bebeğimize salıncak

muslukum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2008
308
0
arkadaşlar bebeğine salıncak alan var mı? ben elektrikli değilde, elle sallanan salıncak almayı düşünüyorum, alan var mı? hezün bebeğim oturmuyor, ama oturmaya başayınca eminim salıncağa bayılacak .

ben aldım canım elle sallanan salıncaktan,memnunum.oğlum 4 ay 9 günlük.2 aydır kullanıyoruz.oyuncaklar da astım, seviyor.bazen uyuyor bazen uyumuyor.elektrikli alma bence.fazla elektronik kullanmayın diyorlar ama sen bilirsin.

benimde var canım çok rahat oluyor bayılıyo bebekler benim ilk oğlumda annemler aldı ikinci oğlum 3 yaşına girecekk hala biniyor 7 senedir kullanıyoruz yani...

benimde var canım çok rahat oluyor bayılıyo bebekler benim ilk oğlumda annemler aldı ikinci oğlum 3 yaşına girecekk hala biniyor 7 senedir kullanıyoruz yani...

nasıl bırsey resmnı ekleyebılır mısın??

kızlar ben kullanıyorum FISHER PRICE AKVARYUM SALINCAK pahalı ama bir dönem çok rahat ettirdi ancak 9 kilo olana kadar kullanılıyormuş pilli daha önce bahsetmiştim bi yerlerde

kızlar ben kullanıyorum FISHER PRICE AKVARYUM SALINCAK pahalı ama bir dönem çok rahat ettirdi ancak 9 kilo olana kadar kullanılıyormuş pilli daha önce bahsetmiştim bi yerlerde

ya 9 kiloya kadar kullaniliyorsa,simdi alsak 4 bilemedin 5 ay kullanilir en iyi ihtimalle,o kadar parada cok gercekten.eee bu kadar kısa sure kullaniliyorsa 2.elini bulabilir miyiz acep.

9 kiloya kadarsa ben hiç bakmıyım o zaman benimkisi 8 kiloyu geçti zaten 9 kiloya çeyrek kaldı:))

ya eskiden yani bizim bebekliğimizde cocukluğumuzda vardı ya demir salıncaklar bööle tepesi güneşlikli en güzeli onlar.hem daha hesaplı
yazın balkona cıkart yellensin muhahahaa

ya eskiden yani bizim bebekliğimizde cocukluğumuzda vardı ya demir salıncaklar bööle tepesi güneşlikli en güzeli onlar.hem daha hesaplı
yazın balkona cıkart yellensin muhahahaa

bide ip bagla,oturdugun yerden salla,kahveni yudumlarkene... :)

arkadaşlar bebeğine salıncak alan var mı? ben elektrikli değilde, elle sallanan salıncak almayı düşünüyorum, alan var mı? hezün bebeğim oturmuyor, ama oturmaya başayınca eminim salıncağa bayılacak .

bu pilli elektrikli salincaklarda oturmasina gerek yok zaten.onlar yatar pozisyonada geliyor.ama bildigimiz bu parklardaki salincaklarin ev tipleri için oturması gerek tabii.

bende bu park tipi olanlardan istiyorum zaten kızlar, hakikaten kahvemizi de yudumlarız :)

biz de birkaç gün önce aldık salıncak, hem yatar he m oturur pozisyon oluyo, elle sallaycan tabi, yazg elsin balkona atıcim gayfemi yudumlarkene sıpayı sallıcim :roflol:

resmini buraya koy işte.tam konusu.bende baktım senin aldığından.70 ytl ye vardı bide 90 ytl ye.ama renk yoktu.turuncu ve bebe mavisi vardı.sanırım ondan ucuzdu.yusufun içinde olduu bi resim koy ama.

yafrim sıpa sabahtan beri eziyet ettiği içün öyle bi resim çekme şansım olmadı, yarın koyiim o zaman

he olur ozaman.belki iki sallasaydın susardı.denemedin mi hiç?

X