Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

ne oldu kuzum eşinlemi sorunların var gene ..anşlat bakim sen yaa..ne oldu durumlr daha hallolmadımı...
evet var cnaımnasip kısmat var dömllşiiyo uço ..her şeyn hayrlısı

esim ayni cnsim degisiklik yok, onu bi ara msnde konusuruz bosver... baskalarindan bahsediyorum canim, dost dediklerimden.. sahte insanlar kendilerini cok uzun saklamiyorlar ya.. bi yerde patlak veriyor iyi de olyuor alsinda.. cok fazla üzmeden gidiyorlar...

cnm ben en akıntısız dönemde gebe kaldım ne yazacagımı bılemedım
ay sımdı gunlerde gecmez he sağlam calısın esınlemı gıttın bakım
ayyy kuzummmm inşllhh her şeyn hayırlısı olur kuzum ayy ne hoşş olurrr..bebk erkende doğdumu 1 ay fln 26 aralıkta çıkrtırım şaka şaka...evet eşimle gttm ayy kız çocuk gbi heycnlı yaaa...ay bende çok rabbm onn kalbine gre versnn hemn yaa...
haha yazdım kuzum ben bı yerden arkadasım ıcın bılgıler topluyorum kuzum sevaptır
senı koydum cebe ceptesın

ayy kızz ne oldu o kız anlt bakalım yaa..ne oloo bakalımmm...
ayyy ben neden ceptyimm anlamdım he

cnm neden uzuluyosun bak farketmıssın ayıkla gıtsın

ayyyyynen cnaim, ama insan üzülüyo iste, verdigi emege gecirdigi zamana.. insanlara zaman ayiriyorsun, sahip oldugumuz en degerli, gidince gelmeyecek tek sey olan zamanimizi ayiriyoruz ama karsiliginda koca bi kazik yiyince üzülüyorsun iste... ama gececek

oo cok sevıd nım cnm arada bakıyorum bızım kız ne yapıyo dıye ama sıkılaşma var cnm dımı

anlat bakalım temızlıge nerden basladın kv mı yoksa onun pasa oğlundanmı

ya masallah ne güzel kocalariniz gelyior sizinle benimki bi iki geldi sIkIldI, hic sormuyor bile, hic ilgilenmyior.. iyiki de cocuk olmamis böyle bi adamdan diyorum hee hsg cektirmemi bile istemyior

doğruudr cnmm..sahte oldukları ortaya çıkan kişiler dost değildir ztnn...senn arkdşnda değildir..arkdş gbi gözküpp puff uçn kişilerdir...sıkma canını..ama anlatmak istersenn hopp dinlerim valla

oo cok sevıd nım cnm arada bakıyorum bızım kız ne yapıyo dıye ama sıkılaşma var cnm dımı

anlat bakalım temızlıge nerden basladın kv mı yoksa onun pasa oğlundanmı

yok canim onlari sona biraktim mecburen yaz gelyior tabi.. bi bahar temizligi lazim, her türlü tavsiye ederim...

ya masallah ne güzel kocalariniz gelyior sizinle benimki bi iki geldi sIkIldI, hic sormuyor bile, hic ilgilenmyior.. iyiki de cocuk olmamis böyle bi adamdan diyorum hee hsg cektirmemi bile istemyior

ayy gelcek tabii kızzz ben tek başıma nsl kalkim o psikoljiden..her gttmde altn muaynede utnıyomm..ztn öle olmada bbiz yapışık ikiz....
ayy cnım bazen varya hayılrı olln şey olmaması inn bana ...ebnde aynısını iyom iiki şimdiye kdr olmmış ne olurmuşm ben diye
hsg neden itemyoki acaba

Son düzenleme:
doğruudr cnmm..sahte oldukları ortaya çıkan kişiler dost değildir ztnn...senn arkdşnda değildir..arkdş gbi gözküpp puff uçn kişilerdir...sıkma canını..ama anlatmak istersenn hopp dinlerim valla

bi ara sözlesip yine bi toplu msn muhabbeti yapalim yaa simdi gitmem gerekiyor

haha ne zaman yumurtan olsa oh dollenıyo gebe kalıyon kuzum ben ondan ceptesın he tarıhımı satım ocakmı oluyı 2014 he ohh

cnm arkadasımı benım dr a göturdum prolaktın hep yuksek onun ıcın hıpofız bezlere bakılcak kıst kuculmus ama arastırma hastanede bı halt anlatmamıslar kız 3 saat beklemıs bakmadan göndermıser

bı de en guzel hbr dr prolaktını halledelım klomene baslıcaz dedı esımın degerlerı cok guzel artmıs varıkosel amelyatından sonra dogal yolla gebe kalabılırsın dedı bız uctuk tabı arastırma hıc bı sey anlatmıyodu artık benım dr a devam

bilmiyorum cnaim adam acayip bir sey... hsg yani, herkesin yaptirmasi gerekyior.. istemyior.. ben de deidm icimden, bende bebek felan istemyiorum senden diye

neyse ciciler ben kactim sonra grsrz... hepinize iyi geceler...

he bu arada nartanesi hanimefendiye söylermisiniz özel mesaj kutusu dolu, birazcik silsin mesajim vardi ona

yok canim onlari sona biraktim mecburen yaz gelyior tabi.. bi bahar temizligi lazim, her türlü tavsiye ederim...

bi ara sözlesip yine bi toplu msn muhabbeti yapalim yaa simdi gitmem gerekiyor

amannnn en guzel yerde bıtırdın be kuzum kafamda soru ısaretlerı ıle meraklarla olmadı bak uyku tutmaz benı sımdık regene kımı temızledı neden temızledıııı

ayyy anldım şimdi kızz..inşllhh döllnrde kalır velet benimle bu arada rüyamda kendi babm bana kız olursa nesime oğlan olursa nesim koycaksın adını dedi...öle uyndım hatta unutmıyım diye hemen cep telefonuma yazdım biliyobnmuu..çok ilngç ama anlmaına bakmaıdm heee...

ayy kız kist kçldüuyse tammdır...aa breebkmi istoduu o...
prolktin süt hormonu demek..onlr hemen hallor kuzumm..arksında yumurta geliştrii tammdrr iştee

aa hayır olsun kuzum benum ya
cnm arkadssımın esı varıkoselden amelıyat oldu 4 senelık evlıler ıstıyılar ınsaalla bıkac aya olur cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…