Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

iyiyim adaşım çok saol..ben genelde okumayı tercih ediyorum..:KK34:
Dikkat et kendine canım,belki meyve sevmiyosun ama birazda olsa portakal falan yemeye çalış:KK56:

Sagol cnm az önce eşim sagolsun meyve doğradı onun zoruyla biraz yedim bazen katıl sende sohbetlete hep okumak olmaz demi ama

bunun sebebi ne merak ettim. güzel bi sohbet ortami var canim bu topikte eger söylemek istedigin birsey varsa bunu söyle kimse kuskulanmasin baska seylerden. kimileri baska kisilere benzetiyor seni kimileri baska niyetin oldugunu düsünüyor o yüzden icinde hicbirsey kalmasin söyle buraya gelis sebebini sende rahatlarsin. kimsede seni üzmek istemiyor buna inan canim hele ben böyle olunca üzülüyorum inan

ben calismalara basladim ama inan canim 1 kere oldu ve yarin kontrola gidiyorum catlayan yumisi göstermeye eger hamile kaldiysa bu sekil helal olsun bana:KK1::KK1:

HAKKINDA HAYIRLISI OLSUNN CANIMM
ne güsel bi seferde tutsada ugrastırmasa senii:KK54:

o yazıyı salla cnm sen pc acıp dene hele
ay çıkrken bkarım ona şimdi bakrsem net gtcekk puuff
seyda neden böle erken gidiosun
adetliym ya kuzum kenimi çok pis halsiz salak hisdddiyommm
ben sanırım adet olacam basım agrıo cokkkk
21 gibi olmam gerekdii ama erken gelecek sanırım:KK31::KK31:

heee evet kuuzum sen adet olcan bu snir bu stres onadan..aman kimseye bulştrma ..bol bol da su iççç

seydama katiliyorum
kapimiz herkese acik

anaaaaaaaaaam ben yarin sabah nasil kalkacam doktora gidecem daha ve sonra ise Allahtan yarin cuma ve ardindan haftasonu yasaasiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnn

yok artik bukadar erken adet olurmuydun sen hic
bas agrin neden canim ya gecmis olsun az su iciyorsun benim ggibi sende herhalde.

adet olıcam zaman agrır basım bi hafta var aderime kuzum
hım ben zayıflamaya karar verdim tam tersi iki gündür de çok su içiorumm tatlım

ay çıkrken bkarım ona şimdi bakrsem net gtcekk puuff

adetliym ya kuzum kenimi çok pis halsiz salak hisdddiyommm

heee evet kuuzum sen adet olcan bu snir bu stres onadan..aman kimseye bulştrma ..bol bol da su iççç

bide çok acımm benn yaaa
bol su içim zayıflamm gerekkk bebemm
kızzzzzzzz destur de kazen erkek:KK9::KK9:
tanısıpta napcan acaba:KK52::KK52::KK52:

hahaah tamam ciciş hadi sana ii uykular

erkegin burda ne işi var adı neden kazenn ben anlamadımm yaa
yatıom anlat bana merimm kuzummmm

ii yaptın kal canm eglenirsin belki bizimle:)

hahahah kırk ayak mı ay cok komık:))
kız dün gece beni cagırmısın geldim
ben geldim dedim sen ii geceler dedin hahah

şimddiii sustun sustun dedigine bak

hahahah bat 15.i ama ne gelen var ne gidennnnnnnnnnnnn
adetliyken de gidicem adetsizken de her zaman gidicem hahahha

silkelenecem kus.hemde 1 gece durup 1 gece

cnm artık sıgorta tamammı yanı ay gelsın adetler gelsın yumışler

HAKKINDA HAYIRLISI OLSUNN CANIMM
ne güsel bi seferde tutsada ugrastırmasa senii:KK54:

Insaallah canim Insaallah hepimizin hakkinda hayirlisi olsun Insaallah
ben kaciyorum kendinize cici bakin

kizlar hepinizi öpüyorum
seydanin dedigi gibi erken yatip yumislere iyi davranmali onlar büyüsünki catlasin
:KK3::KK3::KK3::KK54::KK54:

bunun sebebi ne merak ettim. güzel bi sohbet ortami var canim bu topikte eger söylemek istedigin birsey varsa bunu söyle kimse kuskulanmasin baska seylerden. kimileri baska kisilere benzetiyor seni kimileri baska niyetin oldugunu düsünüyor o yüzden icinde hicbirsey kalmasin söyle buraya gelis sebebini sende rahatlarsin. kimsede seni üzmek istemiyor buna inan canim hele ben böyle olunca üzülüyorum inan

ben calismalara basladim ama inan canim 1 kere oldu ve yarin kontrola gidiyorum catlayan yumisi göstermeye eger hamile kaldiysa bu sekil helal olsun bana:KK1::KK1:
Nartanesi cnm evet guzel sohbet ortamı var bende zamanında sohbetin içindeydim birgun ceza aldım ben ve 2-3 gün kk'ya giremedim cok uğraştın şifrem değişmiş yeni şifre istiyorum gereksiz kutusuna gitmiş görmedim tabi benim o ara bulantilarim çoktu ve gün boyu yatıyordum e halı ile canim dikildikca buraya geliyordum muhabbet ediyorduk sonra benim msn bile yoktu esimin adresi ile üye olmuştum esime bı tane e posta açtırdım ve tekrar üye oldum merak eden arkadaslar var bende giremiyorum bu hesaptan bir iki gün onu kullandım ve meleğimiz olacak buraya yazıyoruz topigine yazdım ama adım Mesude burdaker ve o topiktekiler biliyor adımı Rana_ msd yaptım pedalı arkadaslar sen nadide degil misin dediler hatta biri mesaj attı sen misinmesude diye ben yeni açtığım icin mesaja cevap veremedim sonra bı arkadasın numarası vardı bende telime mesaj attı yeni kiz sen misin bende aradım evet benim dedim oda senin olduğunu belli etme yonetici görürse seni engeller bı daha giremezsin dedi bende korktum tabi özelden de mesaj atamıyorum dogrudan benimde diyemiyorum çaktırmadan evet fiyorum ama bazıları anladı zaten konuşmalarımdan sonra beni orda görenler hakkımda herseyi söylediler hamile olmadığımı dua istediğimi kisiliksiz oldugumu cevremin olmadıgını tutunamadigimi aklına ne gelirse olay bu iste yanlış anlaşılma olarak nitelendiriyorum birbirimizi cok iyi tanımıyoruz kimin dogru kimin yanlış olduğunu tabi bilemeyiz herkes kendince haklı neyse merak ettigin icin anlattım kaçırdığım eksik varsa da kusura bakmayın telden bu kadar yazabildim

beni de götürr bariii poffff uyuyayım bendee

kazen miii aaa kim ooo
beni tanıstırsanızaaa:KK34::KK34::KK34::KK34:
hee takıl kuyruma seni yatrayımm ben baree kuzummm ...yaramdı sana bu saat cnmmm :KK70:
Ben yatımm bariii kapılara kilit bulun bi tana topink basıı:KK53::KK53:
canım cnaımm ne dedm bennn....
ben bide diyomkii şu gözevden çıkımde berrine tabloyu gösersemde artık o topin başı olsa..yaşlandım emekliye ayrılsam diyeee...
herkese göre olmlu orta yol bulunmalıu kuzum sevdi yere gider insan sevmedi yere değil..kimini kaçırdık kiminide bıktıramıyoz ne etcenn:KK66:o yüzdensa kin
seydama katiliyorum
kapimiz herkese acik

anaaaaaaaaaam ben yarin sabah nasil kalkacam doktora gidecem daha ve sonra ise Allahtan yarin cuma ve ardindan haftasonu yasaasiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnn
ayy hakket hafta sonuna bayılıyorum yaaa....
yat uyu kuuzm...
sen karrşma bboşver katılmasın kimse bana herkes benm sözümü dinlesin konu kapanmıştrr...
banlanmayalım sonra..1 hafta giremem cezası alamyaıaım :KK66:
adet olıcam zaman agrır basım bi hafta var aderime kuzum
hım ben zayıflamaya karar verdim tam tersi iki gündür de çok su içiorumm tatlım

ay bende karar verdim aam neden se hep kenimi yemek yerken bulourum..ama yarın kesin başlıcam..iki gn önce miğdem kötydü bugn doktr işi pazar işi bozdu yarın ok

Merhaba arkadaşlar sevgili dert ortaklarım bende sizler gibi bekleyiş içersindeyim her ay.3 yıllık evliyim yaklaşık bir buçuk yıldır bebek istiyoruz nasip olmuyor.ben sizden vücüdunuzdaki değişiklikler hakkında yardımcı olmanızı istiyorum lütfen.... Adetim hep düzensiz her ay bir 10 veya 18-20 gün atıyor.bunun için bir çok kez çeşitli dr gittim ama hiçbiri ilaç vermedi bir sorun yok deyip gönderdiler.en son 20 şubat 2013 tarihinde mens oldum ve bir hafta sonra sağ kasığımda sürekli bir sızı bir ağrı oldu 10 gün sürdü bu ağrı ve halen arada sızlıyor.bu süre içersinde 3 günde göğüslerim sızları uçlarına dokunduğumda bazen halen sızlıyor.evde test yaptım negatif çıktı.şuan adetime 5 gün var tabi geçikeni saymıyorum gecikirmi ne kadar gecikir bilemiyorum hiç olmasam istiyorum:KK43: bu yüzden hamile olan arkadaşlarıma sesleniyorum belirtilerinizi benimlede paylaşın rabbim hepimize tez zamanda hayırlı ve sağlıklı bebkler nasip etsin inş dua eder dua beklerim.hayırlı cumalar.

Nartanesi cnm evet guzel sohbet ortamı var bende zamanında sohbetin içindeydim birgun ceza aldım ben ve 2-3 gün kk'ya giremedim cok uğraştın şifrem değişmiş yeni şifre istiyorum gereksiz kutusuna gitmiş görmedim tabi benim o ara bulantilarim çoktu ve gün boyu yatıyordum e halı ile canim dikildikca buraya geliyordum muhabbet ediy ınan benorduk sonra benim msn bile yoktu esimin adresi ile üye olmuştum esime bı tane e posta açtırdım ve tekrar üye oldum merak eden arkadaslar var bende giremiyorum bu hesaptan bir iki gün onu kullandım ve meleğimiz olacak buraya yazıyoruz topigine yazdım ama adım Mesude burdaker ve o topiktekiler biliyor adımı Rana_ msd yaptım pedalı arkadaslar sen nadide degil misin dediler hatta biri mesaj attı sen misinmesude diye ben yeni açtığım icin mesaja cevap veremedim sonra bı arkadasın numarası vardı bende telime mesaj attı yeni kiz sen misin bende aradım evet benim dedim oda senin olduğunu belli etme yonetici görürse seni engeller bı daha giremezsin dedi bende korktum tabi özelden de mesaj atamıyorum dogrudan benimde diyemiyorum çaktırmadan evet fiyorum ama bazıları anladı zaten konuşmalarımdan sonra beni orda görenler hakkımda herseyi söylediler hamile olmadığımı dua istediğimi kisiliksiz oldugumu cevremin olmadıgını tutunamadigimi aklına ne gelirse olay bu iste yanlış anlaşılma olarak nitelendiriyorum birbirimizi cok iyi tanımıyoruz kimin dogru kimin yanlış olduğunu tabi bilemeyiz herkes kendince haklı neyse merak ettigin icin anlattım kaçırdığım eksik varsa da kusura bakmayın telden bu kadar yazabildim

ranana bunu herkes bılıyo aslında nartane sana bunu sormadı
dedınya burdan kopamama sebebım var ooda bende saklı onu sordu ınan bende merak ettım

erkegin burda ne işi var adı neden kazenn ben anlamadımm yaa
yatıom anlat bana merimm kuzummmm
kız kazen editör ya buraları hep o kurmus hahahhah
hani yemek yarısmalarını düzenliyor
kazananlara hediyeler verior anam sen nerde yasıon:KK53::KK53::KK53::KK53:
cnm artık sıgorta tamammı yanı ay gelsın adetler gelsın yumışler
evet canım sigortam 8martta doldu ama son adetide gecelim işimiz tam olsun dedik
ay gelsin adetler gelsin yumişler hahahha
Insaallah canim Insaallah hepimizin hakkinda hayirlisi olsun Insaallah
ben kaciyorum kendinize cici bakin

kizlar hepinizi öpüyorum
seydanin dedigi gibi erken yatip yumislere iyi davranmali onlar büyüsünki catlasin
:KK3::KK3::KK3::KK54::KK54:
ii geceler nartaneeeeee

X