Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Kötu birsey degildi inan ki songul ama berrin beni samimi bulmadığı icin açıklamadım iste Nuts'e songul boşver benim dediğimin hiçbir önemi ve degeri yoktur ben size samimi iyi niyetli ve sevdiğimden geldim ama gördüm ki olmuyor bir daha rahatsız etmem sizi söz Rabbime emanet olun e mı hersey GÖNLÜNÜZCE olsun hersey guzel olur hakkınızda Hayirli geceler

ama ben cevabımı alamadım ınankı bunu acıkladıgın zaman belkı bakıs acım farklı olucak
yanı ınsanın aklına en kotu ornekler gelıyo yaz sende rahatla bızde

kızlar bende yatıyırum yarın aksam görusuruz
yarın sabah uyku gunum ıstedıgım saate kadar uyucam oh cok mutlu yatıyorum ondan muckkkk:KK23::KK23::KK23::KK23:

sedefcigim üzme kendini Rabbim hayirlisini nasip etsin Insaallah.
Bu cuma güünün hürmtine Mevlam hayirli evlatlar nasip etsin Insaallah sana

kizlar bende doktordan geldim benim yumislergelismis ama bitanesi istenilen kivama gelmemis henüz cünkü erkenmis haliyle herzaman 12.günde catlamiyorki dimi yani.
pazartesi yine gidecem doktora bakalim ozaman ne diyecek göremedim ya süpermenleri cokta merakli merakli gitmistim
yine ufak baloncuk gördü o ne anlamadim o baloncuk kist demedi ama baloncukmus
benden havadisler bukadar aksama görüsmek ümidiyle

Yine kocaman bi negatif yine hayal kırıklığı...0,3 degerim 1 bile değil.

Cnm sedefim ya bilirim heyecanla beklerken o o in tokat gibi gelmesini en uzucu hem adetin gecikip umutla gunlerin gevmesi en son kanda baktirdigimda tam 43.gunumdu yikilmistim resmen o kadar gecen gunde yoktur derken icimde hep ya varsa vardi insalla cnm seninde sonun benim gibi okucak o bebek yazin gobekte olucakkkkk

kizlar bende doktordan geldim benim yumislergelismis ama bitanesi istenilen kivama gelmemis henüz cünkü erkenmis haliyle herzaman 12.günde catlamiyorki dimi yani.
pazartesi yine gidecem doktora bakalim ozaman ne diyecek göremedim ya süpermenleri cokta merakli merakli gitmistim

Oh masalla cm yumisler gelismis he bi tane daha arkadan gelmesi sansi arttiriyo ay bu baloncugu anlayamadim dr ne diye acikliyo cnn

Kısmetten öte yol yok kızlar.ben öle salağımki hala adet olmadığım için belki kanda çıkmamıştır daha sona çıkar belki diyorum hala kendime.kızlar ben artık tüpe başlıycam sizce 1 ay ara veriyimmi yoksa hemen başlayayımmı bilemedim???

ay ben anlamorum aslında canımm hakkında hayırlısı olsun
ama ben hep adetim 14 günü asılama oluyorumm
bi gün öncesii catlatma ignesiylee belkii pazartesiye kadar istenilen kıvama gelir

pasamızz geliomus cok sevindimm canım allahım sag salim kucagına almayı nasip etsin inşaallahh sekerr
canim bitanem cok tesekkur ederim AMIN ALLAHIM sana da en kisa zamanda bebis nasip etsin dualarim hep sizler icin balimmm:nazar::nazar::nazar:
cnm arkadasım benım demekkı bı aslan parcası daha gelıyo artık oglum dıye sevebılırsın kız erkek faretmez ama adı bellı olsun dımı ay yerım onu ben usg koysana cnm bı ara ay ben ınanamamıstım aile faktorunden dolayı koca bı pıpı usg cekmıstı dr cugum
evet canim ama ben henuz oglum diyemiyorum bebegim diye seviyorum isim olarak 3 isim arasinda kaldim yusuf, omer, fatih canim bu 9+5 gunlukde cekilen ultrason resimleri 11+6da cekilen resimler ikili test icin kanla beraber turkiyeye gonderildi magalesef bende yok
$DSC_0043.jpg $IMG-20130226-WA0000.jpg $IMG-20130226-WA0001-1.jpg
Yine kocaman bi negatif yine hayal kırıklığı...0,3 degerim 1 bile değil.

canim cok uzuldum ALLAHIM en kisa zamanda sana hayirli bebekler nasip etsin INSALLAH AMINNNNNNNNNNNNN:KK54:

Son düzenleme:
canim bitanem cok tesekkur ederim AMIN ALLAHIM sana da en kisa zamanda bebis nasip etsin dualarim hep sizler icin balimmm:nazar::nazar::nazar:

evet canim ama ben henuz oglum diyemiyorum bebegim diye seviyorum isim olarak 3 isim arasinda kaldim yusuf, omer, fatih canim bu 9+5 gunlukde cekilen ultrason resimleri 11+6da cekilen resimler ikili test icin kanla beraber turkiyeye gonderildi magalesef bende yok
Eki Görüntüle 658556 Eki Görüntüle 658557 Eki Görüntüle 658558

canim cok uzuldum ALLAHIM en kisa zamanda sana hayirli bebekler nasip etsin INSALLAH AMINNNNNNNNNNNNN:KK54:

canım masallah:nazar::nazar::nazar: minnak yator orda baksana
ay zamanla ne kadar büyücekk bi bakmısın kcagındaa allhım
sag salim kucagında görmeyi nasip etsin canımm
:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

canım masallah:nazar::nazar::nazar: minnak yator orda baksana
ay zamanla ne kadar büyücekk bi bakmısın kcagındaa allhım
sag salim kucagında görmeyi nasip etsin canımm
:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

AMIN canim INSALLAH ALLAH o gunleride gormeyi nasip etsin, tatlim ALLAHIN mucizesi iste minnak bebek zamanla buyuyor gecen ultrasona gittigimde bebegin yuzu bizeydi dr enseyi olcemedi bana git tatli ye bebek yerin degissin dedi ben yiyip gelene kadar yavrum uyumus dr sok oldu :)))))) sonra 20 dak kadar dolasdim zipladim bi geldim yavrucugum ayakta cok komikti :nazar::emir_bebek::KK54::KK54::KK54:

meraba hatunlara...ay ben cok kotuyummm migde bulantilarim fena basti bana birden..hicbisey yiyemiorum..bugun dayanamadim dr gittim..hersey iyi dedi dr danacim:))) toplu igne ucum belli oldu birazicik:))):nazar::emir_bebek: buarada 5+5 olarak gorundu ult. ve tahmini dogum olarakda 10-11-2013 olarak gorundu..haftaya sali gidicem iste bakalim insallah ozaman tm belli olur da kalp atislarinida duyariz..benden bole yazarkn bile oguruorumm offfff allahim sen bana yardim et bana dua edin nolur.. gorusuruz optum..:KK16::KK16:

X