Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

HAHA COK GULDUM CNM YA
O ZAMAN NE DIYORUZ SEDEF ILE AYSE BU YAZ KOCA GÖBUS OLUCAK O KADAR

BUNŞARDA UCUZLER

oh ne guzel cnm benım ya görumcenle ıyı anlasıyosunuz sanırım dımı ne kadar guzel genc mı cnm
evet canım cok sukur anlasıyoruz 30 yasında cnm ama bız bı araaya gelınce 13-14 yasındakı kızlar gıbı oluyoruz
böcegim gecmis olsun neyseki hersey geride kaldik bundan sonra ileriye bakiyoruz degilmi????

sagol canm benım ..evet artık ılerıye bakıyoruz..kız valla klomenden oldum ole.. sankı kesın olacakmıs gıbı sartlamıstım kendımı ama bundan sonra sartlamıcam belırtılerede takılmıcam

merhaba son adet tarıhım 22 ocak / 1 martta kan beta 661 çıktı 3 mart 5600 çıktı bebek daha dün kendını gösterdi ilk kez son adet tarıme göre 8 haftalık ama ultrasında yanı dün 4 haftalık dedi doktor ultrasona göre , ve asıl konu şu kesenın yanında bi kese daha görüyorum dedi ama bu gölgede olabılır dedi ikiz olup olmadıgını 10 gün sonra gel netleştirelim dedi ama nerdeeeee ben dünden beri ikiz e göre konsantre ettim hatta kesın diyorum o kadar çok benımsedımki bide işin enteresan kısmı hamıle olduğumu ilk öğrendığımde içime ikiz doğdu ve öğrenen eş dost senın sankı ıkızın olcak öyle hissediyoruz dedi , sizin yorumlarınız nedir ?

valla cnm benim pek anladıgım soylenemez ama bence de ıkız ıkı gunde 5600e cıkmıs degerın ıkız gebelıklerde boyle 3-4 kat artıyo dıye bılıyorum ben

selam hatunlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr nasilsiniz ben iyi gibiyim yani sayilir migde bulantilarindan(((( bugun dr kontrolumuz vardii vee bebegimin kalp atisini duyamasam da kucuk oldugundan dolayiii attigini gordumm pit pit oynuodu ole allahimmm bu bir mucize yaaaaaa baka baka bir hal oldumm dr a dicektim o oyle kalsin dicektimm..dun gece tefriciye duamida bitirdimm rahatladim vallahi..ayin 2 sine randevumuz var insallah ozaman tam gorucem yavrumu:)) dualariniza ihtiyacim var hatunlarr allah raz olsun simdidenn sizleri seviorummmmmmmmmmmmmm

Kızlar doktordan çıktım biraz önce.2,5 lik çikolata kistim var .20 gün doğum kont hapı kullancam sona kontrole gitcem 10 nisanda.kist gittiyse tüpe başlıycaz allahım sonumu hayır etsin ilk seferde tutsun inş

:119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119:

nerdesi kısçelerr

allahım şifa versin canım bu kist needen oluormus bi doktoruna sorsaydın
allahım gönlüne göre versin

allahım şifa versin canım bu kist needen oluormus bi doktoruna sorsaydın
allahım gönlüne göre versin

Kuzum yazı çok gzl:))valla canım doktor anlattı ama anlamadım tabi tıp diliyle:))rahim iç tabakasının dökülmesinden fln bahsetti:)doğum kntrol hapı verdi eritsin diye.ben soğan suyuda içicem yanında.çikolata kisti için bilinen başka bi bitkisel yöntem varmı canım biliyomusun???

bilmiorum canım ben yaa hiç duymadım bak istersen vardır topink
sogan kürü de faydalı olur belkii bi dene bakalım
su yaza kadar su bebişler gelse artık

Son düzenleme:

Son düzenleme:
bilmiorum canım ben yaa hiç duymadım bak istersen vardır topink
sogan kürü de faydalı olur belkii bi dene bakalım
su yaza kadar su bebişler gelse artık

Bakıcam canım topiklere araştırıcam gitmiyo bu kist(tek çözümü doğum yapmak galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…