Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

sen neden geç gelon bakim bu ara hemen söle yoksam başka eylere yorarrım :KK70:DD

ay hiç gidesim yok ya neden böl ebilmm kii

dua ettn kötü bişemi dedik..ben kimseye acımam rabbim acıısn derimm...ii gecelr sanna

Kötu birsey degil tabi yanlış anlasilmamak icin söyledim seydam hani biri sizi böyle üzmüş ya bı ara demiştiniz öyle anlaşılmak istemem sagolasin Rabbim razı olsun iyi dileğin icin

Meryem inan ben ne dokuyun nede eskilerdeyim konuyu sen actın ben birsey demedim eğer eskide olsaydım buraya gelmezdim tamamen iyi niyetli olarak halınızı sormak icin gelmiştim yeminle

senin derdin ne söle bi madde halinde yaz barii
merak ediosarsan girer gizlice okur gidersinn
ben ne oldu tam bilmesemde elbet hatanı kabul ettigine göre bişiy vardır
malum ki istenmiorsunn ne sen bizi gördün ne biz senii
kırk yıllık ahbah diilizkii kopamıorsunn
sen baska bi amacın var bence neden durdundurda geldin simdi yazıorsun
gercekden bunu acıklaa merak içindeyim
ben seni dogal ulmuorum yazdıkların öle hissediorum kusura bakmaa

hoş bulduk canım nasıslınn

ne gibi yere yoracan ben geliommm kimse yokduu songül var dı bi o da hiç konusmas saolsın:KK23::KK23::KK23:

Ya sorma benimdee sussamı konussam mı karar veremedimm
anlamadım daa zatenn ne ayakk kırk ayakmı nee
ne zaman bıraktım kime nerde bıraktım:KK1::KK1::KK1:

yavru kusum ben cıktım sen gelmıssın yoksa konusmammı cnm benım ısık sonradan sonuyoya sedef vardı ben baktıgımda

yani bu gece bizimlesiiiin:KK24::KK24::KK24:

yapmayin kizlar kirmayin birbirinizi. rana gebesin bebegini etkileme bu sekilde üzme kendini anlasilan gecmiste tatsizliklar olmus ama artik gelecege bakalim.
yazdiklarinizdan birseyler cikarmayin kendinizi üzmeyin

burasi bu sekil kalabalikken biraz zor cikarsin canim

Bencede cnm bukadar kalabalıga denk gelmiyorum hiç bulmuşken sizi gitmem

ay ne tribal hatunsun sen ya hahahah güldürüosun beni
bazen tutuor işdeee güldürebiliorsam ne mutluuu haahuuuhhaaahuuuu:KK14::KK14:

yavru kusum ben cıktım sen gelmıssın yoksa konusmammı cnm benım ısık sonradan sonuyoya sedef vardı ben baktıgımda
dogru diosun canım ısık sonradan sönüoo :KK34::KK34::KK34:
bende iyiyim cok sükür sende durumlar nASIL
ben yarin doktora gidiyorum yumurtlama günümde
ohh bende adet olıcamm sanırımm
sen calısmalarım başlıcann:KK8::KK8:
Bencede cnm bukadar kalabalıga denk gelmiyorum hiç bulmuşken sizi gitmem

zeynep sen napıon nasılsınn

yani bu gece bizimlesiiiin:KK24::KK24::KK24:

yapmayin kizlar kirmayin birbirinizi. rana gebesin bebegini etkileme bu sekilde üzme kendini anlasilan gecmiste tatsizliklar olmus ama artik gelecege bakalim.
yazdiklarinizdan birseyler cikarmayin kendinizi üzmeyin

burasi bu sekil kalabalikken biraz zor cikarsin canim

Evt haklisin cnm bu topige geldiğim zaman üzülüyorum ama buraya gelmemeye de engel olamıyorum ne yazık ki bunun sebebi de bende kalsın neyse kizlar özür dilerim eskileri acmak icin gelmedin tadınızı bozduğum icin cok özür diliyorum Tesekkur ederim nartanesi sohbetin ilgin icin

ayy hepinizde nerden bildiniz yaaa :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

canim sen idrar testine ne bakiyosun bende de cikmamisti beta hcgde cikti evet ben de gunde 3 defa vajinal koyuyodum progestan 200luk 8 ya 9. haftaya kadarda kullandim

bende prenses saniyodum ama prensmis :emir_bebek: hani deyim var ya ye eksiyi getir ayseyi ben hep eksi yiyorum meger yalanmis :KK25::nazar:

evet canim dr bu pipili dedi :KK9: arasa arkadas geliyor INSALLAH onun gibi akilli uslu ve ogle seker bi bebek olur AMIN:nazar::nazar::nazar:

ayy canim bana da hep kiz gibi geliyodu:26::emir_bebek::nazar:

ayy tatlim sende de basladi demekki yemek nerdeyse yemiyorum ama midem cok fenalasiyor hic yemiyim diyorum bu seferde acliktan midem agriyor limon yiyorum gunde 1-2 tane rennie falan biraz iyi geliyor

evet canim sen solemistin demek senin de 6. hissin baya kuvvetliymis:KK53: evet bitanem hayirli bi evlat olsun da fark etmez cinsiyyeti:KK54:

evet tatlim yavrum pipiliymis , bence de sedef gebe ama nuh diyor peygamber demiyor bi test yaptirsa ne olacak sanki:KK20:

ayy canim songule katiliyorum ayni sehirde olsak varyaaa seni kendim zorla gotururdum kan vermeye:KK20:

cnm arkadasım benım demekkı bı aslan parcası daha gelıyo artık oglum dıye sevebılırsın kız erkek faretmez ama adı bellı olsun dımı ay yerım onu ben usg koysana cnm bı ara ay ben ınanamamıstım aile faktorunden dolayı koca bı pıpı usg cekmıstı dr cugum

Yok cnm gidemedim sagol uykumda yok zaten biraz daha size takılayım
ii yaptın kal canm eglenirsin belki bizimle:)
ya sorma benimdee sussamı konussam mı karar veremedimm
anlamadım daa zatenn ne ayakk kırk ayakmı nee
ne zaman bıraktım kime nerde bıraktım:KK1::KK1::KK1:
hahahah kırk ayak mı ay cok komık:))
kız dün gece beni cagırmısın geldim
ben geldim dedim sen ii geceler dedin hahah
Bazen çok eğleniyorum bu topikte :KK9::KK9::KK9::KK9:
şimddiii sustun sustun dedigine bak
Meryemmmm kuzummm geldı mart be hep soruyorum bıktın nbenden bat ne zmandı adetlıykenmı gıtcen dra yoksam bıtıncemı
bıde sılkelencenmı

hahahah bat 15.i ama ne gelen var ne gidennnnnnnnnnnnn
adetliyken de gidicem adetsizken de her zaman gidicem hahahha

silkelenecem kus.hemde 1 gece durup 1 gece

senin derdin ne söle bi madde halinde yaz barii
merak ediosarsan girer gizlice okur gidersinn
ben ne oldu tam bilmesemde elbet hatanı kabul ettigine göre bişiy vardır
malum ki istenmiorsunn ne sen bizi gördün ne biz senii
kırk yıllık ahbah diilizkii kopamıorsunn
sen baska bi amacın var bence neden durdundurda geldin simdi yazıorsun
gercekden bunu acıklaa merak içindeyim
ben seni dogal ulmuorum yazdıkların öle hissediorum kusura bakmaa

ya canim sen mevzuyu biliyormusun
yapma neolur karismayalim eger bilmiyorsan araya girmeyelim. onlar iki medeni insanlar aralarinda olan birsey bide bu sekil konusupta ortami germeyelim
senin bat ne zaman sen onu söyle bakiiim

X