bebeğimize salıncak

Ben kızıma sleeper almıstım kumandalı .450 de para vermistim hanfendi sadece keyifli oldugunda yarım saat sallanıyor sonra yine kucak istiyor.salıncak daha mı iyi acaba

Ben kızıma sleeper almıstım kumandalı .450 de para vermistim hanfendi sadece keyifli oldugunda yarım saat sallanıyor sonra yine kucak istiyor.salıncak daha mı iyi acaba

canım eger o an keyfı ıyıyse salıncakta uyutabılıyorum. ama keyfı ıyıyse delikafadulden:nazar:

canım eger o an keyfı ıyıyse salıncakta uyutabılıyorum. ama keyfı ıyıyse delikafadulden:nazar:

Ne yapsak bos en iyi salıncak annelerinin kucagı yani :a015:
Yalnız kucakda dolastırmakdan kollarım kas yaptı ,kocamdan daha kaslıyım vallahi :nazar:

ibolaya bizde de sizdeki salıncak gibi var.gayet de iyi iş görüyor yani.

ibolya canım nerden aldın salıncağı bende bu tip düşünüyorum

canım burda bi bebe mağaazasından aldım, aslında emzik ucu vs gibi şeyler almak için girmiştim ama eşim birden salıncakla ilgilenmeye başladı, bende görünce aa çok güzel hadi alalım dedim aldık gitti hihoyyyt
Ne yapsak bos en iyi salıncak annelerinin kucagı yani :a015:
Yalnız kucakda dolastırmakdan kollarım kas yaptı ,kocamdan daha kaslıyım vallahi :nazar:

:roflol::roflol: aynen vallaa
ibolaya bizde de sizdeki salıncak gibi var.gayet de iyi iş görüyor yani.

evet bencede iş görüo, aldığıma pişman diilim, sabahları keyfi yerindeyken salıncamızı yatak haline getirip orda sallayarak uyutuyorum hem zevk alıyo hem ağlamadan uyuyo

X