Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Benim adet yaklasiyor yine minciklaniyorum alttan. Doktora gitmistim kan verdim yine esimin spermlerinde biraz gerileme olmus bendede malum spermcikleri iceri almiyormusum. Ilk ay takibim bitti . Adetin ilk gunleri yine gidip gereken tahlilleri ve asamaya bakilacak

ayyy çok ilgnçç yaa..kız kocana bol bol incir yedir annemm..ben bol bol dua etcem sana...sana yüklencemm inn bana...rabbim senin kalbini temziliğine iyiliğine vericek ben biliyorum...rabbm avterndaki gbi mavşş boncuk bir kız vercek ayy içimden de adı naz geçti bak nedense öle geldii heee...
ay belki gtmştr senn yuvalrına yaa ne bilonn..hem ben bugn sordum asla spermlerin kanala ulaşması ultrsonla görülmezmş...
ancakk yumurta döllnrken görrlermş onuda kendleri koyrlarmışşş..hani tüp bebk transfer ederkene:.öle dedi bana...

Ya anlamadim isey var bu mevzu meriyi ilgilendirmiyormu neden baskalari rahatsiz oluyor ben berrinede dedim o olayda biz yoktuk niye karisiyoruz. Boyle bi durumda ortayi bulmaliyiz neyse

Songul yukarda anlattigim gibi sper.ler canli kalmiyor sa irim icimde ve ulasmiyorlar doktor bidahaki dongu.u bekliyor. Spermlerde tedavi surecinde basariya ulasiriz dedi ama benim hevesim kalmadi ha istiyorum cocuk ama rahat olmaya calisiyorum cunku yoruluyor ve yaslaniyorum. Sagligima dikkat etmeliyim bunu anladim kalca yaniegen memigim egrilmis o u duzeltti o asiri basagrilari mide bulantilari ondanmis. Yuzmeye gidecem havuza belim sirtim boynum icin

Esimin sayisi 33milyon onda sorun yokmus sanirim
Digerleri de sperm hareketliligi vs yuzde 50 olmasi gerekirken yuzde 40cikmis

ay ne guzel nesim ve nesime ha bence senin guzel haberini alcaz bu yumislerle. Ben kendimi sanmiyorum canim ya bana yumurtladitan sonra baktiginda hic sperm goremedim dedi olduruyom galiba. Belkide catladi iceri di spermi goremedi:))
ben ayin 16-17catladim yani on gun oldu

cnm yara faan varmı ablamın vardı tedavı gördu o ay bebgı oldu

esimin sayisi 33milyon onda sorun yokmus sanirim
digerleri de sperm hareketliligi vs yuzde 50 olmasi gerekirken yuzde 40cikmis

cnm kac mılyonmus ortalama arkadasımın esı varıkosel oldu 68 mılyoın cıktı ıyımıı
bıde hareketlılık falan degısebılıyomus bı dahakı adet gunun basladıgında bol kabak cekırdegı ye cnm
bıde msj kutunu bosalt

Bende anlamadim seydam resmen ultrasondan bakti alltan bakti sivi aldi sperm goremedim dedi ama catlamis dedi ve catlayan yumurtaya bi yorum yapmadi henuz ozaman catlayan yu.urtada sperm gorulmezki dimi ya
Inciri cok sever esim bak dogru dedin ben ondan yedireyim. Allah razi olsun canim bende senin ic in dua ecem. Kiz bizde ma is gozlu kimse yokki hadi teyzem dayim dedem kayin pederim var e esimde kucukken sapsariymis bende simsiyah bakalim. Naz ismi hosuma gidiyor dusunmustum bi ara ama cok kisa gelmisti ba a::))

ya anlamadim isey var bu mevzu meriyi ilgilendirmiyormu neden baskalari rahatsiz oluyor ben berrinede dedim o olayda biz yoktuk niye karisiyoruz. Boyle bi durumda ortayi bulmaliyiz neyse

songul yukarda anlattigim gibi sper.ler canli kalmiyor sa irim icimde ve ulasmiyorlar doktor bidahaki dongu.u bekliyor. Spermlerde tedavi surecinde basariya ulasiriz dedi ama benim hevesim kalmadi ha istiyorum cocuk ama rahat olmaya calisiyorum cunku yoruluyor ve yaslaniyorum. Sagligima dikkat etmeliyim bunu anladim kalca yaniegen memigim egrilmis o u duzeltti o asiri basagrilari mide bulantilari ondanmis. Yuzmeye gidecem havuza belim sirtim boynum icin

kuzum bende dedım bak o olay kpandı herkez gelsın burda paylaşımını yapsın semedıgınle yazısma yeter
meryem gelmem dıyo berrın ben gelsemde hıc bıseyımı yazmam dıyooo

aman be aysem ıkı gunluk dunya bak benım ıkı cocugu var bu saatlerde ıkısı yatmıs oluyo ısım gıcımde olmuyo ıstıyorumkı ıkı sohpet edeyım kolum komsum yok ablam uzakta ama böyle hır gur olunca uzuluyorum bak sız cogunuz ıkı kısısınız ısınız gucunuzu dusunun ben uyumak yerıne burayııhmal etmeyım dıyorum ama nafıle neden bız böyle olduk durumlar nasıl buraya gekdı hıc anlamadım

bende anlamadim seydam resmen ultrasondan bakti alltan bakti sivi aldi sperm goremedim dedi ama catlamis dedi ve catlayan yumurtaya bi yorum yapmadi henuz ozaman catlayan yu.urtada sperm gorulmezki dimi ya
ınciri cok sever esim bak dogru dedin ben ondan yedireyim. Allah razi olsun canim bende senin ic in dua ecem. Kiz bizde ma is gozlu kimse yokki hadi teyzem dayim dedem kayin pederim var e esimde kucukken sapsariymis bende simsiyah bakalim. Naz ismi hosuma gidiyor dusunmustum bi ara ama cok kisa gelmisti ba a::))

cnm bızdede mavıs kımse yok ama oğlum masmavı gözlerı var dr degısmez artık dedı cnm
annemın ananesı dısında kımsede yok dr onlardan alır dedı bakalım ne olcak cnm

33 az geldi bana simdi sanki arkadasinki 68mi supermis. Nisanin basinda yine gidecem sperm sonucunu iyice konuscam ba a labor soyledi. Bende bisey var cu mu o aleti soktularmi sagtarafimdabisey yok ama sol tarafim cok agri yapiyor bendeki salgiya bakcaklar. Yara var demedi onu nasil ogrendi ablan. Incir ve kabak ekirdegi tuketcez. Bide doktor bana catlama iyimi kotumu gerceklesti onu soyleyecek bbidahakine

33 az geldi bana simdi sanki arkadasinki 68mi supermis. Nisanin basinda yine gidecem sperm sonucunu iyice konuscam ba a labor soyledi. Bende bisey var cu mu o aleti soktularmi sagtarafimdabisey yok ama sol tarafim cok agri yapiyor bendeki salgiya bakcaklar. Yara var demedi onu nasil ogrendi ablan. ıncir ve kabak ekirdegi tuketcez. Bide doktor bana catlama iyimi kotumu gerceklesti onu soyleyecek bbidahakine

ay hadı bakalım hayırlı sonuc olsun arkadasım
cnm ablamın akıntsı coktu ve kokuluydu oda erkek spermlerını etkısız hale getırıyomus
dr muayne ıle anladı antıbıyotık fıtıl o ay gebe kaldı

Songulcum bilemiyorum artik ben burdayim beni merak edenler beni sevenler ozleyenler birtek urdan ulasabilir sadece yani isteyen istedigini yapsin ne yapabilirizki bende uzuluyorum ama ben olsam tinlamadigim kisi icinde arkadaslarimdan vaz gecmem isteyen bana kotu soz soylesin isteyen morelimi bozmaya calissin onun seviyesine dusmem derim sozum mecliste disari.

Yani normal bi randevuda altta bakildimi anlasilmistir o yara dimi. Benim akintim oluyor ama cok agir i koku yok ama koku var. Onuda bi sorayim gerci ona bakcaklar akintima siviya vs. Hayirlisi bakalim Allah buyuk

songulcum bilemiyorum artik ben burdayim beni merak edenler beni sevenler ozleyenler birtek urdan ulasabilir sadece yani isteyen istedigini yapsin ne yapabilirizki bende uzuluyorum ama ben olsam tinlamadigim kisi icinde arkadaslarimdan vaz gecmem isteyen bana kotu soz soylesin isteyen morelimi bozmaya calissin onun seviyesine dusmem derim sozum mecliste disari.

aynen tatlım benımde dedıgın tek o oldu tama sevmessın anlamassın ama arkadasların bızle ne olucaz
herneyse cnm benım ben senınle sohpet etmekten keyıf alıyorum ararım bulurum senı ben sımdı kacmalıyım cnm
sen gelışmelerı mutlaka aktar cnm bıze olurmu
guzel haberlerle gel ınsalla cnm arkadasım

yani normal bi randevuda altta bakildimi anlasilmistir o yara dimi. Benim akintim oluyor ama cok agir i koku yok ama koku var. Onuda bi sorayim gerci ona bakcaklar akintima siviya vs. Hayirlisi bakalim allah buyuk

tatlım dr senı bol bol muayne edıyo yara olsa mutlaka anlardı ablamın muaynede anlsıldı cunku balım

Nisan hosgeldi seve seve yardimci oluruz
Songul annemdeyim ve cepten girebiliyorum sadece o yuzden msj kutumu silemiyorum carsamba gunu veya aksami silerim

Ok Songulcum sagol bende mutlu oluyorum seninle diger arkadaslarla yazisirken haber ederim durumumu optum kuzularini ve seni
Seyda ordamisin goremiyorum iyi geceler optum

X