Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

hee takıl kuyruma seni yatrayımm ben baree kuzummm ...yaramdı sana bu saat cnmmm :KK70:

canım cnaımm ne dedm bennn....
ben bide diyomkii şu gözevden çıkımde berrine tabloyu gösersemde artık o topin başı olsa..yaşlandım emekliye ayrılsam diyeee...
herkese göre olmlu orta yol bulunmalıu kuzum sevdi yere gider insan sevmedi yere değil..kimini kaçırdık kiminide bıktıramıyoz ne etcenn:KK66:o yüzdensa kin

ayy hakket hafta sonuna bayılıyorum yaaa....
yat uyu kuuzm...
sen karrşma bboşver katılmasın kimse bana herkes benm sözümü dinlesin konu kapanmıştrr...
banlanmayalım sonra..1 hafta giremem cezası alamyaıaım :KK66:

ay bende karar verdim aam neden se hep kenimi yemek yerken bulourum..ama yarın kesin başlıcam..iki gn önce miğdem kötydü bugn doktr işi pazar işi bozdu yarın ok

anlamadım bişiy desem yeriii heraldee aman dogru dio kim gelirse gelsinn
sanal otam kimseyii engelleyemeyizki gelme diiee bana ne oluorsa bende
anlamadımm zatenn ama dedikleriminde arkasındayım işdee
ben susutummm sekerimm

Merhaba arkadaşlar sevgili dert ortaklarım bende sizler gibi bekleyiş içersindeyim her ay.3 yıllık evliyim yaklaşık bir buçuk yıldır bebek istiyoruz nasip olmuyor.ben sizden vücüdunuzdaki değişiklikler hakkında yardımcı olmanızı istiyorum lütfen.... Adetim hep düzensiz her ay bir 10 veya 18-20 gün atıyor.bunun için bir çok kez çeşitli dr gittim ama hiçbiri ilaç vermedi bir sorun yok deyip gönderdiler.en son 20 şubat 2013 tarihinde mens oldum ve bir hafta sonra sağ kasığımda sürekli bir sızı bir ağrı oldu 10 gün sürdü bu ağrı ve halen arada sızlıyor.bu süre içersinde 3 günde göğüslerim sızları uçlarına dokunduğumda bazen halen sızlıyor.evde test yaptım negatif çıktı.şuan adetime 5 gün var tabi geçikeni saymıyorum gecikirmi ne kadar gecikir bilemiyorum hiç olmasam istiyorum:KK43: bu yüzden hamile olan arkadaşlarıma sesleniyorum belirtilerinizi benimlede paylaşın rabbim hepimize tez zamanda hayırlı ve sağlıklı bebkler nasip etsin inş dua eder dua beklerim.hayırlı cumalar.

tatlım benım en buyk belırtım yumurtlama dönemınden sonra kasıktakı ve gögustekı sızlamamın hıc bıtmemesıydı test ıcın cok erken cnm en azından batını bekle

kısss gerçekten kazeni tanımıyormusun:KK9::KK9:
ben çok takip ederim kazen beyi :KK1::KK1::KK1:
birinis anlatırsa tanıcamm hem ben sana küsüm:KK19::KK19:
kız kazen editör ya buraları hep o kurmus hahahhah
hani yemek yarısmalarını düzenliyor
kazananlara hediyeler verior anam sen nerde yasıon:KK53::KK53::KK53::KK53:

evet canım sigortam 8martta doldu ama son adetide gecelim işimiz tam olsun dedik
ay gelsin adetler gelsin yumişler hahahha

ii geceler nartaneeeeee
yaa ben bilmiordumm gercenden mii ee baska daha anlatın merak ettimm benn

bide çok acımm benn yaaa
bol su içim zayıflamm gerekkk bebemm

erkegin burda ne işi var adı neden kazenn ben anlamadımm yaa
yatıom anlat bana merimm kuzummmm
benmde zayıflamm lazım tam senn kilona inmm lazım 60a ve 25 kilo fazlalım var..:KK70:Dbol b ol su iç..kilon fazla olsa yarışa girrdim senle ama yokk senn kion az 3 5 le işim omz benm
cnm artık sıgorta tamammı yanı ay gelsın adetler gelsın yumışler
ay bencede gesinnn meryemn veee bizdee yeni ay için hazırlık yapakk deme meryo
Nartanesi cnm evet guzel sohbet ortamı var bende zamanında sohbetin içindeydim birgun ceza aldım ben ve 2-3 gün kk'ya giremedim cok uğraştın şifrem değişmiş yeni şifre istiyorum gereksiz kutusuna gitmiş görmedim tabi benim o ara bulantilarim çoktu ve gün boyu yatıyordum e halı ile canim dikildikca buraya geliyordum muhabbet ediyorduk sonra benim msn bile yoktu esimin adresi ile üye olmuştum esime bı tane e posta açtırdım ve tekrar üye oldum merak eden arkadaslar var bende giremiyorum bu hesaptan bir iki gün onu kullandım ve meleğimiz olacak buraya yazıyoruz topigine yazdım ama adım Mesude burdaker ve o topiktekiler biliyor adımı Rana_ msd yaptım pedalı arkadaslar sen nadide degil misin dediler hatta biri mesaj attı sen misinmesude diye ben yeni açtığım icin mesaja cevap veremedim sonra bı arkadasın numarası vardı bende telime mesaj attı yeni kiz sen misin bende aradım evet benim dedim oda senin olduğunu belli etme yonetici görürse seni engeller bı daha giremezsin dedi bende korktum tabi özelden de mesaj atamıyorum dogrudan benimde diyemiyorum çaktırmadan evet fiyorum ama bazıları anladı zaten konuşmalarımdan sonra beni orda görenler hakkımda herseyi söylediler hamile olmadığımı dua istediğimi kisiliksiz oldugumu cevremin olmadıgını tutunamadigimi aklına ne gelirse olay bu iste yanlış anlaşılma olarak nitelendiriyorum birbirimizi cok iyi tanımıyoruz kimin dogru kimin yanlış olduğunu tabi bilemeyiz herkes kendince haklı neyse merak ettigin icin anlattım kaçırdığım eksik varsa da kusura bakmayın telden bu kadar yazabildim
kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrr

lütfen ama lüstfen şu konuyu kapatabilrmiyizzz....kim haklı kim ne etmş ne olmuş..bırakın..benden haz etmeyen kişi benle konuşmasınbaşkasıyla konuşsunn...beriinden haz etmeyen berirnden .meryemden haza etmeyen meryem den .songlden haz etmeyen songlden ve ranandan haz etemyen ranana dan muhattap olmasın..herkes istediyle konuşsunn..ok ?
uzatılcak bir mevzu yokk..boşun asayfa doluyor...
kimimiz anne,kimimiz anne adayı kimimizde aday adayıyız....o yüzden bizlere hiç yakışmıyor..herkesin vicdanı var..kimse kimsyee kendini ispat etmek zorunda değil..herkesi vicdıyla rahat bırkıyorumm

arkadaşlar tartışmann anlamı yokkkii..ve ben bu topikte tartışma olmasını asla istemiyorum kuzular..kimse kimseye gir girme demmeli..kk herkesin yeri...bu topi biz kuruk idye başkalrı nı sengit deme hakkımız yok...her koyun kendi bacandan asılcak..her kesin içi kendine..vicdanıyla duryo...bizbirbizimiz ne kdr tanısakta sanal ortam burası..gerek yokböle şeylere..
sen sakin ol beriinim ve diğerleri...
sende mesude tirp atcaksan hiç atma msj cnm...sen derdinii analttın biz dua ettk derdine derman alhım olsun biz sadece dinler okuruz...eskiler mazide kalır...sen buraya gel ya da gelme ama kimseyler dae taertışamay girme...kimseden uyarı almak istemyiz dimii.....

Vet haklisin seyda hatirliyorsan sen bana dedin bennkimseye gelme demem senin topiğin ben iyi niyetle sohbet icin geldim Alkah şahidim olsun tartışmak icin degil niye kendimi uzeyim ki durup dururken ben ortam duruldun diye gelmedim unutulmustur diye geldim ama yanilmisim istemmiyorsam söyleyin gelmem valla ağzınızdan duyarsam gelmem ni daha berrin buraya gelmemden neden rahatsız olsun sana birsey mı dedim sagolun siz benim herseyim icin yorum yaptınız kimin şahsi adına bı laf ettim nerden biliyorsun ne niyette oldugumu ki beni üzmek hosuna gidiyorsa bravo başardın cnm neyse tmm kapandın bu konu artık

Merhaba arkadaşlar sevgili dert ortaklarım bende sizler gibi bekleyiş içersindeyim her ay.3 yıllık evliyim yaklaşık bir buçuk yıldır bebek istiyoruz nasip olmuyor.ben sizden vücüdunuzdaki değişiklikler hakkında yardımcı olmanızı istiyorum lütfen.... Adetim hep düzensiz her ay bir 10 veya 18-20 gün atıyor.bunun için bir çok kez çeşitli dr gittim ama hiçbiri ilaç vermedi bir sorun yok deyip gönderdiler.en son 20 şubat 2013 tarihinde mens oldum ve bir hafta sonra sağ kasığımda sürekli bir sızı bir ağrı oldu 10 gün sürdü bu ağrı ve halen arada sızlıyor.bu süre içersinde 3 günde göğüslerim sızları uçlarına dokunduğumda bazen halen sızlıyor.evde test yaptım negatif çıktı.şuan adetime 5 gün var tabi geçikeni saymıyorum gecikirmi ne kadar gecikir bilemiyorum hiç olmasam istiyorum:KK43: bu yüzden hamile olan arkadaşlarıma sesleniyorum belirtilerinizi benimlede paylaşın rabbim hepimize tez zamanda hayırlı ve sağlıklı bebkler nasip etsin inş dua eder dua beklerim.hayırlı cumalar.

hoşgeldin canım bende adetim kendimi bildim bileli düzensizdir ama bunun icin doktorum bana duphaston verdi.
sende doktoruna sorarak belki kullanabilirsin.
bu ilaç hem adetimi düzenliyor hem de yumurtamın kaliteli olusmasına yardımcı oluyor.

belirtilerin içinse bişe diyemem ki bunlar kişiden kişiye degişiyor
bazısı hiçbir degişikilik anlamıyor.ama bazende tüm bunlar olup psikolojik olabiliyor.

güzel dileklerin için teşekkür ederim sonucu ögrendiginde bizede yazarsan sevinirim:KK16:

anlamadım bişiy desem yeriii heraldee aman dogru dio kim gelirse gelsinn
sanal otam kimseyii engelleyemeyizki gelme diiee bana ne oluorsa bende
anlamadımm zatenn ama dedikleriminde arkasındayım işdee
ben susutummm sekerimm

ayy cnaım ne demek snaa ne olouyosa..heks fikrini slemkte özgür kuzum öle deme gücenirimm inankiii....HADİ KAÇALIM KUZUM UYUYALUMM..ÖPTÜMM SNEİ KOCAMNNN
sen dediklernin arksında ol bişe demdim ama tartışmadyınnn

BEN KAÇTIMM HERKESE İİ GECELER...YARIN OKURUM SİZLERİİ:))
AKILLI OLUN..BAŞKASINDAN LAF GELEMSİN :KK70:DD
ANALDIN SEN SONGL MERYEM :KK70: ÇETE....

HERKESİ ÖPÜRMM

Vet haklisin seyda hatirliyorsan sen bana dedin bennkimseye gelme demem senin topiğin ben iyi niyetle sohbet icin geldim Alkah şahidim olsun tartışmak icin degil niye kendimi uzeyim ki durup dururken ben ortam duruldun diye gelmedim unutulmustur diye geldim ama yanilmisim istemmiyorsam söyleyin gelmem valla ağzınızdan duyarsam gelmem ni daha berrin buraya gelmemden neden rahatsız olsun sana birsey mı dedim sagolun siz benim herseyim icin yorum yaptınız kimin şahsi adına bı laf ettim nerden biliyorsun ne niyette oldugumu ki beni üzmek hosuna gidiyorsa bravo başardın cnm neyse tmm kapandın bu konu artık

ya sen hastamısın sorunlumusun ne duygu sömürüsü yapıon ya gece gecee
nedir derdin anlamadım benn gel taamm bişiy yok zaten sohbet edelim yeter kii kapat su konuyu
yaa kapatalım dıos susuoz uzatıosun ayıp ama yaa kapat artık neden üzelim senii biz
ne geccek elimizee ben anlamıorumm gercekden yaa

hoşgeldin canım bende adetim kendimi bildim bileli düzensizdir ama bunun icin doktorum bana duphaston verdi.
Sende doktoruna sorarak belki kullanabilirsin.
Bu ilaç hem adetimi düzenliyor hem de yumurtamın kaliteli olusmasına yardımcı oluyor.

Belirtilerin içinse bişe diyemem ki bunlar kişiden kişiye degişiyor
bazısı hiçbir degişikilik anlamıyor.ama bazende tüm bunlar olup psikolojik olabiliyor.

Güzel dileklerin için teşekkür ederim sonucu ögrendiginde bizede yazarsan sevinirim:KK16:

tşk edrim canım dr soracağım tekrar. Tabiki paylaşırım inş rabbim benden çok bekleyenlere sonrada bana nasip eder inş

ranana bunu herkes bılıyo aslında nartane sana bunu sormadı
dedınya burdan kopamama sebebım var ooda bende saklı onu sordu ınan bende merak ettım

Kötu birsey degildi inan ki songul ama berrin beni samimi bulmadığı icin açıklamadım iste Nuts'e songul boşver benim dediğimin hiçbir önemi ve degeri yoktur ben size samimi iyi niyetli ve sevdiğimden geldim ama gördüm ki olmuyor bir daha rahatsız etmem sizi söz Rabbime emanet olun e mı hersey GÖNLÜNÜZCE olsun hersey guzel olur hakkınızda Hayirli geceler

benmde zayıflamm lazım tam senn kilona inmm lazım 60a ve 25 kilo fazlalım var..:KK70:Dbol b ol su iç..kilon fazla olsa yarışa girrdim senle ama yokk senn kion az 3 5 le işim omz benm

ay bencede gesinnn meryemn veee bizdee yeni ay için hazırlık yapakk deme meryo

kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrr

lütfen ama lüstfen şu konuyu kapatabilrmiyizzz....kim haklı kim ne etmş ne olmuş..bırakın..benden haz etmeyen kişi benle konuşmasınbaşkasıyla konuşsunn...beriinden haz etmeyen berirnden .meryemden haza etmeyen meryem den .songlden haz etmeyen songlden ve ranandan haz etemyen ranana dan muhattap olmasın..herkes istediyle konuşsunn..ok ?
uzatılcak bir mevzu yokk..boşun asayfa doluyor...
kimimiz anne,kimimiz anne adayı kimimizde aday adayıyız....o yüzden bizlere hiç yakışmıyor..herkesin vicdanı var..kimse kimsyee kendini ispat etmek zorunda değil..herkesi vicdıyla rahat bırkıyorumm
ay yazı cok komık geldi bana...

burdaki aday adayı bizmiyiz kıs hahahahh
birinis anlatırsa tanıcamm hem ben sana küsüm:KK19::KK19:

yaa ben bilmiordumm gercenden mii ee baska daha anlatın merak ettimm benn
hımm daha da anlatıyorum...
1.85 boyunda yesil gözlü kumral bekar sanırım 34 35 yaslarında...

hahaha delü karı ne bilim daha:) arkadaslık teklif et özelliklerini gör:))
yada gecmiş yazılarından bak hahha
ya sen hastamısın sorunlumusun ne duygu sömürüsü yapıon ya gece gecee
nedir derdin anlamadım benn gel taamm bişiy yok zaten sohbet edelim yeter kii kapat su konuyu
yaa kapatalım dıos susuoz uzatıosun ayıp ama yaa kapat artık neden üzelim senii biz
ne geccek elimizee ben anlamıorumm gercekden yaa

berrin toy kuzum benim sabrına engel olmayı ögrenceksin burda
gülüp gecmeyi ögrenceksin aslında kk nın sizlerden baska da iyi yönleri varmıs
bende eskıden sen gibiydim heyecanlı bir yapım asabiyetim vardı
şimdi baktım degişen bişe yok saldım gitti :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ay yazı cok komık geldi bana...

burdaki aday adayı bizmiyiz kıs hahahahh

hımm daha da anlatıyorum...
1.85 boyunda yesil gözlü kumral bekar sanırım 34 35 yaslarında...

hahaha delü karı ne bilim daha:) arkadaslık teklif et özelliklerini gör:))
yada gecmiş yazılarından bak hahha

berrin toy kuzum benim sabrına engel olmayı ögrenceksin burda
gülüp gecmeyi ögrenceksin aslında kk nın sizlerden baska da iyi yönleri varmıs
bende eskıden sen gibiydim heyecanlı bir yapım asabiyetim vardı
şimdi baktım degişen bişe yok saldım gitti :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

gülüp gecmek diil tatlım beni bilirsin pek konusmam benn
nese ben bişiy dicem o dicek olmıcak ben sustum geneee
canım sıkılıldı zatenn ne anlamsızz
kazen ben bi ara bakım o zamann
bu kadar kadına katlanan bi erkek:KK1::KK1::KK1:

gülüp gecmek diil tatlım beni bilirsin pek konusmam benn
nese ben bişiy dicem o dicek olmıcak ben sustum geneee