Gebeliğe Hazırlık Bebeğini kaybeden annelerin umut topiği ❤️👼

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
hepimiz için çok zor. sayfalarca okudum ama kanaatim şu ki hiç birinizin sucu yok, ben dısında.. ve bu vicdan azabıyla yaşayamıyorum…
sen eminim cok iyi bir anneydin, gece kalkmayan binlerce insan var, anlık bir olay olmuş, nerden bilebilirdin.. olacakları önceden öngörebilsek zaten hersey farklı olurdu ama goremeyız, gücümüz o kadarına yetmıyor. dayanması zor, ancak yaşayanlar bilir. ancak yaşayanlar anlar.

Ayyy tüylerim diken diken oldu.Allah yardımcın olsun Çok ağır bir sınav

Rabbim size sabırlar versin kolay değil zor evlat ne denir ki kendinizi suçlamayın hangi anne bebeğini kaybetmek ister ki Allah yardımcınız olsun hepimizin yardımcısı olsun

Bende geçen sene 24 haftalikken bebegimi dandy walker yüzünden normal dogumla aldırdım simdi tekrar hamileyim 2 aylik.kadar ayni seyler olur mu diye siz kac haftalik oldunuz genetik test yaptirdiniz mi

Cok üzüldüm Allah sizi cennetinizde kavuşturcak inan bana insallah sagsalim meleklerimize kavusuruz bende bir kayıp verdim ve simdi hamileyim umarim ayni seyleri görmeyiz sagliklı bir sekilde bebeklerimize kavusuruz canım

Allah sabır versin insallah sag salim yavrularimiza kavusuruz abla bende ilk gebeligimde 24 haftalikken sendrom yuzünden kaybettim simdi tekrar hamileyim ama insanin akli hep onda acaba tekrar olur mu diye insallah rabbim evlatlarimiza sag salim kavusturur

Allah sabır versin ablacım simdi nasılsın tekrar bir gebelik düsünuyor musun

Umudunu hic kaybetme canim gecen sene bende 24 haftalik bebegimi kaybettim Rabbim simdi bir melek daha verdi 2 aylık hamileyim ama insan korkuyor acikcasi

evet canim suan hamileyim 30+2 insallah sag salim kavusuruz tek dileyim o suan
Insallah sag salim bebegıne kavusursan ablacım banada dua eder misin bende 2 aylık hamileyim ilk bebegimi kaybettim simdi 9 ay nasil gecer bilmiyorum meleklerimize rabbim kavustursun saglicakla

Insallah sag salim bebegıne kavusursan ablacım banada dua eder misin bende 2 aylık hamileyim ilk bebegimi kaybettim simdi 9 ay nasil gecer bilmiyorum meleklerimize rabbim kavustursun saglicakla
Rabbım sağlıkla kavuşmayı nasip etsin inşallah, bende 18 haftalık kızımı kaybettim, şubatta sağlıkla oğluma kavuştum çok şükür

Rabbım sağlıkla kavuşmayı nasip etsin inşallah, bende 18 haftalık kızımı kaybettim, şubatta sağlıkla oğluma kavuştum çok şükür
Allah analı büyütsün ablacım ben ilk bebegimi dandy walker sendromu nedeniyle kaybettim 24 haftalıkken aradan 8 ay gecti rabbim yine bir melek verdi simdi sabirsizlikla bekliyorum

Allah analı büyütsün ablacım ben ilk bebegimi dandy walker sendromu nedeniyle kaybettim 24 haftalıkken aradan 8 ay gecti rabbim yine bir melek verdi simdi sabirsizlikla bekliyorum
Amin inşallah, benim melek kızım da kromozom bozukluğu vardı ultrason bulgularından dedi doktorum, inşallah sende sağlıkla kavuşursun

tabiki ederim ilk baslarda bana da gecmeyecek gibi geldi ama su gibi akiyor zaman 30 haftayi gectik bile bir gun gibi geliyor rabbimin izniyle yeterki saglikla gelsinler

tabiki ederim ilk baslarda bana da gecmeyecek gibi geldi ama su gibi akiyor zaman 30 haftayi gectik bile bir gun gibi geliyor rabbimin izniyle yeterki saglikla gelsinler
Yaa evet insallah yaaa sende bir avazda kurtulursun insallah ablacım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…