Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

senelerim geçiyo çok dua ediyorummm benimde bebeğim olsun istiyorummmmm :'( ama olmuyo bu ayda olmadııı :'(

Cokkk ozledimmm seniiii sukur kqvusturana kuzum..qnqm sen bize kqvustun qmq qnnecin bqbcindan kardesinden uza geldin ne kdrda benciliz deme....qma cok ozledim nqpimmm:KK5:
ayyy bende özledim canm:KK16:
benmde kaderim böleymiş..orda burayı burda orayı özlüyorum

hayatımda hep bir özlem bir istek var:KK14::KK14:
Anaaaaaaaaaaaaaa.. Kız bu aras mavişmiiiişşş..
Ayy yerim onu ben yaa.. Büyümüş adam olmuş.. Kız ne çabuk büyüdü bunlar.. Benimki hala bebek..

Ay evet benimki hala aynı.. Bırakın nete girmeyi, namaz ve abdestten başka lüksüm yok..
Akşam eşim bakıyor, evi topluyorum, süpürüyorum, bulaşıkları yerleşti faaln filan..
Adam zaten bakıyor yani, hergün hemde.. Ama birgün 1 saat buyada buluşabiliriz evet..
Anlaşalım birgün inşaAllah..

Bende özledim valla.. Kafayı yemek üzereyim zaten, dışarı çıkmak yok, gezmek yok,
insan yüzüne hasret kaldık.. Yinede hamdolsun ama, zorlanıyorum velhasıl..

Neyse görüşmek üzere, herkesi öptüüüm.. Hiii Arası özellikle öptüm, hemde vakumlu vakumlu....
nil seni görmek ne güzel:KK16:
yigenimiz yaramaz bir bebekmiş duydum Allah yardımcın olsun

arada sırada akıllı bir bebiş olsun da bizi annesine kavustursun.
özledim seni:KK17:
senelerim geçiyo çok dua ediyorummm benimde bebeğim olsun istiyorummmmm :'( ama olmuyo bu ayda olmadııı :'(

canım Allah dualarını kabul etsin...her anne olmak isteyen kadına nasip etsin
ne zamandır beklıyorsun ki

buaksamda gezmelerdeydim kızlar
tüm günde temizlik yaptım ev 10gün acılmayınca kirlenmiş:KK50:

sizlerden de kimsecikler yok ama ben hala uyumamak için direnıyorum:KK9::KK9::KK9:

pampikten haber yok dimi merak ettim..nerelerdesin hayırsız kadın:KK9::KK9::KK9:

elifim senide göremedim gecmişte..umarım iisindir biraz daha:KK16::KK16::KK16:

sevilmicek gibi değil ki,çok özledim adanayı baran türkü evinde eğlenmeyi,baraj yolunda yürümeyi:)))

benim yerime şırdan yermisniz???????bide salep içmeye bi yere gidiyoduk adnan menderes miydi orası?

hoşgeldinnn kuşşşş..bizim içimzdeki aşk tüm bebk istyenlerde var kuzum..allh hepicimize sabır versin kuzumm...
gel sıkış aramızıa kuzucummm
ayyy bende özledim canm:KK16:
benmde kaderim böleymiş..orda burayı burda orayı özlüyorum

hayatımda hep bir özlem bir istek var:KK14::KK14:

nil seni görmek ne güzel:KK16:
yigenimiz yaramaz bir bebekmiş duydum Allah yardımcın olsun

arada sırada akıllı bir bebiş olsun da bizi annesine kavustursun.
özledim seni:KK17:

canım Allah dualarını kabul etsin...her anne olmak isteyen kadına nasip etsin
ne zamandır beklıyorsun ki
kader utanasın kuzumm napalaımmm..
hep bir şeyleri hep birilerini özlicez...
off meryem offf..
işnnsnn annecinden babsından uzak olması ne kötü bennmde babşim kardeşim yok burda...kardeşim ocakta gtti taaa ahziranda gelcek babm allh kerim..çok sıkıcı bi durum
buaksamda gezmelerdeydim kızlar
tüm günde temizlik yaptım ev 10gün acılmayınca kirlenmiş:KK50:

sizlerden de kimsecikler yok ama ben hala uyumamak için direnıyorum:KK9::KK9::KK9:
oyy kuzum sen burdayklende kimseler gelemmş heee...
banada olo aynısınıı..
bakk berinnde yokmuş :))))))))))))
hemn berrine dokunayımm :))
ay kız hem temzilik yaptın hem gezdin maşşlhh heee.bana bak haftaya bi yerde kalim fln deme heee..ona göreee
pampikten haber yok dimi merak ettim..nerelerdesin hayırsız kadın:KK9::KK9::KK9:

elifim senide göremedim gecmişte..umarım iisindir biraz daha:KK16::KK16::KK16:
bende çok merak ediyorum yaaa fatoşuu nerde ne yaptı acaaba bi haber vereydi iidi yaa

serrandan haber varmı kaç kez facden yazıdm görüldü diyo ama cvp yazmıyo sanırım sorulurmdan sıkıldı bende sormm dedm...

sevilmicek gibi değil ki,çok özledim adanayı baran türkü evinde eğlenmeyi,baraj yolunda yürümeyi:)))

benim yerime şırdan yermisniz???????bide salep içmeye bi yere gidiyoduk adnan menderes miydi orası?
ahhhhhhhhh ben sırdan yemem miii..gittigimde bile yedim.
annem yapar bayılırım 2 poşette getirdim buzluga attım..

canım isteyince atıyorum düdüklüye oh misssssss:KK56::KK56::KK56:

oyy kuzum sen burdayklende kimseler gelemmş heee...
banada olo aynısınıı..
bakk berinnde yokmuş :))))))))))))
hemn berrine dokunayımm :))
ay kız hem temzilik yaptın hem gezdin maşşlhh heee.bana bak haftaya bi yerde kalim fln deme heee..ona göreee
yok kus daha da bi yere gitmek yok:KK50:evdeyim haftaya

ay evet berrinde yoktu..hep ekıo bizi bu kız:KK9::KK9::KK9::KK9:
hey mucıze nbrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

hey yaren naberrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Anaaaaaaaaaaaaaa.. Kız bu aras mavişmiiiişşş..
Ayy yerim onu ben yaa.. Büyümüş adam olmuş.. Kız ne çabuk büyüdü bunlar.. Benimki hala bebek..

Ay evet benimki hala aynı.. Bırakın nete girmeyi, namaz ve abdestten başka lüksüm yok..
Akşam eşim bakıyor, evi topluyorum, süpürüyorum, bulaşıkları yerleşti faaln filan..
Adam zaten bakıyor yani, hergün hemde.. Ama birgün 1 saat buyada buluşabiliriz evet..
Anlaşalım birgün inşaAllah..

Bende özledim valla.. Kafayı yemek üzereyim zaten, dışarı çıkmak yok, gezmek yok,
insan yüzüne hasret kaldık.. Yinede hamdolsun ama, zorlanıyorum velhasıl..

Neyse görüşmek üzere, herkesi öptüüüm.. Hiii Arası özellikle öptüm, hemde vakumlu vakumlu....

ay cnm sımdılık mavı ama degışmezse herkes boncuk dıye sevıyo ama yarenınde öle degıştı
dedgın gıbı aras bebelıkten cabuk cıktı kucuk adammmm
ay uykusuz olunca o ış guc nasıl yapılır bılemedım arkadaşım sukurkı bak esın ne guzel yardımcı
bı gun ayarla haber ver kusum ben kızları toplayım hemencık yazılarını özledım ınankı
bu arada oğluşunu yenı resım ıstıyorum haberın ola

ahhhhhhhhh ben sırdan yemem miii..gittigimde bile yedim.
annem yapar bayılırım 2 poşette getirdim buzluga attım..

canım isteyince atıyorum düdüklüye oh misssssss:KK56::KK56::KK56:

yok kus daha da bi yere gitmek yok:KK50:evdeyim haftaya

ay evet berrinde yoktu..hep ekıo bizi bu kız:KK9::KK9::KK9::KK9:

hey yaren naberrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
ayy kız şimdi gelse derki hep bana diyonuzz..kız kesin girodur kimse yokr çıkodurr..
heyy beriin her geldindebişe yaz sen :)))
arkadaslar selam nasilsiniz :KK3::KK3::KK3:
iiidr senden nbr taze gbeee..
daha doktra gtmednmi bkam sen

ay cnm sımdılık mavı ama degışmezse herkes boncuk dıye sevıyo ama yarenınde öle degıştı
dedgın gıbı aras bebelıkten cabuk cıktı kucuk adammmm
ay uykusuz olunca o ış guc nasıl yapılır bılemedım arkadaşım sukurkı bak esın ne guzel yardımcı
bı gun ayarla haber ver kusum ben kızları toplayım hemencık yazılarını özledım ınankı
bu arada oğluşunu yenı resım ıstıyorum haberın ola

yaaa songul gercekten oglusun cok tatli MASALLAH MASALLAH resmine dakikalarca baktim ama doymadim:nazar::nazar::nazar::nazar: :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar:
yeni dra goturdun mu?

ayy kız şimdi gelse derki hep bana diyonuzz..kız kesin girodur kimse yokr çıkodurr..

hahahahhah berrinnn nerelerdesin kız
ay simdi gelir küser bize he alıngan ciciş o:KK9::KK9::KK9:

berr,n ben bişe deöiyom bak hep bu mucize:KK9::KK9::KK9:

iiidr senden nbr taze gbeee..
daha doktra gtmednmi bkam sen
canim yarin gidicez cok heyecanliyim INSALLAH pit pitlari duyariz :18:
slm canım ben iyiyim dilberim.
sen nasılsın?hayat nasıl gidiyor?
sen ve eşin ne mutlu umutlusunuzdur şimdi dimi?

iyiyim canim sag olasin canim esim bu konuda konusmayi sevmiyor daha erken konusmayalim diyor sanirim korkuyor biraz, bende heyecanla yarini bekliyorum bir ayagim gitmek istiyor digeri biraz daha bekle diyor :18:

bu arada serran kim topikten arkadas mi? niki ne ki?

X