bebeginiz kac gunde bi kaka yapiyo

Arkadaşım benim kızım da 7 haftalık ve uzun zamandır 3 günde bir yapıyor kakasını.Bize de çok sıkıntı veriyor ama doktorlar normal diyor.Ayrıca az kaka yapması doymadığı anlamına gelmezmiş doktor öyle söyledi.Çişini çok yapıyo zaten önemli olan çişi ama benim derdim sürekli ıkınması.Çocuğumun o halini görünce çok üzülüyorum.Doktor her gün fitil ver dedi ama ben üç gün yapmazsa veriyorum çünkü başka bir doktor da fitil verme kulak çubuğunu zeytinyağına batırıp poposunu uyar dedi.Bu doktorların da hepsi değişik konuşuyo

cnm benim, bebeğim 2 aylık...senin bebeğinde olanların aynısı benim bebeğimde de vardı. sürekli ıkınıyordu kıpkırmızı oluyordu.istemeyerek fitil vermek zorunda kalıyordum.( ilaç verme taraftarı değilim) acısına dayanamıyordum çünkü. ve sürekli kulak çubuğunu zeytinyağına batırıyodum. öyle kakasını yapıyordu. sonra alıştı. uyarmadan yapmıyordu....

veeeeeeeee sonunda mucize dediğim rezene çayı geldi aklıma... humana'nın çayını aldım. ondan sonra bebeğim kendine geldi. kakasını yapmaya başladı. ıkınmasıda doğal olarak geçti. hatta sancısı oluyordu onuda kesti. düşün yani gaz ilacınıda kullanmıyorum artık. ve rahat uyumasınıda sağladı. ISRARLA DENE DERİM... ALLAH ÇIKARANDAN RAZI OLSUN.

X