Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

aa hayır olsun kuzum benum ya
cnm arkadssımın esı varıkoselden amelıyat oldu 4 senelık evlıler ıstıyılar ınsaalla bıkac aya olur cnm

hayır olsun innki kuzummm...çok ilgnçç anlamına bakamdım ama

ayy inşllhh olur yaaaa...rabbm herkese versin artmasın kuzummmm

selmm nasılsınn cnmmmm

ayy hiç ses etmedimm bakm ne zmn seölrim artık...bi kaç gn böle gidr aaa makine bolzulmuş derimm oda kurcalr ordan gartiye gider:d

aa cnm neden senıde makınen devamlı bozuluyo adama fenalık geldı demekkı ay supurgesz ne yapcan kac gun

aa cnm neden senıde makınen devamlı bozuluyo adama fenalık geldı demekkı ay supurgesz ne yapcan kac gun

ayy cnm yaaa ne bilim yaaa...her sefrnde yeni makine alozzz sanrıım kötü kullnıyom ay aklımda hiç yoktu çok üüzldm bak şimdi hee

hım ne yaptınız pazar gununu degerlendırdınızmı cnm
ay yenı foto yokmu tarıf falan bu saatte ıyı gıder

bi dolandık geldik o kadar canımm
gecen haftaa yaptıgım kahvaltılıklarr var
nevrestenin mutfagından da bakabilirsin güsl tarifler var
benim yaptıklarım bsit ve pratikk

bi dolandık geldik o kadar canımm
gecen haftaa yaptıgım kahvaltılıklarr var
nevrestenin mutfagından da bakabilirsin güsl tarifler var
Benim yaptıklarım bsit ve pratikk

bananae ben senınkını ıstıyorum varsa fotolasana kuzum buraya

koyucakmısın cnm oldugunda bu ısımlerı

bende yarene gebeyken deva ısmını görmustum ruyamda

ayy kuuzm bilmomkii koyrmıyım ...bilmiyom yanii çok ilgnç geldi ilk defa isim gördm heee..
hafif rüzgazr mülayim yumuşk huylu demekmş heee

haha hırslanıptamı supuruyon acaba kı ay supurgesız yapamam bı gun supurme parkeler ucus ucus
ayy kuuzum ne bilimkiiii..bende çalı süprgesiyel süprdükk hemn ardından silom valla...bakm ne zmna akdr

selam verdik görmedin miii sekerr

ayy kuuzmbende tam sana diyodum sendemi küssün bana diye...selm veridm kuzumbende sana

ayy kuuzum ne bilimkiiii..bende çalı süprgesiyel süprdükk hemn ardından silom valla...bakm ne zmna akdr :d

ayy kuuzmbende tam sana diyodum sendemi küssün bana diye...selm veridm kuzumbende sana

ay o calı supurgede daha cok dokuyo bı daha onları temızleesı var kp nın elınden gelmıyomu

beriin sen naptın kuzum dr gttnmii....ne oldu ne zmn adet odlun senide tabloda helldeym çörek otu karbiber başldınmı kuuzm

selmm nasılsınn cnmmmm

ayy hiç ses etmedimm bakm ne zmn seölrim artık...bi kaç gn böle gidr aaa makine bolzulmuş derimm oda kurcalr ordan gartiye gider

iiyim canım sen nasılsınn ben 21 adet oldumm

bananae ben senınkını ıstıyorum varsa fotolasana kuzum buraya

ay yükleyemedi kasıor

sıst yazdı kuzum sana ay ufaktan alıklık mı geldı yoksam sana
resmen körüm yanii

ayy kuuzum ne bilimkiiii..bende çalı süprgesiyel süprdükk hemn ardından silom valla...bakm ne zmna akdr

beriin sen naptın kuzum dr gttnmii....ne oldu ne zmn adet odlun senide tabloda helldeym çörek otu karbiber başldınmı kuuzm

faceden baktım ulasamadımm evet gittiim canımm
incir yiyorum baska ne yapayım ki
sen nasılsın canımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…