallım canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…