Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kuzu biz 5 buçuk aylıkken enfeksiyondan ateslenip hastanede yattık.Hastanenin ateş olceriyle bizimkinin verdiği sonuçların alakası yoktu.Ben hastanede deliriodum artık.Doktorumuz geldi beni sakinleştirmek için.Uzun uzun anlattı kalibrasyon problemi olduğunu bizdeki cihazda.Onlarinkinin resmini çekip adını aldım.Turkiyede yok onlardaki cihaz.Esimi Almanya'ya yollicam aldırmak için.Ama o gidene kadar beni idare edicek bı cihaz da bulunsun evde dedim.
Omron a bak canım
Çok geçmiş olsun hiç söylemedinde

Benim aldığım plastik şişe. Bu doktorun dediği şaşal da plastik demek değil mi? Valla bilemiyorum herkes farklı bir şey söylüyor. Bizim topikte birine damacana hazır su verme arıtmadan ver demiş doktoru
Bana da hazır su olsun dedi kaynatma ph düşüyor arıtma ver demedi

merhaba deneyimli anneelerr
şu kesin olmalı dediğiniz ürünleri yazabilir misiniz :)
son çıkışa doğru yaklaşıyoruz eksikleri bulup alalım bizde :KK68:

merhaba deneyimli anneelerr
şu kesin olmalı dediğiniz ürünleri yazabilir misiniz :)
son çıkışa doğru yaklaşıyoruz eksikleri bulup alalım bizde :KK68:
Çok şampuan krem doldurma evi bi tane al eğer bi tepkime göstermezse al devamını 😬 reflü yatağı muhakkak

Çok şampuan krem doldurma evi bi tane al eğer bi tepkime göstermezse al devamını 😬 reflü yatağı muhakkak
bübchen aldım inşallah pişman olmam :KK70: reflü yatağını da çok kullanmayacağı için ikinci el temiz aldım kılıfını yatağı falan güzelce yıkamayı düşünüyorum :KK64:

bübchen aldım inşallah pişman olmam :KK70: reflü yatağını da çok kullanmayacağı için ikinci el temiz aldım kılıfını yatağı falan güzelce yıkamayı düşünüyorum :KK64:
4 ay olana kadar zar zor sığsakta en büyük kurtarıcımızdı bide reflümüz olunca
Güle güle kullansın

• Muhteşem
Reactions: 11K
Benimki kış bebesi olacak ama yinede 5 adet var fazla almam gerekir mi
Bizde kış bebesiydik 5 yeter 8 tane almıştım şimdi kullanıyoruz
İhtiyaç olursa alırsın
Zıbın büyük bedenler tercih et bol bol kullanılıyor
İlk zamanlar 5 aya kadar biz ayaklı pijama +çorap şeklinde gittik daha sonra ayaklı pijama tulum kullandım

Bizde kış bebesiydik 5 yeter 8 tane almıştım şimdi kullanıyoruz
İhtiyaç olursa alırsın
Zıbın büyük bedenler tercih et bol bol kullanılıyor
İlk zamanlar 5 aya kadar biz ayaklı pijama +çorap şeklinde gittik daha sonra ayaklı pijama tulum kullandım
ben hep tulum aldım bebeklerde tatlı duruyor diye ama bezleme olayını kaçırdım orada :KK43:

ben hep tulum aldım bebeklerde tatlı duruyor diye ama bezleme olayını kaçırdım orada :KK43:
Neden bezleme olayı çıtçıtlı fermuarlı gayet rahat oluyor
Bn hep tek kat zıbın tulum giydirdim ama ayaklarda çorap muhakkak oldu gaz çoktu bizde

X