Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

hmmm sonuç olarak şuan bebeğin var doğrumu anladım?

canım inanki kafam net değil o ameliyatları gerçekten olmam gerektiğine inanmıyorum,o yüzden 3.aşılama tutmazsa gelecek ay o zaman olucam,temiz çıkarsa da tüp bebek...

hakkımızda hayırlısı olsun,rabbim gönlündekileri yaşatmayı nasip etsin canım herkese nasip etsin....

birazda buralara gelsen de iki sohbet edebilsek:KK24::KK24:
canım kaç kere baktım yokdun bende çıktıgını düşündüm ısık sonradan sönüor ya kuzum
yaa ben seyda mıııı özledimm nerdee gelmior mu hiçç bırakdımı benii:2::2:
Doktorum prof zaten canım.ücret 250 liraydı bu ay zam geldi 300 oldu:)allaha şükür imkanımız var canım bende artık aşılamayla vakit kaybetmek istemiyorum hayırlısı baklım

hayırlısı olsun canım hakkındaa inşlahh tüpe gerek kalmadan hamiiş kalırsın

ziyaretciler nere gittii iiyidik bi sizlee

• :KK9:

cnmm ben geldım se gıtmışsın tuh annem bızd yattıı hemencık geldım
cnm gelmış kırmzılar gecmış olsun dıyım ne dıyım cnm bence 1 2 ay dınlen sonra yola devam sızınde varmı cnm tup bebek planı

Kizlar bi kac gündür lekelenmem oluyodu, bugün tam olarak kirmizilar geldi cok sükür!!
Artik calismalara tam gaz baslaya biliriz :KK16::KK16::KK16:

canım ben biliın ki üniversite hastan. gidiorum orda iki tane igne ile asılama olucam
bu ay ara verir belki yarın gidicem o zaman belli olacak bu iki asılama da tutmaassa öle
tüp bebege yönlendirecekler devlet iki tane yi karsılıor yaa gerci bi tanesi 2 bini felnamıs ama
özel den ii tabikidee özelde 6 bin cünküü böle devlet de sansımızı deneyelim bakalımm

canım ben biliın ki üniversite hastan. gidiorum orda iki tane igne ile asılama olucam
bu ay ara verir belki yarın gidicem o zaman belli olacak bu iki asılama da tutmaassa öle
tüp bebege yönlendirecekler devlet iki tane yi karsılıor yaa gerci bi tanesi 2 bini felnamıs ama
özel den ii tabikidee özelde 6 bin cünküü böle devlet de sansımızı deneyelim bakalımm

cnm benım ınşalla hayırlısı olur ama devlette özele göre baya uygunmuş en azından ısın hızlı yuruyo cnm boşuna oyalanmamış olursun
of maddı manevı cok zor be arkadaşım

cnm benım ınşalla hayırlısı olur ama devlette özele göre baya uygunmuş en azından ısın hızlı yuruyo cnm boşuna oyalanmamış olursun
of maddı manevı cok zor be arkadaşım

evet canım bizim bi akraba sayesinde allah razı olsun ondan ok yardımcı oldu
asılamalara devam anlıcagın tüp bebekden cok korkuyorum allahım utandırmasın artık

hmmm sonuç olarak şuan bebeğin var doğrumu anladım?

canım inanki kafam net değil o ameliyatları gerçekten olmam gerektiğine inanmıyorum,o yüzden 3.aşılama tutmazsa gelecek ay o zaman olucam,temiz çıkarsa da tüp bebek...

hakkımızda hayırlısı olsun,rabbim gönlündekileri yaşatmayı nasip etsin canım herkese nasip etsin....

yok canım bebegim yasamadı erken dogdugu için...

amin..Allah herkese nasip etsin

X