Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

olacakk die umut ediyorum bende karamsar diilim aslınaa sadece kendimi kaptırmak istemiorum çok fazla
ilk asılamm da adet olmıcagıma o kadar inanmıstım kii test yapınca negatif sonuc alınca çok
üzülmüştüm nasıl davranmm gerek aslında bilemiyorum

yumişleri hapla büyütüolar ya benim şimdii
dilberle lamişin yumişleri igne ile büyümüştüü bende ondanmıdır
bilmm ignenin etkisi belkide daha çokdur die düşünüyorumm

he aslında mantıklı ıkısınınde ılkte tuttu
baj hıc böyle duşunmemıştım

doktor civanım doktor doktor civanım,bul bize bir çare,yoksa kafayı yemek üzereyiz,sırayla 1.buzin 2.yaren 3.nartanesi 4.5.6. diğer bebiş isteyenler. bakın ben kendimi yazmıyorum neden?takmıyorum kafaya,takmıyorum kafaya derken bile düşünüyorum acaba bu ay hamiş kalırmıyım diye:)))))

haha cıkar kuşum benı lısteden ele hatta
sukru rabbım ıkıncıye tattırdı bu duyguyu gecen sene bu zamanlar son adetıı gördum dualarım kaabul oldu darısı başınıza

ahanda çıkardım listeden:))) senin adına çok sevindim canım,Allah bizlerede 2.yi 3.yü nasip etsin.

ben ünv.yi adanada okudum nerde adana yazısı görsem heyecanla bakıyorum benim için yeri çok ayrı,çok sevdiğim için sordum.

görümcemin ilk görev yeri adapazarı,hatta kaynarca ilçesinde görev yapmış 5 sene,hep bahsederler şöyle güzel,böyle rahat diye..

canım bu senin 2.aşılaman dimi? emin ol 2.aşılamada daha rahat oluyosun,benim 2.aşılamamın sonucunu öğrenince ilki kadar üzülmedim,inşallah senin 2.aşılaman tutar canım,dularımdasın...

ahanda çıkardım listeden:))) senin adına çok sevindim canım,Allah bizlerede 2.yi 3.yü nasip etsin.

ben ünv.yi adanada okudum nerde adana yazısı görsem heyecanla bakıyorum benim için yeri çok ayrı,çok sevdiğim için sordum.

görümcemin ilk görev yeri adapazarı,hatta kaynarca ilçesinde görev yapmış 5 sene,hep bahsederler şöyle güzel,böyle rahat diye..

aa cıddımısın sakarya guzeldır cnm kaynarcada kucuk bı yer bızım yazıga gıderken ordan gecrerız
ay adananın adana kebapı nasıl cnm ben cok severım ama ordakı farklıymış
sımdı nerde oturuyosun cnm

evet diyorum ya hep bahsederler küçük ama güzel olduğunu,şimdi antepte oturuyorum canım,aslen maraşlıyım,eşim antepli o yüzden burda oturuyorum.adananın kebabı gerçekten süper oluyo hasan usta diye bi yer orda yiceksin bide ciğerci 84 diye bi yer var ordada ciğer yiceksin mükemmel yapıyolar bide şırdanları meşhurdur adanada ilk önce sevmezdim ama şimdi seviyorum,koskoca 5 yılım geçti canım,o yüzden adananın yeri başka bende..

çalışıyomusun?

canım bu senin 2.aşılaman dimi? emin ol 2.aşılamada daha rahat oluyosun,benim 2.aşılamamın sonucunu öğrenince ilki kadar üzülmedim,inşallah senin 2.aşılaman tutar canım,dularımdasın...

amin canımm allah razı olsunn bakalım kısmett nasip olur inşş
allahımm nasip etmeyecegi seyi hayal ettirmesmişş

burda olan bitenleri yaz tamammi bak merak ederiz seni
beklemeyide beraber yapacaz sonucuda beraber ögrenecez sözmü
bana 2doktroda tikaniklik yoktur cektirmemize gerek yok sen hamile kaldin kendiliginden dedi ama insan yinede yaptirtmadan rahat edemiyor
acaba kürtajdan sonra tikaniklik olma ihtimali varmidir yada nebileyim bi zaman sonra tikanamazmi?
sen hamile kalmismiydin hic? bu soruyu sordum sanki sana ama cevabini hatirlamiyorum:KK53:
nartanem hamile olana cekilmez diye birsey olurmu.
bak ben dogum yaptım yine cekti ünv hastanesi.

belki kürtajda tıkandı.belki rahim yapısında sorun var hamile kalmanı engellıyor.
özelde doktorlara cektir bence..
konusmanızı okudum yazamadan edemedim:KK54:

evet diyorum ya hep bahsederler küçük ama güzel olduğunu,şimdi antepte oturuyorum canım,aslen maraşlıyım,eşim antepli o yüzden burda oturuyorum.adananın kebabı gerçekten süper oluyo hasan usta diye bi yer orda yiceksin bide ciğerci 84 diye bi yer var ordada ciğer yiceksin mükemmel yapıyolar bide şırdanları meşhurdur adanada ilk önce sevmezdim ama şimdi seviyorum,koskoca 5 yılım geçti canım,o yüzden adananın yeri başka bende..

çalışıyomusun?
ay ben adanalıyımmmmm
bu saydıklarının hepsini cok severimmmm
nerdesinizz kıslarr pofffffffff iyicene bosladınız topinkimizi

geldim kuzum geldim adanalardan geldim:KK52::KK52::KK52:

çalışıyomusun?

yok tatlım calışmıyorum
eve ancak denk gelıyorum bıtmıyor ış guc koşturmaca bıde calışsammm ayvah dıyorum

zaman aşımı çok kısa bir süre ya,düşünüyosun ben ne yazıcaktım diye cevabını yazıyosun gönder diyosun zaman aşımı bidaha giriş yap o yazdıklarında boşa gidiyo :)) sinir oluyorum

annenler yakınmı sana,ne güzel,benim annemde bir saat uzaklıkta ama ayda bir ancak görüyorum:KK43:( canım ev hanımımısın?
Otobusle giitim zmn 45dakka merkezde ordan ya taksiye ya da yurume gitmm lazim taksiyle gidersem 10daakayurume gittmide yarimsaat ole ama aabaylq gittimde 35dkkaya annmde olom..bende her gun gitmm ama iste haftafa 1ya da 2hafatda 1 gidom gitnskebde kalom..ole cnm.yok bm calismiyom cok ustedim ama benimki istemedi bende evde clisiyon camasir bulasik vs:KK66:)
ah yavrucum kıyamam sana ben demek arkadaşım yanlız kalmış buralarda
nasıp olursa haftaya beraber oluruz meryemde 1 saat sonra bınıyomuş otobuse ancak yarın akşam yazar
ee sen bu akşam evıne heeee pufffffffffffffffff
Evet kuzum evdeyim.ay annme gidince koca bile aramiyom...hic gelesim gelmo yaaa.. Beni beklyin hafya bol bol dedikodu yapcezzz:)))))))
tatlım gecmiş olsun oglusunaa kıyamm benn ona yaa

laaaaa bennn ne zaman satış ettim sana çok ayıpsınn yaa dün kaç kere girdimm sen gelmedin bi keremmm
saat 12 bile geçirdim ben seninleeee uykucuyumm benn napakk bundan sonra aksam nescafe içiçemm ben
gecelicem burda sabahlar olmasınnn hohooovvvv:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK62::KK62::KK62:
Evet hep uyudunn bananeee..olsun ben eldim kimse yok viktim o ara karsilsmadik demekkk...abnemde seker kiz candy izlim dedim ancak 92 ye geldim puffff 115ee daha cok var hwr bolum 20daakka
bacım nerelerdesin yokluğun belli ha,haberin olsun.........
Anam pazar gunu gelom azda beklin beni hahahah
hb sekerimmmmm nasılsın bebegim
özledim kıs..:KK54:

Cokkk ozledimmm seniiii sukur kqvusturana kuzum..qnqm sen bize kqvustun qmq qnnecin bqbcindan kardesinden uza geldin ne kdrda benciliz deme....qma cok ozledim nqpimmm:KK5:

nılllll cnm arkdaşım benım ya öle özledımkı eskı sohpetlerımızı senın uzun uzun yazmalarını
ah nerede o gunler topik senı özledı be cnm
bı gece anlaşalım sende eşinle anlaş 1 saatcık ayır bıze
anlaşılan bızım pasa huysuzluga devm ah gecsın gunler annesı gırsın duzene ınşall
bak bu arasın 15 gun öncekı resımı

Anaaaaaaaaaaaaaa.. Kız bu aras mavişmiiiişşş..
Ayy yerim onu ben yaa.. Büyümüş adam olmuş.. Kız ne çabuk büyüdü bunlar.. Benimki hala bebek..

Ay evet benimki hala aynı.. Bırakın nete girmeyi, namaz ve abdestten başka lüksüm yok..
Akşam eşim bakıyor, evi topluyorum, süpürüyorum, bulaşıkları yerleşti faaln filan..
Adam zaten bakıyor yani, hergün hemde.. Ama birgün 1 saat buyada buluşabiliriz evet..
Anlaşalım birgün inşaAllah..

Bende özledim valla.. Kafayı yemek üzereyim zaten, dışarı çıkmak yok, gezmek yok,
insan yüzüne hasret kaldık.. Yinede hamdolsun ama, zorlanıyorum velhasıl..

Neyse görüşmek üzere, herkesi öptüüüm.. Hiii Arası özellikle öptüm, hemde vakumlu vakumlu....

X