Gebeliğe Hazırlık Bebeğini kaybeden annelerin umut topiği ❤️👼

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
13 ekimde ben de aynen sizinle aynı şeyleri yaşadım. Bebeğim sadece 1 saat yaşadı. Yaklaşık bir metre uzağımdaydı ve oksijen veriyorlardı ona. Gördüm onu. Tüm detaylarına baktım. İçin alev alev. Düşündükçe kahroluyorum. Kulakları parmakları saçları burnu gözümün önğnden gitmiyor. 13 gün oldu. Her akşam başımı yastığa koyduğum zaman detaylı vücudunu düşünüyorum unutmak istemiyorum o görüntüsünü.

Allah bize ve bizim gibi olanlara sabır versin çok zor benimde gözümün önünden gitmiyor 40 gün oldu dogali ama bebegim yok allah sağlıkla inşallah tekrar nasip etsin acımız hafiflesin

Sağolun. Fiziken erken toparlandım. Ruh halim idare eder. Benim çarşamba tam bir ay olacak. Zaten çarşamba günü ameliyat oldum ve bebeğimi kaybettim. Artık çarşambalardan da nefret eder oldum. Keşke bir fotoğrafı olsaydı da özlemimi öyle geçirseydim. Eşim ve kayınvalidem yıkayıp gömmüşlerdi oğlumu. Her detayını eşimden soruyorum şurası nasıldı burası nasıldı diye. Bazen gülüyorum ay ne güzel kurban olurum ona diyorum bazen de ağlıyorum. Ben annemlerdeyim şimdilik merkezde. Eşimle ilçede oturuyoruz biz. Eve gidince kayınvalidem bize gelince ondan da soracam bebeğimi. Bazen bebeğimin konusu açıldığında konuyu kapatın vs demiyorum aksine hep ondan bahsetmek istiyorum. Her gece uyumadan önce yatağımda bebeğimi öpüp düşünüp ara ara ağlayıp uyuyorum. Size de sabırlar diliyorum. Allah sabrı ve gücü veriyor iyi ki. Beni meşgul edecek şeylerle uğraşmasaydım ve annemlerde kalmasaydım daha da kötü olurdum.

Eminim ki öyle olacaktı iyiki annenizin yanindasiniz iyiki bizleri çok iyi anlayabilecek birileri var resim dediniz ya belki böylesi daha hayırlıdır yani olmaması çok zor imtihan allahim sabrımızı bol versin yavrularımızı cennete aldı yanimizdakilerin canı sağ olsun rabbim tekrar onların acısını unutturacak melekler versin ne diyeyim

Bende çarşamba gününden nefret ediyorum

Eşimin dediğine göre biraz bana benziyormuş bebeğim. Onun siluetini unutmamak için ben de kendi bebeklik fotoğrafımı telefon ekranı yaptım. Aslında başka bi bebeğim olsa da onun yerini almasını istemem. Ancak dediğiniz gibi vefat eden bebeğinizin bi nebze de olsa bizdeki acısı diner. Canlarım benim çoğumuzun kaderi bir hemen hemen. Allah hepimize sabırlar versin. Düşmanımın başına vermesin böyle bir kayıp.

Asla kaybettiğimiz bebegin yerini almıyor alamaz da zaten, ben tekrar hamile kaldım cok şükür ama kızım benim için hala kalbimin en güzel yerinde, asla unutmuyorum, oğluma anlatıyorum bile ablasını..

Tabiki olmaz olmayacak ama ne bileyim zamanla da hafifleyecek ilk günkü sıcaklığında kalsa yaşayabilirmiyiz benim ikinciydi abiyle arasında 7 yil vardı ama aynı abisiydi bende diyorum keşke yaşasaydı koklasydim ama olmadı nasip değilmiş ne denir bilemiyorum acı aynı ama tarifi farklı meleklerimizi cennette bulusucaz

Asla kaybettiğimiz bebegin yerini almıyor alamaz da zaten, ben tekrar hamile kaldım cok şükür ama kızım benim için hala kalbimin en güzel yerinde, asla unutmuyorum, oğluma anlatıyorum bile ablasını..
Kesinlikle öyle. Her birinin yeri ayrı ayrı. Yeri başka bi bebeğimizle dolamaz ki

Amin canım. Güçlüyüz. Sabrediyoruz

Allah sabırlar versin hepinize benimki 12 haftalıktı size göre minik ama çok üzdü bir buçuk yıldırda tekrar hamile kalamadım. Allah tez zamanda kucaklarımızı sağlıklı evlatlar ile doldursun

Allah sabırlar versin hepinize benimki 12 haftalıktı size göre minik ama çok üzdü bir buçuk yıldırda tekrar hamile kalamadım. Allah tez zamanda kucaklarımızı sağlıklı evlatlar ile doldursun
Amin sana da Allah sabır versin.. Hepimiz için en hayırlısı neyse o olsun.

Merhaba bende kuzumu kaybettim 2.buçuk aylıktı 1 hafta oldu içim yanıyor tarifi olmayan bi acı allhim kimseyi evladı ile sınamasın kendimi suçluyorum şuan atamıyorum bi anne emzirmek için gece kalkmazmi diyorum ben nasıl anneyim nasil duymadim kızım gece sütüyle boğulup ölmüş sabaha karşı cansız bedeni ile karsilasiyosun nasil gecicek bu bilmiyorum allh herkeze dayanma gücü versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…