Doğuma Hazırlık Bebeğinizin Cinsiyetini Erkenden Söyleyeyim - Cinsiyet Tahmini

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ablam hastaneye gittiğinde o kadar di şimdi haftaya göre 10 haftalık falan .ama ablam bebeği eğer küçük diyorsan bir tane oğlu var haftasına göre geriden geliyordu
vajinadan bakıldığında 8+5 görüntü çok daha büyük çıkmalı bu görüntü 6+5 gibi. evet bebeği 10 küsür gün küçük gibi geldi. Bence prenses 😇

bir paşa geliyor gibi ☺️☺️ siz ne hissediyorsunuz
Ben hiç bir şey hissetmiyorum açıkcası ilk gebelik olduğundan mı bilemedim😂 iki üç gün sonra tekrar randevum var bu görüntü ilk ultrason görüntüsüydü başka da gitmemiştim. Doktor tahminde bulunursa buraya yazarm tekrardan veya yeni çekilecek ultrason görüntüsünü de atabilirm. Çook teşekkür ederim 🌸❣️

8+2 hamilelik tahmininiz nedir

Eklentiler

• 5C584AE7-1DDF-4CBD-ADC5-4DFB1F7D15B6.jpeg
    5C584AE7-1DDF-4CBD-ADC5-4DFB1F7D15B6.jpeg
    82,2 KB · Görüntüleme: 31
Bu 4cu gebeligim daha onceki 3 cu tahmin etmistim 💯 de 💯 tutmustu simdiki belirtilerimde kiz yonunde ama nedense bir surpriz olacakta erkek olacak gibi geliyor bana bayramda orenicez artik sonucu yazarim canim benim ama insallah kizdir 🧿🙏🤭
diğerlerinin cinsiyeti neydi canım 😊 Allah gönlünden geçeni nasip etsin

mide bulantıların nasıl? erkeklerde çok tatlı yedin mi?
Erkeklerde tuzlu ve deisik salatalar yedim kizda tatli yemek istiyordum surekli ve sivilcelerim cikmisti bu gebeligimde ayni tatli yiyorum ve sivilce cikiyor yuzumde (tatlici biri hic deilim ve ergenlikte dahil hic sivilcem cikmaz) hic bir gebeligimde kusma ve mide bulantisi yasamadim su anda yok 🧿🙏 cok sukur

Erkeklerde tuzlu ve deisik salatalar yedim kizda tatli yemek istiyordum surekli ve sivilcelerim cikmisti bu gebeligimde ayni tatli yiyorum ve sivilce cikiyor yuzumde (tatlici biri hic deilim ve ergenlikte dahil hic sivilcem cikmaz) hic bir gebeligimde kusma ve mide bulantisi yasamadim su anda yok 🧿🙏 cok sukur
Bu benim hamileligime cok benziyor ama eksi kız değil miydi ya 😁

şanslı annelerimizdensin ne güzel 😊 bulantı hamileliğini ennnn zor yönlerinden biri bence diğeri de koku hassasiyeti olabilir.

X