Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
S Sntr
Tam senlik sayfa 🤣 hepsini incele son 2 ay kala senden güzel bir liste bekliyorum teyzesi🤩😍şimdiden teşekkürler 🤓
Aşkım benim sen iste ben senin oglusuna güzel atletler donlar tisortler alacağın marka ismi bile veirirm 😍😍 ama korkarım çocuğa diye yine kendine yatırım yaparsin hahah biraz inceleyelim bizde bildiklerimizi paylaşırız güzel bir sayfa olmuş

Ben olsam kullanmam. Unibaby nin almıştım öylece kutusuyla duruyor. Masa silmeye falan kullanmayı düşünüyorum.

Eklediklerim temiz içeriklilermiş. Sleepy natural yenidoğan kullanıyorum ben. Hiç sorun yaşamadıö
Büyük ihtimalle parfüm vardır. Ben olsam kullanmam daha çok minikler, en kötü evde kullanırsınız başka şeylere
1 numarayı kullanıyorum bende çok memnunum ondan baby me olan. Kullanmayayım zaten ıslak mendil gibi kokuyor. Başka şeylere kullanırım artık.

Selam kızlar benim size sormak istediğim bir şey var yardımcı olursanız sevinirim ilk gebeliğim ve saha hiç bir şey almadım
İlk 1 ay seni şunlar kurtarır kesin al dediğniz şeyler neler
Mesela o gögüs ucu kapağı gbi bişey acil mi
Evet gümüş kalkan alın bence. Reflü yatağı, alt açma örtüsü, atlet zıbın bizim en çok kullandıklarımız oldu. Gereksiz aldığım şeyler de hastane çıkışları ve tulumlar. Çoğu tulumunu giymedi bile 🤷

Aşkım benim sen iste ben senin oglusuna güzel atletler donlar tisortler alacağın marka ismi bile veirirm 😍😍 ama korkarım çocuğa diye yine kendine yatırım yaparsin hahah biraz inceleyelim bizde bildiklerimizi paylaşırız güzel bir sayfa olmuş
Ben görmüştüm ama almayınca tabi sonra uğrarım dedim 🤣
Yok ya bir çatlak yağıyla duş yağı alacağım sonra ful bebek eşyası 😆henüz bak bunları bile almadım kendime o kadar üşeniyorum .

Yaa ivit azıcık tecrübeli olabilirim 🤣 ama bir roparlayamiyorum kafami sanki ilk bebis mis gibi tavırlar bisiler😇 nerden başlayacağımı bilemiyorum bu sefer
Sen halledersin şimdi azıcık baktinmi hepsi kafana oturur güzel mantıklı bir alışverişin olur 😍

Ben travel sistem bebek arabasini tepe tepe kullandim, burun aspiratoru elim kolumdu resmen.. kis bebesi sanirim en çok atlet tüketir, kizim kasim ayinda doğmuştu full atlet giydiriyordum.. onun dışında kucuk bir hamak oyle cok isimi gormustu ki en sakin zamanlarımı kolik bebegim olmasına rağmen hamak yanında geciriyordum🥲
Chicco ürünleri kullanmıştım sanpuan vs bu sefer araştırıyorum bakalim..
Bebegime şimdilik tek aldığım şey keçi kili tarak yumos yumos dus sonraları için..
Aklima geldikçe yazarim
Sag salim kavuşalım yavrucaklarimiza insallah
Az önce lcw bebek bölümünde turladım, nasil güzel şeyler vardı ben ne aldim hic.. once kiz reyonu sonra da erkek reyonunda gezindim ne alacagimi bilemedim sanki seyrettim ciktim 🙈

Ahh insallah ayrintili da geçsin dalcam alışverişe bir yandan online bir yandan reelde
Sizler yazdıkça benimde alasım gelmeye başladı bende şeker yüklemesi ve 2.doz tetanozdan sonra başlarım hayırlısıyla
Çünkü çok alınacak var oyuncaklari en sona birakim diyorum çünkü gerekli bir parça bile almadım.

Sizler yazdıkça benimde alasım gelmeye başladı bende şeker yüklemesi ve 2.doz tetanozdan sonra başlarım hayırlısıyla
Çünkü çok alınacak var oyuncaklari en sona birakim diyorum çünkü gerekli bir parça bile almadım.
Aynen zaten beğendiğim şeyler disinda geri kalan hersey bir ebebek turuna bakar

Bez olarak hangisini önerirsiniz hastaneye giderken mama götürülüyor mu bi de hangisini almak lazım ay çok sordum ama acemilik😅

Bez olarak hangisini önerirsiniz hastaneye giderken mama götürülüyor mu bi de hangisini almak lazım ay çok sordum ama acemilik😅
Mamaya gerek yok gerek olursa orda onlar hazırlayıp veriyor. Bez prima öneririm🙈 sleepy kullandım bir dönem ama sızdırıyor

Merve nerelerde ya???? Uzun süredir yok???

X