Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

ewt öle para tuzagı bi bakıma hep özele gel özele gel gittikte ne oldu zamn kaybı cnm bnm eşimde bi sorun cıkmadı bn pkoluymusum yenibasladgm doktor sayesinde öğrendm bu doktorumdan cok memnunum inş sonuç güzel olur

Son düzenleme:

benım adetım dun bıttı daha..bende ovulasyon tarıhıne baktım.ayın 18 ı cok verımlı dıyor hamıle kalmak ıcın..sımdı ben bu zamanda yumurtlasam erkek olma rıskımı yuksek oluyor.

anladıgım kadarıyla adet olmadan ıkı gun once olursa kız rıskımı yuksek dedın...bıraz karıısk yazmıssında..:)

Dilbercim nasılsın canim yoksa yine mı telden giriyorsun
yok canim bugun evimdeyim bilgisayardayim dun esim nobetci dr olarak kalmisti onun icin annemdeydim

evet canim ilk once doktordan memnun olmak onemli bende simdiki drtan cok memnunum gerci bizim sorun benim esimde ama bende kontrollere hep giderim

canim senin kacinci cocuk? RABBIM hayirli eli ayagi duz saglikli sihhatli bebek nasip etsin hepimize cinsiyyetin hiccccc onemi yokk

canim senin kacinci cocuk? RABBIM hayirli eli ayagi duz saglikli sihhatli bebek nasip etsin hepimize cinsiyyetin hiccccc onemi yokk

valla daha ılk olucak ınsallah.ıkı yıllık evlıyım.yenı yenı dusunuyoıruz ıste.Allah nasıp kısmet eder ınsalah..

Bu yöntem Y spermlerinin X spermlerine göre daha hızlı yüzdüğü ancak daha kısa ömürlü olduğu varsayımından hareket ederek çiftlere erkek bebek için yumurtlamadan bir gün önce, kız bebek için ise 2-4 gün önce beraber olmasını söyler. Dr. Shettles tarafından 35 yıl önce geliştirilmiş bu teoriden hareketle evde kullanıma yönelik çeşitli hazır test kitleri oluşturulmuştur. Test kutusunun içinde yumurtlamanın olacağı günü kadının idrarıyla belirleyebilen test çubuklarıyla birlikte istenen cinsiyete göre vajinanın içini yıkayarak vajina ortamının X veya Y spermini daha iyi barındıracak hale getiren yıkama sıvıları da bulunmaktadır. Bu yöntem için %75’lik bir başarı oranı bildirilmektedir.

Hosgeldin aramıza basın sagolsun Rabbim sabırlar versin Rabbim sana hayirli evlat versin cektigin sıkıntıları bı nebze olsun unuttursun insallah

anladm cnm git tabi allahm dermansız dert wermesin gerisinin bi çözümü oluyo zaten sadece zamaaan

yok hayır varikosel bebeğin gelişmemesini sağşlıyor yani yumurta döllenirken eğer kalitesiz yumurta döllerse bebek gelişmiyor....
aa öle seyi ilk defa ıduydum.
arkadasım varikosel erkegin sperm kanallarının darlıgından ve gelişmiş spermin az olmasından oluyor diye biliyorum
hiç arastırmasamda okuduklarım hep böleydi.
senin eşinde varmıs bir araştır derim.

varikoselle yumurtanın bi baglantısı direk yok..
kızlar çok özür dilerim ben anca bu saatlerde gelebiliyorum (
neden bu saatlerde gelebiliosunki?
canım hadi hayırlısı olsun.insallah gönlünden gecen olur.
dedigin dr. bana uzak izmitteyim ben ama dedigin yöntem sende de işe yararsa izmire gelip anneni ziyaret ederim
banada bir el atsın isterim ne yalan söyleyim

hoşgeldin arkadasım.bilgilerini topicimizin sahibi gelince alır senide listeye ekler...
bence önce tedavini bitir..
fitilini kullan..yaranı yaktır..allah korusun hamile kalırsan önüne engeller cıkmasın

sen elinden gelenleri yap öle bekleyelim bebişini..benim fikrim bu yönde

bndee geldiiiiiiiiiiim bnmde 2013 yılında bi bebişim olur inşşş
inşallah arkadaşım..güzelce çalısalım birbirimize tüyolarda verelim

bilinen bir sorununuz armı? nezamandır beklıyorsun?
INSALLAH o bulantilardan bana nasip olur
dilberimmmmmmmm böle deme..bende böle derdim hamile arkadaslarım şikayet edince.
ama herseyin hayırlısını dileyelim.

bende derdim o bulantılardan benimde olsun.

olduda..bulantısınıda çektim,hareketinide hissettim ama okadar işte
kucagımıza alalım hayırlısıyla die edelim dualarımızı..
kokusunu içimize çekelim diye...anlarsın beni sen
Merhaba kızlar, bizde 1 yıldır istiyoruz malesef olmadı. İnşallah bu sene olur

insallah olur arkadasım.1sene olmaması normal sayılıyor artık
bir sorununuz varmı muayene oldunmu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…