Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

asılama konusunu malumm kişiler var rahatsız oluyorum artık

ne oluyooor yaa malum kişi malum kişi..amma uzuttınız bu konuyu heee...ne oloyor...rahtsız oluyorsan sende meryem gbi gelme konuşma benle....istemediğin kişiyle konuşmak zorunda değilsinizzz...bunu açık ve neet konuşuyorum..ama herkese saygı duymak zorundasınız...
bu ben ya da bir başkası...ben kimseyi savunmuyorum..sennle olan samimeyetimide başkasınnkiyle kıyaslamayınn..bi derdizn varsa açık açık söylersiniz..çözeriz...çözülmicek gbi değilsede başka bir şey yaparız..ama imalşı konuşmanın anlamı yok...anlatmak istemyorsan anltmazsın sorun değill...biz burda tanıştık...msnmiş facymşşşş...benmle konuşmak isteyen gelri burda konuşur benlee....benle bir problemin varsada söylersinnn...ama haklıyımdır ama haksızızımdır...ben belki kendimi haklı gçryorum ama haklı değili,mdr..bana söylersnn işeyda şurda yanlışsın yaptın doğru değil diye.

bu ne yaaa..koskaca kadınlar oluyoruz..evleniyoruz ..çocuk sahibi oluyorz ya da istyoruz ..ama birbirmize saygı duymayı öğrenemiyoruz...ne iştr kardeşim buu...kim ne ediyorsa etsinnnyeri geldimi kayınvaldene eltine kaaynına görümcene eşiene karşılık veremiyosun..bu ne yaaa.herkes almışş tasını tarağını konuşuyor...al kellni önüne koy sonra konuşş belki ozmn anlarsınn...çok ayıpp ..daha çok kelime ederim ama kalp kırcama emimn..beni sevmek zorunda değilsizin ama bana saygı duymak zorundasınızzz.bende size ..bu iş bu kdr....hee bana saygıda duyamoıyuor bana katlanmıyorsan benle muıhttp olma başkasıyla konuşşş....bana da açık açık söle sende haz etmiyorum de...bir daha laf atanın allh belasını versin...konuşmam nden haz etmiyorsun diyede sormm...tükütfümüde yalamm ben...bityse bitr..gerek yok...sonrdan yappıp yapıp özür de dilemem..neyse o

sevgili ziyaretçiler mümkün mertebe üyelik girişi yapıp öle gelinn gizlidedn gizlidenn olmöuyoo

bunlar banaa bi kelime söyledim sadece malum kişi konuyu ne kadar uzatmıssınn
inan üzüldümm seydamm anlatma o zaman berrin die bilirdin sadecee
çok özür dilerim ben ne kadar büyük bi hata yapmısım yanlış kelime kullanmısım gercekden üzüldümm ve özür dilerimm

Bir bayan var karşında ağız ağıza konuşuyorsunuz ama başka bir bayan daha var iki bayan arasındasın sen.Bunlardan biriyle küseceksin sen ama o kişi sonra sana gelip pişman olduğunu söyleyecek.Sana yunus balığı çıktı.Hayatınla iligili çok yakın zamanda çok güzel bir gelişmeyle karşılaşacaksın..Çizgiler çıktı falda.Bu çizgiler dik olanlardan.Hayatında çok güzel bir değişme yaşayacaksın.Sana yüksek topuklu bir ayakkabı çıktı.Bir yola gidiceksin.Bu yol çok ferah ve temiz.Bir iş görüşmesi için sonu çok ferah.Dağ var falinda kocaman bir dağ var.dağ engel demektir.Büyük bir engel çıkacak karsina.Bu engeli aşman senin birazda sansina bağlı.Ama aşacağını hissediyorum.Fincanın tam ortasında bir çatal çıktı.Sen bir olay üzerine harekete geçeceksin.Kendini başkalarına karşı savunmaya alacaksın ve de bir tartışma yaşayacaksın. Artık fincanını yıkayabilirsin ''

kimm uzatıyoo acaba bi diyebilrmisinizz bana..senn kendi düşüncelerin var..sen ben,m tanıdığıminsan gbi konuşmuyorsun...
sadece sana değil laflarım meryemede...bi derdinz varsa benle benlede konuşcaksınız hatan var şeyda hopp orda dur diyeee...ama böle olmuyoorrr olmuyoırrr...özür dilencek bir şey yokkkk..kimse benden özür dilemsinn...
bişe soruyorum malum kişi...şimdi küfür etcem o olmcakk..o malum kişinnde ben...kardeşim sevme konuşma...anlatma tamm aşlıma sürecini sordumada bin pişman oldum gece gece yaa...
benide sevmeyin ..benide malum kişi yapın bundan sonra....
konu falanuzttığım yok sadece çok sinirliyim...1 hafta yoktum burda veee nedense bu konu kapanmmışş..kimse gelmmş gitmemşşş:..ama konu kapnammışş...1 hafta sonra geliyorum ve geldim noktaya bakk..sonra şeyda sukttt asss yap..

Noluyo ya. Asagidaki bendim kizlar yahu bi cepten girip okuyup yatayim dedim ama nerdeeeee. Bi ziyaretci bendim yanlis anlamayin suan zaten kim var kim yok kimi isigi yaniyo burdan goremiyom
Ama yinede herkese iyi aksamlar.

Bir kadın çocuktur aslında..
Çocuk gibi davranmayı sever.
Erkeğin kendisine bir çocuğa gösterdiği şefkati göstermesini de ister.
Bir çocuğu okşar gibi incitmekten korkarak okşamalıdır erkek kadını.
Ama her kadın çocukça da olsa dinlenilmesini, dikkate alınmasını ister.
Yani bir kadının çocukluk yapmasına izin vereceksiniz,
ama asla onu bir Çocuk olarak görmeyeceksiniz.

Bir kadın güçlüdür aslında.
Hatta erkeklerden çok daha güçlüdür.
Ama bu gücünü her zaman ortaya koymasını sevmez.
İster ki Erkeğin gücü kendisine huzur versin.
Kendi kendine yapabileceği şeyleri bile Erkeğin yapmasını bekler.
Böylece hem daha kadın olduğunu hissedecektir hem de
erkeğinin ne kadar güçlü olduğunu görecektir.
Ancak kadın gücünü göstermek istediğinde onu engelleyemezsiniz.
Yapmak istediği bir şey varsa mutlaka yapar.

Bir kadın sevgilidir aslında.
İçinde her zaman sevgiyi taşır.
Sevdiklerinden kolay kolay ayrılamaz. Sevdiklerini kolay kolay kıramaz.
Zor sever ama tam sever.
Bir kadının tam anlamıyla sevebilmesi için
yüreğinin kabul ettiğini beyninin de kabul etmesi gerekir.
Ve sevmezse de onu asla sevmeye zorlayamazsınız.
Belki kolayca yüreğine girebilirsiniz.
Ancak beyninde yer etmemişseniz her an terk edilebilirsiniz.
Sevmediği halde terk etmeyen kadınlar da var elbette.
Bunun nedeni ise engelleyemedikleri "acımak" duygusudur.

Bir kadın yalnızdır aslında.
Hiçbir zaman kadını bütünüyle elde edemezsiniz.
Kendisine ait bir dünyası vardır ve orada hep yalnızdır.
O dünyaya kimsenin girmesine izin vermez.
Hiçbir anahtar o dünyanın kapısını açamaz.
Yalnızlık onun sığınağıdır.
O sığınağa ne zaman gireceğine, ne kadar kalacağına hep kendisi karar verir.
Sığınaktayken oradan çıkmaya zorlarsanız onu sonsuza dek kaybedebilirsiniz.

Bir kadın bilgindir aslında.
Neler yapabileceğini erkek aklI hayal bile edemez.
Yaratıcılığının sınırı yoktur.
Ama bunu ortaya çıkartmak için hayatının erkeğini bekler.
Hoyratça harcamaz yaratıcılığını sadece erkeğine saklar.
Bir kadının gerçek erkeği olmayı başarabilmişseniz çok şanslısınız demektir.
Çünkü yaşamınız asla sıradan olmayacaktır.

Bir kadın hayattır aslında.
Çünkü hayatın içinde olan her şey ancak kadınlar olduğunda anlam kazanıyor.
Yemek yemek, su içmek bile.
Bir kadının elinden içtiğiniz suyla kendi kendinize bardağı doldurup
içtiğiniz su arasındaki lezzet farkını anlayabiliyor musunuz?

Anlıyorsanız ne mutlu size. Anlamıyorsanız, ne yazık ki yaşamıyorsunuz...

Can DÜNDAR

Kizmayi bagirmayin ya zaten agrilarm var sag kasikllarimi birileri cimcikliyor sanki canim yaniyor. Saat gece 3lere kadar uyuyamiyorum.
Seyda yumismi yapti sen bu ay hadi bakalim

Noluyo ya. Asagidaki bendim kizlar yahu bi cepten girip okuyup yatayim dedim ama nerdeeeee. Bi ziyaretci bendim yanlis anlamayin suan zaten kim var kim yok kimi isigi yaniyo burdan goremiyom
Ama yinede herkese iyi aksamlar.

ayy ii oldu kzuuzm sanda paparyı yedin benden heee sende.yaşın yanında kuruda yanıyor kuzum...sen takılma..yanlış anlşilcak durum yokk kuzumm..muckkkk..sende hber yok mu ne var neyok anlamında..

Kizmayi bagirmayin ya zaten agrilarm var sag kasikllarimi birileri cimcikliyor sanki canim yaniyor. Saat gece 3lere kadar uyuyamiyorum.

ay bağırtyolr benii kuzum yaaa.sonmra şeyda atar yapma diyolr...bakksana songlde sinerlnde o da konuşmuyorrr...
ayy kızzz ne zmn çatlaıd senn yumşlerinn..ayy bence bu ay olo hi,ssdyorumm hamişlerr geloo açılınnnnnnnnnnnnnnnnn
evet benmde yumşleirm bir sağda bir solda..sağdaki daha büyük ve yannndada 3 tanede küçk varr..gördükk bugn ultrasondaa..hatta rüymdadada nesim nesime adlarını koydum onlara:26::26:

Benim adet yaklasiyor yine minciklaniyorum alttan. Doktora gitmistim kan verdim yine esimin spermlerinde biraz gerileme olmus bendede malum spermcikleri iceri almiyormusum. Ilk ay takibim bitti . Adetin ilk gunleri yine gidip gereken tahlilleri ve asamaya bakilacak

kizmayi bagirmayin ya zaten agrilarm var sag kasikllarimi birileri cimcikliyor sanki canim yaniyor. Saat gece 3lere kadar uyuyamiyorum.

nartenem cnm arkadasım benım nasılsın dr a gıdıcektın ay ıkı sohpet edellım kuzum ya

Ay ne guzel nesim ve nesime ha bence senin guzel haberini alcaz bu yumislerle. Ben kendimi sanmiyorum canim ya bana yumurtladitan sonra baktiginda hic sperm goremedim dedi olduruyom galiba. Belkide catladi iceri di spermi goremedi:))
Ben ayin 16-17catladim yani on gun oldu

cnm esının sayısı kac

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…