Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Evet canım özelde yaptırdık.muayene ücreti aylık 300 lira.aşılamayada 400lira verdim.350de iğnenin fiyatı tuttu.tutmazsa ben 1 ay ara verip tüp yaptırmak istiyorum canım.aşılamaya zaten masraf yapıyorum.hiç değilse tüpte şans daha yüksek

İnş kuzum ya yatıyorum şimdi ewde.2 gün kalkmıycam bu sefer.inş allahım yüzümüze baksın.kimseye ewlat hasreti yaşatmasın
AMIN canim
aminn canım saol iidileklerin için sen bol bol dua et bizlere meleginde etsinn
en ii sen anlarsın bizlerii naisp de varsa elbet birgün bizde tatdarız bu duyguyuu
evet canim cok iyi anliyorum hep dua ediyorum INSALLAH bir gun olacagina da cok inaniyorum ALLAHIM hepimizin yuzunu guldursun tum dileklerimizi dualarimizi kabul etsin INSALLAH AMIN...

350 ile ye ii almısın ilaçlarıı
muayene ücreti ne ya öle burda profösörler bile 250 muayene ücretii
bencede tüp yaptır imkann varsa özelde bosuna para harcamaa
inş bunlara gerek kalmass
AMIN canim

evet canim cok iyi anliyorum hep dua ediyorum INSALLAH bir gun olacagina da cok inaniyorum ALLAHIM hepimizin yuzunu guldursun tum dileklerimizi dualarimizi kabul etsin INSALLAH AMIN...
aminn canımm saollasınn
fıstıklarrrrrrrrrrrrrrrr nerelerdesinizzzz

selam canımm nasılsın

çok şükür canım inşallah herşey yoluna girer anladığım kadarıyla sende bi aşamadan geçiyosun,bu arada bu ay o ameliyatları olmaktan vazgeçtim :)) çok sevindim dr hatta 3.aşılamayı yapıcaktı yani tedaviye başlıcaktık biraz geç saatte gittiğimden,dr a ameliyattan çıkınca rapor zor çıkar dedi bende hiç acele etmeyelim dedim,bide kistim çok şükür doğum kontrol hapı kullanmadan geçti adette atmışım çok sevindim,sonuç olarak gelecek ay 3.aşılamamı olucam tutmazssa ameliyatları olucam sonrasındada tüp bebek......

inşallah seninde güzel haberlerini alırım canımm..

teşekkür ederim leylacım.
ben erken dogum yaptım 6aydır korunmadaydım
diger ay adetle bitiyor korunmam.şimdilik free takılıorum yani:)

aaa nasıl vazgectin..keşke tüm tedavilerini yapıp aşılamalarınıda öyle yaptırsaydın
insallah seni cok bekletmes melegin nediyeyim
Allah ım bizi kimselere imrendirmesin insallah
berrincim ne denir bilemedim.
vakti zamanı degilmiş demek.
olmuyacaksa olmuyor işte al bak ben en büyük örnek..

sen umudunu kaybetmeden yola devam... bizim de sınavımız bu kardeşim

herseyin hayırlısı sedefcim..umarım yüzün güler..
bize güzel haberler verirsin

ya kuzum 1 taneden de olur 1 milyondan da olur kaldı ki 7 milyon,canını sıktığın konuya bak :)) eşinin sonuçları gayet iyi,inşallah olur canım bende gelecek ay 3.aşılamamı olucam olmazsa tüp bebeğe geçicez.

şimdi yapman gereken aklından çıkarmak,başka şeylere yoğunlaşmak!!!!!!!!

benim kist erimiş canım daha doğrusu adette atmışım,çok şükür doğum kontrol hapını kullanmaya gerek kalmadı...

Doktorum prof zaten canım.ücret 250 liraydı bu ay zam geldi 300 oldu:)allaha şükür imkanımız var canım bende artık aşılamayla vakit kaybetmek istemiyorum hayırlısı baklım

Sevindim canım senin adına birde kist derdi yaşamayalım.benim bu ikinciydi aşılama inş tutar tutmaZsa 1 ay sona tüp bebek.ewlenmeden önce bunları yaşıycamı hiç tahmin etmezdim.2 sene çocuk yapmam diyodum.ewlendik hemen olsun istedik olmadı

bilemiyosun ki kuzum neyin ne zaman olucanı,bende evlendiğimden bu yana hiç korunmadım!!

yaa inşallah bu ay tutar kuzum tüp bebeğe gerek kalmaz,senin arkandan da ben gelirim,isteyn herkes gelsin inşallah.

ya vardır bundada bir hayır diyorum hem aşılama olmadı hemde kistim kendiliğinden eridi???????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…