Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

napıyon bakalım kuzummmmmm
baıyonmu kenan abıye reklam gercı ama neyse ay yıne kımse yok yaaaa

ay cekıp gıdecegım artıkkk buralardannnnnnn

olleyysss kimseler gelmiş hg

zaten ne zamn bagırsam bbburda bi sen duyuyorsun beni:KK16::KK16::KK16:

haha ay kım var zaten bızım gıbı gece kuşları ay dun cd y aldın dımı cnm sımdı ne yapıcan cnm tum tahlılllerı falan
bıde ardaya gebe kalmadanmı kaldıktan sonramı gıdıceksın meraktayım

haha ay kım var zaten bızım gıbı gece kuşları ay dun cd y aldın dımı cnm sımdı ne yapıcan cnm tum tahlılllerı falan
bıde ardaya gebe kalmadanmı kaldıktan sonramı gıdıceksın meraktayım

simdi herseyimi topladım..cd mi de aldım üzerinde ismim yazıor yaaa:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
gebelikteki hormon tahlillerimi,kan idrar,şeker yüklme sonucumu dosyaladım
alcam onları mart adetinden sonra gidicem arda ya..hamilelikten önce de bir görsün muayene etsin beni:KK49:

hatta bu aralar ona bir mail atcam..basımdan gecenleri ve ona gelmek istedigimi anlatcam
adet öncesimi,adet zamanımı yoksa sonrası mı muayene daha basarılı olur ona göre randevu alayım dicem
çünkü rahimagzını ölcecek ya..normal de de kısa mı gebeliktemi kısalıor die

simdi herseyimi topladım..cd mi de aldım üzerinde ismim yazıor yaaa:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
gebelikteki hormon tahlillerimi,kan idrar,şeker yüklme sonucumu dosyaladım
alcam onları mart adetinden sonra gidicem arda ya..hamilelikten önce de bir görsün muayene etsin beni:KK49:

hatta bu aralar ona bir mail atcam..basımdan gecenleri ve ona gelmek istedigimi anlatcam
adet öncesimi,adet zamanımı yoksa sonrası mı muayene daha basarılı olur ona göre randevu alayım dicem
çünkü rahimagzını ölcecek ya..normal de de kısa mı gebeliktemi kısalıor die

he anladım cnm ay martada az kaldı pekala mail yoluyla ulaşabılcekmısın acaba ona
sımdı calışmalara mart ayı adetınden sonramı başlıcaksınız pekala bat ayın 15 ı mıydı cnm

he anladım cnm ay martada az kaldı pekala mail yoluyla ulaşabılcekmısın acaba ona
sımdı calışmalara mart ayı adetınden sonramı başlıcaksınız pekala bat ayın 15 ı mıydı cnm

ay kız mail yoluyla ulasırım tabiki..çok ilgili bir doktor..diger topic r.a.yetmesliginde kim yazsa kimin benim gibi kaybım oldu erken dogum yaptım dese arıyor ilgilenıyor..istanbuldalarsa davet edıyor..

baska sehirdeyse benm yaptırdıgım tüm bilgileri istiyor inceliyor tanıyı kesinleştiriyor falan..
hem bukadar ünlü,tvlerde falan..hem çok yogun calısıor ama yine de maillerin cıktısını alıp evine gidince okuyormus.
arayıp gecmiş olsun diyormus:KK16:

evet canım 15i..işte mart ta da 15 bilemedin 17 olur:KK16:

zeynep hg dün gece bana yazmıssın ama topice gelen gden yok die baska yerlerde geziniyordum:KK9::KK9:
az önce gördüm canm..nasılsın? YENİ HABERLER VAR MI?

zeynep hg dün gece bana yazmıssın ama topice gelen gden yok die baska yerlerde geziniyordum:KK9::KK9:
az önce gördüm canm..nasılsın? YENİ HABERLER VAR MI?

Hb cnm anladım görmediğini sen nasılsın cnm ben bugün çatlatma iğnesi oldum adet olmam inş.eğer olursam ümit hanıma gittim ben tedavimi hızlandıracağını söledi cnm seninde rahim filmim temiz çıkmış senin adına çok sevindim

neydı cnm rahatsızlıgın
ay catlatma ıgneneıde olmuşsun calışma olabılcekmı hastayken

Salgın varmış cnm soguk alğınlıgı ama ilk defa böle oldum bide ben son bir yıldır çok yorgunum kayınvalidem felç geçirdi bende kalıyo bir yıldır artık vucudum yorgun düştü galiba geçer iyice dinlenirsem Allah dermansız dert vermesin

Hb cnm anladım görmediğini sen nasılsın cnm ben bugün çatlatma iğnesi oldum adet olmam inş.eğer olursam ümit hanıma gittim ben tedavimi hızlandıracağını söledi cnm seninde rahim filmim temiz çıkmış senin adına çok sevindim

ohh hayırlı olsun...
ben iyiyim canım..teşekkür ederim bende sevindim:)

ümit hanım mı yaptı catlatma igneni?
ay tedavini de hızlandırcakmıs ne güzel..sevdinmi dr.u?ilgilendimi seninle?

ohh hayırlı olsun...
ben iyiyim canım..teşekkür ederim bende sevindim:)

ümit hanım mı yaptı catlatma igneni?
ay tedavini de hızlandırcakmıs ne güzel..sevdinmi dr.u?ilgilendimi seninle?

İğnemi kendimin yapabileceğimi söledi ümit hanım ben yaptım yani çok şeker bi doktor anlattım işte 11yıllık evli plduğumu yapılan tedavileri oda bu ay olmazsa hızlandıracağını söledi hayırlısı olsun inş.

X