Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

AMIN canim INSALLAH ALLAHIM isteyen bekleyen herkese tum arkadaslarima nasip etsin AMIN, iyi dileklerin icin cok tesekkur edrim ALLAH bin katini sana nasip etsin balimm bitanemm
Canim demek omeri daha cok yakistirdin esim de cok begendi omer ismini onceden anlasmamiz vardi erkek olursa ben kiz olursa esim koyacakti ismini , iyi dilek ve niyetin icin cok sagol INSALLAH oyle olur AMIN... Dualrim seninle ALLAH daha iyisini sana nasip etsin AMIN...
ay kucucuk ne tatlı degılmı cnm ya ama ufacık kalbı var onun buyucek kocaman olucak muıcıze resmen
Evet tatlim ALLAHIN lutfu ve mucizesi
evet yaaa..minncık bişeee
ama bi tuaf oldum yaa bayadır görmüyoduk yaa..ult da ne kdr netmiş hee çok güzel çıkmış ma kollrıı görmedim ben veledinn
Tatlim dr usgye bakip agladigimi gordu daha net olmasi icin bide 4d ile gosterdi ondan oyle net gozukuyor canim kollari yukarida kucuk oldugu ici acik gorulmuyor ama diger kolu burun cikintisi yerinden cikiyor ilk bakista buruna benziyor :))))
delyam Masaallah nekadarda net gözüküyor bebeisin Allah bagislasin Hayirli bir evlat olsun Insaallah kucagina aldigin günleride göstersin Mevlam
AMIN canim INSALLAH ALLAHIM en kisa zamanda siz arkadaslarima nasip etsin hayirlisiyla AMIN...

Son düzenleme:
Canım dün akşam aradım doktorumu testim negatif ama 8.gün hala adet olmadım dedim.pazartesiye kadar bkle olmazsa gel bakalım dedi kist oluşmuştur belki dedi(bide durup durup kist çıkıyo başıma kafayı yiyecem

ayy arrr diyince ar namus geldi aklıma ...
sağol canım..ayy ilk bebk olmasada 3 4 5 te olsa hep ilşk heyecan dimi...allh hemencik kucanda göstersinn..çok çok bekletmesin ilk coun ne cinsiyeti kaç yaşında

evet arrrr ne güzel demi amin canım inş. oğlum var 7 yaşında resmen kardeş aşkı sardı çocuğu

selam bu topink sakınları nerde yaaa

çok sinirliyin bir kişiyinasıl olsa takip edior bizi gizliden bunu da okuyacak

artık cene yormıcam gördüm ki söylediklerim de de yanılmamısım

bi insan bu kadar arsız olurmus ancakk artık susuyorum ALLAHA HAVALE EDTTİM ugrasamıycam...

aaa canim ne oldu ki???? neye sinirlendin bu kadar sole bakim:26::26::26::44::44::44:

Hayirli gunler kizlar
Ben doktordan geldim suan ise gidiyirum ve cepten yazayim dedim
Doktorum haftasonu catlamis olmali dedi cunku cuma gittigimde catlayacak kivama gelmedi demisti.
Bakti baloncuk maloncul yok ama dun iliski olmasina ragmen spermler kanala ulasmamis bile yani sperm hareketsiz veya olmus degil kanallara ulasmamis
Bu nedemek vilen varmi
Doktorum spermlerden veya senin herhangi bi salgidan dolayi olabilir dedi bakalim carsamba spermrtesti yapilcak pazartesi salgi hormonuna bakilcak. Bende laboroskopie istedim cunku aklima kanallarim tikaliysa tabi ulasamaz ve bitane bile sperm gormedi kanallarimda
Tamam dedi pztsi gel sonra hastanedeolursun konusulduktan sonra. Bunlar guzel haberlermi kizlar bilemedim

sperlerin kanala ulasmadıgını nasıl görmüş ben onu cok merak ettim şimdii
bilen varsa bana da acıklasınn ilginc geldi bana
testlerini yaptır canım da laporoskobiden önce
kanal filmi iste ve bunu bence hemen cekill
inşaalah olmassın da adet olursan söle doktora ben kanal filmi istiorum kafam rahat olsun de
adet bitiminden sonra bi hafta içinde cekilmesi gerekior daa
testler olmadan bişiy diyemes canım acele etme bak doktorun güsel
ilgilenior sırasıya takip de hızlı gidior yanii

Alttan ince uzuuuun bi cubuk soktu pardon ya tuplere ulasmamis diyecektim sanirim tup dedi kanal degil kafam karisti morelim bozuldu esimde sevinmeliyiz bunu on sene sonra degilde bugun ogreniyoruz dedi. Rahim filmi sartmiki laboroskopie yapildiktan sonra. Cok korkuyom ya cok igrenc bisey jem aciyor canim oyyyy

tüp ile kanal aynı sey canımm
kanal filmi, çok basit bi işlem laporoskobiden yanii
en azından kanalların acıkmı onu ögrenmiş olacaksınızz
bende bunu ilk defa duydum bi çubuk sokup kanallara gitmemiş
neden ben asılama oldum mu bu işlemi yapmıolar bi doktora sormak istiorum bendee
neden moralin bozuk daha basındasın yeni başladın tedaviye bak ben amaliat olalı bi seneyi gecti
sabret en azından şimdilik önemli bi sorun yok gibi duruor
bunda üzülecek bişiy yokk keske herkesin il deneme olsa ama olmuor işdee
sen doktoru dinlemeye devam et canımm

canim INSALLAH testten iyi sonuc alirsiniz bence de laporoskopiden once rahim filmi cektir filmden sonra hamile kalan cok kisi duydum ben kkdan INSALLAH sende de ogle olur AMINNNNNNNNN........
boş ver canım sen bunları laf gidecegi yere giderr
oglusun nasıl hissediormusun bakalım artık bişiyler
kıprasma başladımıı
tatlim daha bisey hissetmiyorum ilk hamilelikte 18-20. haftalardan sonra hiss ediliyomus anlamadim ki:26: ama karnim biraz cikti artik gardirobomu yenilemem lazim dun bir iki sey aldim

canim bence esin cok hakli

evet ömer çok hoşuma gittii...
ayy kızz sagoll..göbüşünü sev bize bol bol dua ett kuzummmm
ayy cnm ben onu burun dsandm ya hahha..kocamn burun DD
kollrını yerimm ben onnn..
neden bu kdr kist oluyor yaaa...doktru takip etmesi lazım aslında..kullndığın ilaçlar kist yapanbliyo..benmki oyüzden hepp kontrol altında tutuyor benniii
evet arrrr ne güzel demi amin canım inş. oğlum var 7 yaşında resmen kardeş aşkı sardı çocuğu
allh 2. evladını sna tez vakitte bağışlasın cnmmm..çock krdeş istyince çokl zor olo k
çılgınn gene ne olo acabaaaaa...bi de bakim banaaa

tatlım sen ilk defamı altn muayne oluyorsun acaba...o cubuk dedin şeyy ulrtasona bağlıu olan şeymi acabaaaa...
eğer oysa ultrasondru o...
kuzum ultrasonla sADECE rahimi göürr..eğer spremlerin öle gttini görse tüplerin tıklaı olup olmadınıda görr..o yzden o tarz yorumlar yapması çok saçma..böle bişyi görmez cnm..ulrtasonla yumurtalıkları.. rahim kalınlığını görebilirrr eee diğerleri zor kuzumm..sperler ilk önce ortaya gelr ordan tüpleregeçer ve oluşan yumurtaya rastlar...her iki insanda sağ ve sol yumurta var ve onlar her ay bir iki 3 5 yumurta çoğltrbüyürler..kanldan karşılaşır öleee....yani spermn kanala girdini görse rahim filmine gerek kalmaz cnm

arkadaşlar ben buay klomen kullandım sonra doktor 1 gün arayla ililki verdi ilişkilerden 1 gün sonra duphaston diye bi ilacı sabah akşam tok kullan dedi adet görürsem gel adet görmezsen gene gel bakalım dedi bu şkilde hamile kalan varmı acaba otururken yumurtalarım batıyoo gazım varmış gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…