Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

hoşbulduk kuzum ah bi sorsan ya acaba unutuyomuyum hiç sizi ... her akşam yattığımda, elim her karnımda olduğunda ..inanmıcaksınız belki ama ultrasonda bebeği görürken bile Rabbim kardeşlerimede nasip et onlarda yaşayıp görsünler diyorum her biriniz tek tek aklımdasınız.... Rabbim okadar büyük ki bak benim hikayemi biliyosun sen umudun bittiği yerde umudum oldu oğluşum ... kızımıda umudum var dediğim anda kaybettim... o yüzden diyorum sabır ve tevekkül.. he ben yapabildim mi cıxs .... ama üzmeyin harap etmeyin güzel günlerin kıymetini bilin... çünki günlercede ağlasanız parçalasanız Rabbim vermeyince olmuyo... bak beni,m aşılama bile mucize yanii... umudunuzu kaybetmeyin.... nihayetinde erkeğin 1 spermi bile iş görüyo ama kadında ymyrta olmadıktan sonra milyon tane olsa ne olur.... şükredinki sizde bi problem yok...

sağol canım biliyorum bir gün bebişim benimle olacak ama sabırsızlık var işte

kızlar iyi aksamlarrrrnasılsınızzzzzzzz

lamişim hoşgeldin.dr.a gittinmi?nasıl geçti?
alttan ölçüm yaptımı?

evet canim bilmez miyim, neyse yaa pozitif olmam gerek her durumda olmazsa bile vardir bir hayir ))) bazen depresyona giriyorum aglamaktan ama nedense bugun hep pozitifim )))

Bazen insan kendini bırakıveriyor.

Kendini her türlü halsizliğe, yorgunluğa, enerjisizliğe, ağlamaya, sızlanmaya bırakıp, hatta yataktan kalkmaya direnmeye kadar bile gidebiliyor iş.

Battaniyenin, örtünün altına saklanıp, öylece kalakalmak istemek.

Hatta kimsenin bizi görmediğini, göremeyeceğini düşünerek, kendimizi o azıcık bir huzur bulur gibi hissettiğimiz o karanlıklara bırakmak.

Hiç kalkmak istememek.

Ama unutmayalım ki, kimsenin bizi görmediğini göremeyeceğini sandığımız o anlarda bile Allah bizi görüyor, durumumuzu biliyor çok şükür.

Hiç kuşkun olmasın, Rabbin senin durumunu biliyor.( Müzemmil-20)

Çarelere ermiyor aklım
Bir yüzüm solgunken, isyankar öbür yanım
Öğütleri masal gibi dinliyorum
Nasihatler ninni misali geliyor,
Başımı sallıyorum sanki anlamış gibi
Beni takipte ızdırap Peşimden gelir kabuslar
Kimsem yokmuş şu dünyada senden başka!
Merhametine uzatıyorum ellerimi
Senin rahmetinle yıkamak istiyorum kirli tövbelerimi
Dizginle çılgınlıklarımıaffet günahlarımı
Ey affetmeyi seven Rabbim, sil göz yaşlarımı
Sen teselli et beni, serinlik sun şu bağrıma
Vardır bunda da bir hayır
Hayırlı kederlerimi sen sevdir bana!
Tıpkı geceye saçılan yıldızlar gibi,
Ömrüme ışık olsun, sıkıntı anlarımda ettiğim dualar
Hüzünlerde olgunlaştır beni
Cahilim çok cahilim
Sen yolum ol! Sen sonum ol!

alttan ölçüm yaptımı?

hos geldin merisim nasilsin tatliskom

ay bana noluyor bugun yaa mutluluk hormonlarim tavan yapmis sanirim

meryem meryem geellll dr rahim ağzı ölçümü yapıldıııı çok korktum ama atlattım çok şükür....4. 32 çıktı dr bi risk görmüyorum şuanda gayet güzel dedi 2.5 altı risk oluyomuş sanırsam...22 haftada bidaha bakıcak ... dedimki peki bir günde değişebilrmi yani ani bir açılma olabilrmi dedi çok fazla beklemiyorum ama ölye bişiy olsa bile kendini belli eder dedi.... peki dedim bende rahim yetmezliği varmı yoksa teşhis amaçlımı bakıyosunuz dedim ... şuanda öyle bi belirti yok öncekinden dolayı tedbir amaçlı bakıyorum dedi... kan pıhtılamşasıda yok ama coraspirin kullandırıyorum dedi... her ihtimali düşünmek zorundaymışş sence nasıll normali bu mu gerçekten......

maşallah damadıma nazar değmesin haha bizimkide hiç durmuyo çok hareketli maşallah güveyin büyüdüğünü hissetti galiba

alttan ölçüm yaptımı?

canım benim hoş geldin nasılsunn iyi akşamlar ben de iyiim sanırım

ay bulamamdım söyle bi doktorr bende yaa herseyimle ilgilenecekk

evet canim bilmez miyim, neyse yaa pozitif olmam gerek her durumda olmazsa bile vardir bir hayir ))) bazen depresyona giriyorum aglamaktan ama nedense bugun hep pozitifim )))
aman kuzum pozitiff ol tabii şuan iyimisin iyisin boşver bugünün kıymetini bil mutlu ol yarına yarın bakarsınnn
vallahi benim kız olursa teklif bile etme...

ben kız vermem damat alırım ona göre
anacım şimdi ölye walla zaten artık gelin alınmıyo damat alınıyoo ayy hayırlısıyla bi doğarda büyüyüp o günlerde gelirmi acabaaa :26::26:

pardon da sen nasıl onun dünür oluyorsunn anlamıyorum yanii ben belki kıs dogurcamm valla ben olacam dünür seninle kacırırım oglunu
izmire sonraa askitomm

sen damadıma mı göz koydun bizde kaçırırız izmire ne olmuş

maşallah damadıma nazar değmesin haha bizimkide hiç durmuyo çok hareketli maşallah güveyin büyüdüğünü hissetti galiba
hahahah Allahım güldürdün kız beni Rabbimde seni güldürsün inşş.....büyüsün benim güzel kızım nur topu gibi olsun hayırlı evlat hayırlı eş hayırlı gelinn olsun.... hareketlerini hissediyon mu peki kzuum ...
canım benim hoş geldin nasılsunn iyi akşamlar ben de iyiim sanırım

ay bulamamdım söyle bi doktorr bende yaa herseyimle ilgilenecekk
ahh canım ben bu dryi can havliyle bulmuştum her musibette bi hayır var işte.. inş sende tez vakitte daha hayırlısını hada iyi bi zamnda bulursun.....

adetimde hiç gecikme yasamadım, ılk defa oldu
ay bende bilemedim ALLAHDAN ümit kesilmes ama iki gün gecmiş kan testin de çıkması gerekli idi bence
sen damadıma mı göz koydun bizde kaçırırız izmire ne olmuş

aman istemiom damat ben iç güveysi alacam zati kısımaa elbet bi gün annesine gelmeye karar verirse zor bulmusum bidee gurbetmii cekimm iç güveysi bulurum bi tane

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…