Doğuma Hazırlık Bebeğinizin Cinsiyetini Erkenden Söyleyeyim - Cinsiyet Tahmini

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kasım anneleri grubuna atmıştım ama buraya da atayım :) senin yorumunu merak ettim Pasha22

Eklentiler

• IMG_20220419_123301.jpg
    84,5 KB · Görüntüleme: 54
Nur ablacım doktor net söylemek için biraz daha beklemeyi tercih etti bende ısrar etmedim 1 ay sonraya kaldı, bu da 13+6 karından. Hala tahminin aynı mı sence merak ettim?

Eklentiler

• 76BD835A-4A5F-4083-BE3E-27C3A26BBC89.png
    534,8 KB · Görüntüleme: 57
Seninki çok net kuzu oh oh tahminimiz yine tutan bir anne kesinleşince sen yine de haber ver olur mu

kız maşallah bu nasıl 8 haftalık etli butlu maşallah bir prenses gibi duruyor Kuzum karından görünebilirdi neden vajinal tercih ettin
Ayy çok mutlu oldum ben ilk hamileliğimi öğrendiğimden beri kız hissediyordum zaten ama sağolsun eşimin akrabaları hep erkek olucak ben hissederim erkek diye tutturdular hevesimi kaçırdılar. Hayırlısı olsun tabi sağlıklı olduktan sonra hepsi evlat sonuçta. Doktor bu seferde vajinadan bakalım 2 hafta sonra karından bakarız bir akslilik olmasın herşeyi tam görelim dedi. Bende tamam dedim bu hafta karından bakıcak, inşallah o da kız der sizin gibi.

inşallah canım ama öğrenince mutlaka yaz, şuan hangi belirtilerin var neler yaşıyorsun

benim çevremdede herkes aynıydı erkek kesin erkek ben çyle hissediyorum hatta doktor kız deyince halama dedim halam hala bence erkek ben öyle hissediyorum yinede diyo tövbe estağfurullah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…