Doğuma Hazırlık Bebeğinizin Cinsiyetini Erkenden Söyleyeyim - Cinsiyet Tahmini

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Oyyyysssss kuzum benim yirim seniiiiii

Vallaha datlum kusura bakma üzülemicem durumuna sebebi gebelik olduğu için yeterki bebiş ve sen iyi ol bundan ileriye gitmez İnshaAllah hep kolay geçer iyyyy Rabbim kucağına almayı nasib etsin canım benim

İyim canım çok şükür kendi topiğim var onunla ilgileniyorum bende şuan klomene benzer bir ilaç tedavisi kullandım bu ay yarın kontrolüm var doktor yumurtalara bakicak hayırlısı İnshaAllah

hamile hamile bugün de tüm dualarım sana gelsin. Tez zamanda sağlıcakla bebek haberini alırsın ve birlikte sevinçten ağlarız Topik açan kazanır biliyorsun. Güzel haberlerini dört gözle bekliyorum

hamile hamile bugün de tüm dualarım sana gelsin. Tez zamanda sağlıcakla bebek haberini alırsın ve birlikte sevinçten ağlarız Topik açan kazanır biliyorsun. Güzel haberlerini dört gözle bekliyorum
Canım benim Allah razı Olsun... Benim için çok değerli kuzum sağol İnshaAllah bakalım nasib

kızlar 7+5 karın ultrasonu tahmin alabilir miyim

Eklentiler

• Screenshot_20220419_010155_com.huawei.himovie.overseas.jpg
    41,5 KB · Görüntüleme: 34
Merhaba iyi günler bana da yorum yaparmısiniz acaba sizi gördükm sırf sizin için hesap açtım kayıt oldum ikinci gebeliğim bu cinsiyeti çok merak ediyorum 11 haftalık görüntüsü bu

Eklentiler

• IMG_20220307_141715.jpg
    49,8 KB · Görüntüleme: 35
Merhaba iyi günler bana da yorum yaparmısiniz acaba sizi gördükm sırf sizin için hesap açtım kayıt oldum ikinci gebeliğim bu cinsiyeti çok merak ediyorum 11 haftalık görüntüsü bu
Tam tosun paşa maşallah sen ne hissediyorsun canım

Tam tosun paşa maşallah sen ne hissediyorsun canım
İlk bebeğim kız bunun da erkek olmasını çok istiyorum gönlüm erkekten yana ama ben Instagramda cinsiyet tahmini yapan iki sayfaya tahmin yaptırmıştım onlar %70 kız dediler o günden beri bişey hissetmiyorum ama ilk hamileliğimden çok farklı geçiyor

hamilelikteki sürecini anlatsana neler yaşıyorsun

hamilelikteki sürecini anlatsana neler yaşıyorsun
Şuan 16. Haftamdayim hastaneye gitsem belli olur ama 6 aylık kızım var bırakacak kimsem yok eşim de çalışıyor havalar da düzelmedi gidemiyorum o yüzden şimdiye kadar hiç mide bulantım kusmam olmadi sadece dişim ağırdı bı ara oda geçti canım hep tavuk dürüm istiyor ekşi istiyor tatlı da istiyor bazen ama ilk eksiye aserdim kızımda çok kusuyordum hep ağrılarım vardi hep tatlı yiyordum

komşun falan gelse seninle iki dakika gidip öğreniversen

komşun falan gelse seninle iki dakika gidip öğreniversen
Yeni taşındım pek kimseyi tanımıyorum bu hafta içinde akşam acile gidip öğrenecez eşimle ama merak işte bı merak saldı içimi özele gidiyorum en son 12 haftalıkken gittim doktor belli değil dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…