Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

canım büyük bi ihtimalle cuma yada c.tesi olur aşılaman,ayyyy keşke bende şimdi aşılama yaptırabilsem de şuanki rahatlığım,inancım daha rahat olsa:KK43:(

buzincim aşılamadan sonra hep olumlu düşün tamamı,olucakmı acaba deme,olucak bu sefer de...

canımm hoş geldinn bendee pek ümit yokk olumlu düşünemiyorum dogrusunu sölemek gerekirsee
ama elimden geleni yapıcamm bendeee busefer evde yatıp gün beklemicemm hatta
sen amaliatını ol hayırlısıyla ondan sonraa denersin asılamayıı

canım büyük bi ihtimalle cuma yada c.tesi olur aşılaman,ayyyy keşke bende şimdi aşılama yaptırabilsem de şuanki rahatlığım,inancım daha rahat olsa:KK43:(

buzincim aşılamadan sonra hep olumlu düşün tamamı,olucakmı acaba deme,olucak bu sefer de...

pisttt leyla senın avatarıda görunce ıcım oynuyo heeeee

yok canım yazılarınzı sürekli okuyorum dualarınıza ortak oluyorum ama tanışmadık,sedef ve buzinle yazışıyorum sürekli hiç nasip olmadı sizlerle muhabbet,

bende malum bebiş isteyenlerdeniz,2yıllık evliyim,27 yaşındayım, hiç korunmadım 2 defa aşılama oldum malesef tutmadı,benim hikayemde kısaca böyle

avatarım sizi görünce yerinde duramıyo:)) ablası benim avatar biraz sapık:))) hemşirede dul :)) o yüzden kusurlarına bakmayın:)))

ah cnm rabbm ol desın yeterkı bak delyama ne umutsuzdu
cok duşunmemeye bak cnm nasıl olcaksa tabı ayyyyyyy bana heyecan bastı cnm ya

elimden geleni yapıcam canımm düşünmücemm inşşş
evet yaa dilbercim ilk asılamaa ile yüzü güldüü ama bende sankii
ignelerden olacak asılamalara ümitle bakıodum aslındaa ama doktor bi daha hap verdii
oyyyyy bendee yok heyecann sali gelsede doktor civanımı arasammm:KK31::KK31:

cektir tatlım inş bişiy cıkmas ben bi sene boyunca izmirdeki bütün özel doktorları gezdimm
allah seni inandırsın her tahlil yapıldıı testler bişiy çıkmadı die hep bekle dedile sonra kanal filminde
iki kanlaımda tıkalı cıktııı belkide zaman kaybı oldu bilemiorum ama
sen yine cektir canım inşş sonucunda güsel cıkarr bazen yapısıklık oluyormus kanal filmi ile
açılıpp hamiş kalanlarda oluyormus o ay bence bi dene derim tüp bebekk den
evet canım az kaldı ama heyecanlı olan kısmı asılama oldukdan sonra sonucu beklerken oluyor heyecan:KK52::KK52::KK52::KK52:
burda olan bitenleri yaz tamammi bak merak ederiz seni
beklemeyide beraber yapacaz sonucuda beraber ögrenecez sözmü
bana 2doktroda tikaniklik yoktur cektirmemize gerek yok sen hamile kaldin kendiliginden dedi ama insan yinede yaptirtmadan rahat edemiyor
acaba kürtajdan sonra tikaniklik olma ihtimali varmidir yada nebileyim bi zaman sonra tikanamazmi?
sen hamile kalmismiydin hic? bu soruyu sordum sanki sana ama cevabini hatirlamiyorum:KK53:
oh ne guzel cnm bu hafta hepımız sevdıklerımızleydık bende ablam yagenlerım vardı meryem adanaydı sımdı yolda sen desen o şekılde
ne bıleyım ev bomboş alışmısım sankı

oh Masaallah ne güzel olmsu senin icinde

oooo sen şimdiden karamsarsın ama olmaz ki!!!! sen böyle yaparsan psikolojik olarak kendini motive edemezssin biz sana saatlerce dil dökelim nafile,inan bana yapabilirsin,biz kadınlar herşeyin üstesinden gelebiliriz.

ben sana güveniyorum canım,yaparsın,inancını yitirme ve olumlu düşün,

tutucak,tutucakkkkkkkkkkkkkkk,tutmasada birgün inşallah hamiş kalıcaz canım!!!!!!!

niye kız benim avatarım çok mu oynak? :)) birinin totoşu,birininde göğüsleri :))) normal yerler yani :)))

bakarım başka hafif oynak avatar görürsem linki yollarım sana

burda olan bitenleri yaz tamammi bak merak ederiz seni
beklemeyide beraber yapacaz sonucuda beraber ögrenecez sözmü
bana 2doktroda tikaniklik yoktur cektirmemize gerek yok sen hamile kaldin kendiliginden dedi ama insan yinede yaptirtmadan rahat edemiyor
acaba kürtajdan sonra tikaniklik olma ihtimali varmidir yada nebileyim bi zaman sonra tikanamazmi?
sen hamile kalmismiydin hic? bu soruyu sordum sanki sana ama cevabini hatirlamiyorum:KK53:

ben hiç hamiş kalmadımm canımm ben doktoruma dedim asılamdan önce kanal filmi cektirmek istiorum dedimm
bana böle seyler için sıkıntıya girmeye gerek yok dedi doktorum ben seni amaliat ettim kanal biri açık dedii
ama benim aklım hep orda 500 özelde çekiolar burda param olsa cekilecem ama su ara yokk
imkanın varsa cekil bi kere bence aklın rahat olsunn sonuc da
hım ben burdayım canım genelde ALLAHIM izin verirse yazarım tabiii

açılsın canım ne güzel işte küçücük şeylerden bile mutlu olabiliyoruz,Allah böyle de bi irade vermiş bize,bu arada yukarıdaki yazıda adana felan yazıyodu,adanalımısın?

elimden geleni yapıcam canımm düşünmücemm inşşş
evet yaa dilbercim ilk asılamaa ile yüzü güldüü ama bende sankii
ignelerden olacak asılamalara ümitle bakıodum aslındaa ama doktor bi daha hap verdii
oyyyyy bendee yok heyecann sali gelsede doktor civanımı arasammm:KK31::KK31:

cnm ıgne ve hap arasında fark ne oluyo

ben hiç hamiş kalmadımm canımm ben doktoruma dedim asılamdan önce kanal filmi cektirmek istiorum dedimm
bana böle seyler için sıkıntıya girmeye gerek yok dedi doktorum ben seni amaliat ettim kanal biri açık dedii
ama benim aklım hep orda 500 özelde çekiolar burda param olsa cekilecem ama su ara yokk
imkanın varsa cekil bi kere bence aklın rahat olsunn sonuc da
hım ben burdayım canım genelde ALLAHIM izin verirse yazarım tabiii

hadi Insaallah güzel haberlerini aliriz

kizlar ben cikiyorum birazda esimle ilgileneyim
Allaha emanet olun

Leyla memnun oldum tekrar görüsmek ümidiyle
iyi sohbetler

oooo sen şimdiden karamsarsın ama olmaz ki!!!! sen böyle yaparsan psikolojik olarak kendini motive edemezssin biz sana saatlerce dil dökelim nafile,inan bana yapabilirsin,biz kadınlar herşeyin üstesinden gelebiliriz.

ben sana güveniyorum canım,yaparsın,inancını yitirme ve olumlu düşün,

tutucak,tutucakkkkkkkkkkkkkkk,tutmasada birgün inşallah hamiş kalıcaz canım!!!!!!!
olacakk die umut ediyorum bende karamsar diilim aslınaa sadece kendimi kaptırmak istemiorum çok fazla
ilk asılamm da adet olmıcagıma o kadar inanmıstım kii test yapınca negatif sonuc alınca çok
üzülmüştüm nasıl davranmm gerek aslında bilemiyorum

cnm ıgne ve hap arasında fark ne oluyo
yumişleri hapla büyütüolar ya benim şimdii
dilberle lamişin yumişleri igne ile büyümüştüü bende ondanmıdır
bilmm ignenin etkisi belkide daha çokdur die düşünüyorumm

doktor civanım doktor doktor civanım,bul bize bir çare,yoksa kafayı yemek üzereyiz,sırayla 1.buzin 2.yaren 3.nartanesi 4.5.6. diğer bebiş isteyenler. bakın ben kendimi yazmıyorum neden?takmıyorum kafaya,takmıyorum kafaya derken bile düşünüyorum acaba bu ay hamiş kalırmıyım diye:)))))

doktor civanım doktor doktor civanım,bul bize bir çare,yoksa kafayı yemek üzereyiz,sırayla 1.buzin 2.yaren 3.nartanesi 4.5.6. diğer bebiş isteyenler. bakın ben kendimi yazmıyorum neden?takmıyorum kafaya,takmıyorum kafaya derken bile düşünüyorum acaba bu ay hamiş kalırmıyım diye:)))))

o zaman en basa kendini koymalısınn ne kadar takmıorus desek de en cok düşündügümüz sey aslında tatlımm
yarenin iki tane evladı var 3.yü istermi bilmiorum artıkkk sen senii bilgilendirimm

açılsın canım ne güzel işte küçücük şeylerden bile mutlu olabiliyoruz,Allah böyle de bi irade vermiş bize,bu arada yukarıdaki yazıda adana felan yazıyodu,adanalımısın?

ay öle cnm ruh halımız bellı olmuyo
ben sakaryalıyım cnm oldum olası doğdum dogası
merı adanalı su an yollarda ızmıte dönuyo ailesının yanındaydı

X