Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

sanırım yarenın ögretmenı degışıcekmış ay zıllı yatmadan dedı yoksa arar arkadası detayları ögrenırdım yarında toplantı var pufffffffffffff

sanırım yarenın ögretmenı degışıcekmış ay zıllı yatmadan dedı yoksa arar arkadası detayları ögrenırdım yarında toplantı var pufffffffffffff
ayyyyyy deme...
ama deişecekse simdiden degişsin
seneye degişirse daha kötü olur
ne demışler soyadını babasında adını anasından alırmış bebek
hahahhahahah sevdim bu fikri...
kocama da söledim

hoş bebek olsunda adı falan umrunda deil adamcagızımın
meryemcım sanırım yazmıcan bılıyosun uyku vaktım geldıııııı

yavrum kocişi yatırdım sefkat verdim simdide sana geldim ama sende mi yatcan

kuş yaren anaokulu zaten seneye degışcek çok kötu oldu bu ya

neyse cnm ben yatıyorum artık yarın akşam erken gelırız sabahta toplantıya gıdıcem öptum cok

kızlar nasılsınız bakalım size yazmaya fırsatım olmuyor ama takipteyım yazılarınız okuorum hep pampikten haberınız varmı nasıl hamişli nasıl gıdyor meri nil şeyda yaren nasılsınız

Yavş yavaş düzeliyo gibi canım:)çok korktum öle kalcam diye:)
benim pek düsel di diyemm ii senin cabuk gecmiş ben daha jel kullanıyorumm:26:
allah razı olsun canım unutmuorsun benii bekliorum canım benim
yarın yarından sonra adetimi nasip belkide gelmesss
inşşallah canımm düşüncelerin yanılmasın bizlerr
ben onun o baçaklarını ısırırım yerimmm
yaaa masallaaahhh çok tatlııı çokk
Kızlar gece catlatma iğnemi yaptık yarın saat 12de aşılamam olcak inş bu kez olur
inşş canımm allah yüzünü güldür sün inşallah bu sefer

jel kullanıyorum demişsin kuzum bi zararı yokmu onun spermlere?

Sevgili Peygamberimiz bir CUMA günü ashabìna sohbet ederlerken buyurdularki ''CUMA GÜNÜ EN AZ ON MÜMIN KARDESINE HAYIRLI CUMALAR DEMEK SIZE CENNET KAPISINI ARALAYACAKTIR'' cennetin kapìsìnì biraz daha aralamak ve EFENDIMIZ'in bir sünnetini daha ihya etmek dilegi ile. HAYIRLI CUMALAR..
Güzel ALLAH'ım hicbir anneye evlat acısı ve evlat hasreti cektırmesin... Hayırlı zamanda önce göbeğiniz sonra da kucağınız dolsun insALLAH Canlar... ♥ ♥

selam kıslar nasılsınızz ben hastalandımm
dua edeb arkadaslarım çok saolsun allah razı olsunn
gönlüllerindekii muradı nasip etsizlere nasip diilmiş demekden
baska birşey yokk tam günüde geldii adetim sabah 5.3 çok karnım agrıdı bidee
bakalım doktorum nedicem görüşmek üzere kıslarr

Canımın içi üzülsekte fayda yok..sen adet oldun ben şuan aşılamaya gidiyorum...allahım yüzümüze baksın ne deyim bugün cuma inş dualarımız kabul olur herkesin cuması mübarek olsun..üçüncü aşılamayı düşünüyomusun?

Kızlar aşılamam yapıldı ewe gidiyorum...yıkama sonrası sperm sonuçlarını yazıyorum bi bakın...sperm sayısı=7 milyon,motilite=%90,progresif motilite=%4=27,%3=58,%2=5,%1=10 sonuçlar böle kızlar.çok iyi değil galiba doktorum kötü değil dedi.benim iyice umudum gitti bu aydan

canim benim, tatlim ne diyecegimi bilmiyorum INSALLAH ALLAHIM hakkinda her seyin hayirlisini nasip etsin AMIN hayirlisiyla hamis kalmayi kucagina alip doya doya sevecegin guzel bebekler nasip etsin sana AMIN...
canim moralini bozma bizim degerler sizinkinden cok cok dusuktu ALLAHIM dualarimizi kabul etsin bu mubarek gunde INSALLAH AMIN...dualarimdasin

İnş kuzum ya yatıyorum şimdi ewde.2 gün kalkmıycam bu sefer.inş allahım yüzümüze baksın.kimseye ewlat hasreti yaşatmasın

canım benım meleğin senınle olsun inş. içini ferah tut kuzucuğun gelecek inş.

bende devlette oluorum asılamarı onun için iki tane daha igneli aşılamm olmak gerek yoksa tüp bebk için rapor veriolar
tüp bebgi devlet iki tena karsılıormus gerci 2 milyarı buluomus odaa ama özelde 6 milyar die duymustum böle işde
senin asılama özelde mi oldu ne kadar tuttuu acaba

aminn canım saol iidileklerin için sen bol bol dua et bizlere meleginde etsinn
en ii sen anlarsın bizlerii naisp de varsa elbet birgün bizde tatdarız bu duyguyuu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…