Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

bende yalnızım ona kalırsaa yok kii kıs oglan
bizimde olucak cicişim...
hem ben almam burdan kimsenin kızını oglunu
ay zaten zorla sahip oluyorlar kıymetli olur cocukları
oo baya bişiler yapıomussun lamişim
evet sana diyip korkutmak istemedim ama enfeksiyonda rahim agzını acarmıs

birde benden sana tavsiye arada 2-3bardak kadar suya 4-5 damla sirke dök öle taharet al ara ara..
oda rahimi enfeksiyondan koruyormus.

sen de bildiklerini yaptıklarını benle paylaş kuzum..
kuşum sen hıc gırme o ışlere malum bılıyosun erkek kızdan buyuk olur
martttan sonra bızde grcez o muhappetlere ınsalla

inşallah pozitif kanksss

Allah iyiliğini versin aklıma bişey geldi anlatsam mı anlatmasam mı bilemedım bak amin ikiz versin hem pipili hem kukulu
merak ettim şimdi ne anlatcannnnn :):):):):) anlatte biyerlerimiz şişmesin kızzz.... aminnnn walla berrine bi kız bi oğlann.....biri sana biri bana :)

oh maşalla annesı haktan yıgıte
bak ben ısmı tuttum hemencık kullanmaya başladım
senın kg ler ne alemde göbuş falan

aynen öyle oldu canımkaynana,görümce hiç bi yerde bişi bırakmadık..Dedikodunun dibine vurduk

merak ettim şimdi ne anlatcannnnn :):):):):) anlatte biyerlerimiz şişmesin kızzz.... aminnnn walla berrine bi kız bi oğlann.....biri sana biri bana :)

aslında iki şey sen şimdi pipileri yarıştırırız deyince aklıma küçükken ikiz erkek kardeşimle memlekette çişşş yarışı yapmamız aklıma geldi taşlık bi yerden yapardık kimin ki ne kadar uzağa gidiyor diye
birde ablamlar arkadaşlariyla gaz yarışı yaparlarmış kim çok ve uzun gaz çıkaracak diye

evet cnm bebek bışeye benzemıyo buyudummu farklı ama bebek bambaska
hemen öpuyorum teyzesı

napım anam geç bulunca oğlanı gelini bari erkenden kapımmm.... ondada sona kalı dona kalmak istmem yanii
ahh kuzum inş bilebilrsem bişiyler mutlaka paylaşırım şuanda takmışım at gözlüklerini kim nereye çekerse gidiyom walla....ama sirke iyimiş mikrop kapsam ilaçla bile zor geçiyo deneyim hemen yarın nasipse....
oh maşalla annesı haktan yıgıte
bak ben ısmı tuttum hemencık kullanmaya başladım
senın kg ler ne alemde göbuş falan
1 kilo almışım dr biraz daha hızlansak iyi olcak dedi... göbüşünde maşallahı var bunda erken çıktı belli ediyo ama biz anlıyoz tabi bol giyince olmuyo...:) nasıl haktan güzel mi war mı öneriler

içini kim doldurdu senin tatlım hem okumadan nasıl yazıyorsun 6. hissin çok kuvvetli olmalı
yok içimi kimse dolduramaz ben içimdekileri yani yazacaklarımı yazarım demek istedim.
kimsenin bişe demesini beklemeden...

eet canım 6.hissim çokkuvvetli iki yazıya baktımmı anlarım kimin ne yada kim oldugunu:97:
ama bazen anlamıomus gibi yaparım

ALLAHIM daha iyi etsin canımm
bende de zorla gösterdim kendimi öyle evet lamişim ogluu dogmadan aldı bütün kızlarıı

ahahha birde son anda gelıormu kısı ozaman diger kızlarda elinde kalır

ben dedim bak olacak inşallah
yasayıp görecez bakalımm
2013 aglayarak girdimm inss güsel olaylar yasarda gülerimm

bizimde olucak cicişim...
hem ben almam burdan kimsenin kızını oglunu
ay zaten zorla sahip oluyorlar kıymetli olur cocukları

inşALLAH canım nedense benim de bi his var içimde istemekden başka olacak ALLAHIM iniyle hissediyorum zati
benim bebşim bana kıymatli oalacak ALLAHIM NASİP ederse orası kesin

ayyyy aklımda direk öyle bi görüntü çaktıı yaaaaaaa allahım allahım..... kazanıyomuydun barii

aynen öyle oldu canımkaynana,görümce hiç bi yerde bişi bırakmadık..Dedikodunun dibine vurduk

ooowww gece hanım yeni özelliklerini ögreniyorus

ay ben eltimle öle muhabbet etsem şimdiye çoktan kv nin kulagına gitmiş olurdu

LAMİŞİMMM ben Haktan Yiğit in ismini cok beğendim

inşallah canım ağlamak olmasaydı gülmenin kıymeti olmazdı herşeyin zıttını yaratmış ki Rabbim hayatın tadı olsun RABBİM yüzünü güldürsün inşallah

inşALLAH canım nedense benim de bi his var içimde istemekden başka olacak ALLAHIM iniyle hissediyorum zati
benim bebşim bana kıymatli oalacak ALLAHIM NASİP ederse orası kesin

tabiki kıymetlimiz olacaklar......ay hemde olacaklar dedim bi tanede kesmedi beni

oh yarasın tatlım iyi yapmısınızz
evet cnm bebek bışeye benzemıyo buyudummu farklı ama bebek bambaska
hemen öpuyorum teyzesı
canım baska çocuk istiyormusun varmı aklında bi sayı bi kız bi oglan da kalcan mıı
napım anam geç bulunca oğlanı gelini bari erkenden kapımmm.... ondada sona kalı dona kalmak istmem yanii
senin oglan kendi bulur balım nerde senin begendigini alacak oglan

ranana merhaba merhaba nasılsın

yanlış anlamassan bışey dıcem erkek bebek ıcın alışmısızda pipiye
kız ıcın kullandıgın k.... nedense benı cok rahatsız edıyo ona daha sevımlı bı ısım bulsak

Son düzenleme:
ooowww gece hanım yeni özelliklerini ögreniyorus

ay ben eltimle öle muhabbet etsem şimdiye çoktan kv nin kulagına gitmiş olurdu

LAMİŞİMMM ben Haktan Yiğit in ismini cok beğendim

kısss kötü özelliklerim bunlar..görmemezlikten gelin bu özelliğimi
Hemen yetiştirir demek ispiyoncuuu
bizim ki öyle değil,görümcemden çok onu severim ben

merhaba songülcüm sende yanlış anlamazsan ismimi söyler misin mesude tabi niye yanlış anlayayım ki
tabi ki var mı bi önerin canım doktorum öyle diyince bende öyle dedim

oh yarasın tatlım iyi yapmısınızz

canım baska çocuk istiyormusun varmı aklında bi sayı bi kız bi oglan da kalcan mıı

senin oglan kendi bulur balım nerde senin begendigini alacak oglan

cnm eşım ıstıyo ama bana göre hayat sartlarında 2 adet yeterlı

inşallah canım ağlamak olmasaydı gülmenin kıymeti olmazdı herşeyin zıttını yaratmış ki Rabbim hayatın tadı olsun RABBİM yüzünü güldürsün inşallah
cümlemizin canım yüzünü güldürsün ALLAHIMM
tabiki kıymetlimiz olacaklar......ay hemde olacaklar dedim bi tanede kesmedi beni
İNŞŞ canımmm çifter çifter nasip olursaa
ay dün patlıcan dolması dedim ya annem bugün yapmıs inanırmısın nasıl sasırdım inanamadım
valla bak iki tane kaldı hatta resmini cekim mii:))) annem benim ya sanki hissetmişş de yapmıs gibiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…